رفتن به مطلب

خرید vps راهنمایی کنید

ReZa RooHaNi

ارسال‌های توصیه شده

سلام یه وی پی اس مناسب بخوام بخرم از کدوم شرکت و با چه مشخصه هایی باید بخرم برای نصب IPB رو خیلی از هاست ها مشکل داشت رو هاست های گرون هم که ادم اگه بخواد گرون هاست بخره میره وی پی اس میخره کسی میتونه در این زمینه که از کجا و با چه مشخصه ای بخرم راهنماییم کنه؟

ویرایش شده توسط Ehsan1111
تاپیک به بخش متفرقه منتقل شد
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

نظر من: VPS دردسرهای خاص خودشو داره، نیاز به کانفیگ داره، هزینه بالایی داره و برای شروع پیشنهاد نمیشه. من از میهن وب هاست گرفتم. کارشون بسیار عالی است. بنظرم ابتدا از اونجا شروع کنید بعدا ان شالله بازدیدها زیاد شد منتقل کنید. مشکلی با IPB هم ندارند، همون ابتدا هم بگید سیف مود را غیرفعال کنند براتون.

لینک ارسال

احسان جان درخواست های مقادیردلخواه برای محدودیت ها تو php.ini رو برات انجام میدن؟ البته مقادیر دلخواه معقول هستند! :D

لینک ارسال

احسان جان درخواست های مقادیردلخواه برای محدودیت ها تو php.ini رو برات انجام میدن؟ البته مقادیر دلخواه معقول هستند! :D

مثلا چقدر؟ این لبخند شما نشون میده خیلی هم معقول نیست :) ولی بهرحال فکر نمی کنم، چون مرسوم نیست این کار، بهشون تیکت بدید و بپرسید. ولی با کانفیگ خودشون مشکلی نخواهید داشت.

لینک ارسال

من همیشه انتخاب اولم سرور هست نه هاست اشتراکی ولی چون هم وقت و حوصله ی کانفیگشو ندارم هم اینکه لایسنس کنترل پنلها مثل سیپنل که مورد علاقمه و دایرکت ادمین خیلی زیاده برای قید سرور رو زدم.در ضمن وب سرور هم هست که برای بازده ی خوب و خفن باید حرفه ای کانفیگ بشه چه اپاچی چه nginx و لایت اسپید هم که رایگان نیست. مگر اینکه کار بگیره و حرفه ای بشه که یاز به سرویس قویتری باشه.

نه معقوله.شما از تو cpanel به بخش php configuration برو و یه عکس ازونجا برام بذار ببینم به کار من میاد یا نه.

من الان از میزبان پایتخت یه هاست دارم که البته لطف کردند مقادیر مربوطه رو برام ویرایش کردند و بالاتر بردند ولی تنها مشکل من safe mode شون هست که اذیت میکنهبقیه چیزاش اوکیه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نت افزار که من ازشون هاست گرفتم ازشون سوال کردم.در مورد تغییر مقادیر گفتن که مشکلی نداره و تغییر میدن و همینطور در مورد safe mode به صورت پیشفرض خاموش هست و در صورت نیاز کاربر براش روشن میکنن

لینک ارسال

دقیقا منم الان همین مشکل دارم پردیس هاستینگ من دیوانه کرد از بس قطعی داشت الان حدود 15 روز روی سرور ایرانم ولی بعضی وقتا سرعت بشدت میاد پایین

نت افراز کدوم پنلشو استفاده میکنید چون من پرسدیم گفتن نمیشه ؟! :-?

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

من از برنزی اسنفاده میکنم.تیکت زدم و سوال کردم خودشون بهم گفتن و ضمنا تا الان هیچ مشکلی در هیچ قسمتی نداشته

لینک ارسال

VPS مشکلاتش از هاست بیشتره. من اصلا توصیه نمیکنم

اگه میتونید با هم 10 15 نفر بشید و سرور اختصاصی بگیرید و کانفیگ کنید. محدودیت ها رو هم بردارید. سرور از 10 یورو به بالا هست :D

لینک ارسال

من صبا سرور رو پیشنهاد میکنم ، واقعا پشتیبانی و کافقیگ خوبی انجام میدن

http://www.saba-server.ir/

خودم سرورمو ازاونا دارم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...