رفتن به مطلب

بروبچ IPB از هاستینگ خود راضی هستین؟

Rámin

ارسال‌های توصیه شده

سلام

الان هاستیگ من بنا به دلایلی تنظیمات suhosin برام درست نمیکنه

حال میخوام بدونم شما از چه هاستینگی استفاده میکنید و تنظیماتون درست هست ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

من فعلا فقط سرور ویندوز دارم ولی سابقا که سایت و ... داشتم همیشه از سرور مجازی لینوکسی استفاده میکردم.به دلیل اینکه همه چی دست خودته.اگر هم تو امنیت و ... مشکل دارید میوتید به یه متخصص بدید براتون مدیریتش کنه یا از افرادی که تجربه دارن کمک بخواید.کار سختی نیست. قبل ایکه هاست اشتراکی بگیرید براشون تیکت بزنید ببینید هاستشون به کارتونمیاد یا نه.

لینک ارسال

منم کاملا با آقا سعید موافقم ، اگه از همون اول روی سرور مجازی سایتم رو گذاشته بودم الان اینقدر دردسر نداشتم

البته سرور مجازی خوب خواستی بهم بگو که هم میتونم بهت معرفی کنم هم اینکه یه سری نکات خیلی مهم رو باید بش توجه کنی که مثل من کلی پول هدر ندی

لینک ارسال

سرور مجازی خوب هست اما به شرطی که از پس امنیتش بر بیای. سایتت یکم که پا بگیره میفهمی امنیت یعنی چی

باید جلوی هزار جور کوفت و زهرمار رو بگیری.من با این که VPS دارم رفتم واسه سایتم هاست خریدم و فقط قسمت دانلود رو کذاشتم رو VPS

چون واقعا از هک میترسم. زیاد سرم اومده

لینک ارسال

دقیقا مشکل الان منو داری. الان برا اولین بار اومدم رو هاست اشتراکی و این مشکلارو دارم

سایت قبلیمم رو vps بود حسابیم روش کار کرده بودم هم امنیت و همه چی ولی یه دفعه دیگه کنترل پنل vpsم دیگه بالا نیومد که مدیر سرور گفت بخاطر حمله ی شدید ddos هست که من که هرچی از ssh چک کردم هیچ حمله ای وجود نداشت و سایت خوب بالا میومد بعدشم هرروز یه مشکل جدید واسه سرور پیش اومد که آخرش این شد که آخرش نه تونستیم بک آپ زحمات چندماهمونو بگیریم نه سرویس دهنده جواب قانع کننده ای بهمون داد که چی شد سرور هلندشون یکدفه خاموش شد

اگه وی پی اس میگیری از جای مطمعن بگیر, اصلا هم به Vps های ارزون اطمینان نکن :)>-

لینک ارسال

اون که بهت گفته درت گفته. ddos و SQL ATTACK بد زهرمارایی هستن. DDOS باعث میشه سیستم عاملت داعون شه. فایل های سیستم عامل پاک میشن. فقط یه خبره لینوکس میتونه باز سازیش کنه که اونم 100% نمیشه

SQL attack هم باعث میشه mysql پاک شه.

واسه همین من از VPS استفاده نکردم واسه سایتم. چون حفظ امنیتش مکافاته. من انقدر از هاست استفاده میکنم که سایتم کامل پا بگیرم. بعد ببینم سایتم دخلش خرج سرور رو میده یا نه. یعدش میرم یه سرور تووپ میگیرم. پول کانفیگ امنیتی و پشتیبانیشم میدم و با خیال راحت و بی ترس و دغدغه میشینم رو صندلی نگاه میکنم.

اخه VPS مگه چقدر قدرت داره که بخواد SQL + APACHE تحمل کنه :D

حالا بماند ccp*** یا IBS که همه رو VPS نصب میکنیم.

لینک ارسال

فعلا هاست اشتراکی خوبه چون سایت اول بابد به درآمد بیفته بعد سرورگرفت

حداقل سایت باید ماهی 700 و800 درآمد داشته باشه =P~

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

هاست اشتراکی با چقدر فضا و چقدر پهنای باند؟

ویرایش شده توسط mmotlagh
لینک ارسال

اصلا فضا و پهنا مهم نیست اول کاری یا اینکه بازدید زیادی نداری سایتت هنوز رشد نکرده.

قبلش از هرجایی که میخواید بگیرید تیکت بزنید بپرسید محدودیت هاشون چجوریه.

رم 128 مگ باید باشه حداقل.ازین پایینترکاکرد درست درمونی نداره.

safe mode توش باید خاموش باشه.اگه روشنه تیکت بزنید تا غیر فعالش کنند.قبل خرید تیکت بزنید بببینید براتون انجام میدند یا نه.

suhosin هم مقادیرش باید از یه اعداد خاصی کمتر نباشه که دقیقا یادم نیست چند بود ولی تو انجمن سرچ کنید پیدا میکنید.

دیگه احیانا مورد خاصی نیست و اکثر سرویس دهنده ها محدودیت خاص دیگری ندارن.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...