رفتن به مطلب

درخواست نصب IPB با هزنیه

PGW

ارسال‌های توصیه شده

دوستان خلاصه میکنم این فروم چشمونو گرفته نصبش کردم اما میخوام یکی اینکاره برام نصب کنه با کلیه تنظیمان و امکانات و همچنین سئو خوب

به جورایی مثل این فروم http://forum.wp-parsi.com

هاستم افشور میگیریم مشکلی نیست میشه نال شده اینا نصب کرد و Abuse نمیاد

یکی که اینکارست واسه نصب و امکاناتو .. فلانش یه قیمتی بگه نه سیخ بسوزه نه کباب

موضوع فروم عکس و اخبار هنرمندان خارجی هستش

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

داداش اطلاعات هاستت رو برام بفرست بدون هزینه نصبش میکنم برات فقط اخرین ورزن ای پی بی رو داخل هاستت اپلود کن

لینک ارسال

داداش اطلاعات هاستت رو برام بفرست بدون هزینه نصبش میکنم برات فقط اخرین ورزن ای پی بی رو داخل هاستت اپلود کن

مرسی لطف دارید اما یه فروم کاملا تموم می خوام دقیقا مثل همون نمونه ای که بالا دادم با امکانتش ( الان تو دلتون می گید اسب پیش کش رو که دندوناشو نمیشمورند :دی )

برای همین گفتم هزینه بدم یه چیز تمیز در بیاد

لینک ارسال

ببین داداش شما منظورت از امکانات چیه؟ منظورت اینه که گالری و چت و بلاگ و کانتنت و فروشگاه هم باشه یا منظورت اینه که یکی رو میخوای برات مدیر انجمن بشه و بخش هاش رو طراحی کنه؟

اگه منظورت گزینه اوله یا خودت همه رو دان کن بعد بریز توو یه پوشه و زیپ کن و آپ کن یا مشخصات سرورتو بده برات آپ کنیم

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

با سلام و خسته نباشید خدمت شما ...

در جواب سوال شما دوست عزیز :

برای نصب و راه اندازی و تکمیل کردن فروم خود میتونید به مسئولین همین سایت اطلاع بدین تا براتون رایگان انجام بدن ( هزینه دادنش دیگه خودتون میدونید )

و برای کارهای گرافیکی باید یه گرافیست کار پیدا کنید و طرح های خودتون رو بهشون بگید

لینک ارسال

سلام , اگر کسی برات نصب کرد که هیچی اگر نصب نکرد بهم پیغام خصوصی بده باب میلت برات درست میکنم با هر امکاناتی که می خوای

امکانات اضافی تر هم برات میزارم که دیگه نور علانور بشه

در ضمن دوستان مهندس اگر وقت نکردن که با گرافیک سایت دستی بزنند برات گرافیکش هم درست میکنم , منظورم هدر و بنر و لوگو و بقیه چیزاست ;)

لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

ببین داداش شما منظورت از امکانات چیه؟ منظورت اینه که گالری و چت و بلاگ و کانتنت و فروشگاه هم باشه یا منظورت اینه که یکی رو میخوای برات مدیر انجمن بشه و بخش هاش رو طراحی کنه؟

اگه منظورت گزینه اوله یا خودت همه رو دان کن بعد بریز توو یه پوشه و زیپ کن و آپ کن یا مشخصات سرورتو بده برات آپ کنیم

سلام اگه لطف کنید یه ایدی یاهویی چیزی بدید ممنون میشم

لینک ارسال

سلام

شرمنده ام، سرم خیلی شلوغه

ببخشید

:))  بخشید دیگه سیریش شدیم.

دوستان نصب کردم و قالب هم ریختم فقط برای سئو و یکم تنظیمات دیگه کمک می خواستم

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...