رفتن به مطلب

معرفی هاست معتبر

bib

ارسال‌های توصیه شده

سلام به همه بعد از ۱-۲ ماه دوباره اومدم سایت :D

خب همانطور که میدانید متاسفانه هاست دی ال دیگه از میادین جدا شد و خداحافظی کرد.و من هم باید به جای دیگری کوچ کنم نظر شما چیست به کجا برم ؟ کجا معتبر هست ؟

من فعلا خودم روی هاست ایران نظر دارم

خوشحال میشم شما دوستان هم نظر بدید.

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 27
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

از هر جایی که میگیری سعی کن قبلش بپرسی که حداقل این مقادیر توی php.ini ست شده باشه: suhosin.post.max_vars = 4096 suhosin.request.max_vars = 4096 suhosin.post.max_value_length = 100000 suhosin.requ

اقا اکثر هاستینگ ها این مقادیر رو رو خیلی کم تنظیم کردند و تغییر نمیدن.هاستی هم که محدودیت هاش کم باشه قیمتش بالاست.!حتی شاید دوبرابر یه سرور مجازی قویتر از خودش به طور کلی!!!مثل هاست بعضی شرکت ها که

مهندس گفتم اکثرشون نه همه!!!میدونی اصلا چرا اینا رو تغییر نمیدن؟؟؟مثلا همین مقادیر suhosin رو؟ اکثرشون هم به همین دلایل امنیتی سرور هست که این کار رو انجام نمیدن. بیا دوست من اینجا رو کامل بخونی بد

تصاویر ارسال شده

از هر جایی که میگیری سعی کن قبلش بپرسی که حداقل این مقادیر توی php.ini ست شده باشه:

suhosin.post.max_vars = 4096
suhosin.request.max_vars = 4096
suhosin.post.max_value_length = 100000
suhosin.request.max_value_length = 100000
suhosin.request.max_varname_length: 350

هاست دی ال هم این مشکل رو داشت

من جایی رو میشناسم که برای IPB خیلی خوبه اگه می خوای pm بده برات ارسال کنم

لینک ارسال

اقا اکثر هاستینگ ها این مقادیر رو رو خیلی کم تنظیم کردند و تغییر نمیدن.هاستی هم که محدودیت هاش کم باشه قیمتش بالاست.!حتی شاید دوبرابر یه سرور مجازی قویتر از خودش به طور کلی!!!مثل هاست بعضی شرکت ها که نام نمیبرم که قیمتاش نجومیه

هاست اشتراکی رو ول کنید که واسه اینا هی بخواید تیکت بزنید منتشونرو بکشید.

یه سرور مجازی بگیرید تا خیالتون تخت تخت باشه ازین بابت.قیمتشم حتی از بعضی هاست های اشتراکی بعضی شرکت ها کمتره!!!با حدود 20 تومن با وضع فعلی دلار میتونید یه سرور مجازی قوی تهیه کنید.حتی ارزونترشم هست کیفیتهاشم اونجاهایی که من میگم تایید شدست

هاست اشتراکی دیگه منسوخ داره میشه!!!بیشتر به درد سایت های شخصی یا کوچیک میخوره که میخوان هزینش خیلی خیلی کم باشه و ....ازون طرف محدودیتشم زیاده در اکثر موارد.

این پیشنهاد بنده هست.

خیلی از دوستایی که اینجا هستند این مشکلات رو دارند

--------

موفق باشید

-------

لینک ارسال

والا اینجور هم که میگین نیست!

من از جایی که هاست گرفتم خیلی راحت با 1 تیکت با احترام واسم تنظیمات رو انجام دادن!

همه رو به 1 چشم نگاه نکنید!

لینک ارسال

مهندس گفتم اکثرشون نه همه!!!میدونی اصلا چرا اینا رو تغییر نمیدن؟؟؟مثلا همین مقادیر suhosin رو؟ اکثرشون هم به همین دلایل امنیتی سرور هست که این کار رو انجام نمیدن.

بیا دوست من اینجا رو کامل بخونی بد نیست:

http://parsiadmin.ir...ری-های-php.html

رو سرور شخصی خودت در مقایسه با سروری که هاست شما و بقیه ی هاست ها به اشتراک گذاشته شده اند خیلی فرق میکنه این تنظیمات

لینک ارسال

سعیدجان اگه از هاست گیتور و یا شرکت های هاستینگ بزرگ دنیا هاست گرفته باشی میبینی که تنظیمات دست خودت هست،یعنی دسترسی به php.ini رو بهت دادن و شما تنظیمات رو میتونی از طریق اون فعال کنی

خود من هم اسکریپت جوملا به وردپرس رو نصب کردم و به PDO نیاز داشت که گشتم و فعال کردنش از طریق PHP.ini رو پیدا کردم و فعالش کردم

این شرکت های ایرانی هستند که حساسیت زیادی به کار می برند

ویرایش شده توسط memare-ahvaz
لینک ارسال

یه سرور مجازی بگیرید تا خیالتون تخت تخت باشه ازین بابت.قیمتشم حتی از بعضی هاست های اشتراکی بعضی شرکت ها کمتره!!!با حدود 20 تومن با وضع فعلی دلار میتونید یه سرور مجازی قوی تهیه کنید.حتی ارزونترشم هست کیفیتهاشم اونجاهایی که من میگم تایید شدست

هاست اشتراکی دیگه منسوخ داره میشه!!!بیشتر به درد سایت های شخصی یا کوچیک میخوره که میخوان هزینش خیلی خیلی کم باشه و ....ازون طرف محدودیتشم زیاده در اکثر موارد.

این پیشنهاد بنده هست.

هرچند تو اینکه داشتن سرور مجازی خیلی خوبه و شما میتونید همه کار روش بکنید، باید توجه کنید که نگهداری یه سرور مجازی و تنظیم امن اون هم کار ساده ای نیست و خودش قیمت داره. کار هرکسی نیست.

سلام به همه بعد از ۱-۲ ماه دوباره اومدم سایت :D

خب همانطور که میدانید متاسفانه هاست دی ال دیگه از میادین جدا شد و خداحافظی کرد.و من هم باید به جای دیگری کوچ کنم نظر شما چیست به کجا برم ؟ کجا معتبر هست ؟

من فعلا خودم روی هاست ایران نظر دارم

خوشحال میشم شما دوستان هم نظر بدید.

من چند سالی هست که از نت افراز استفاده میکنم پشتیباتی خیلی خوبی داره قیمتش هم خیلی مناسبه.

ویرایش شده توسط mhosseina
لینک ارسال

با تشکر از دوستان بابت نظراتشون.

بنظر خود منم داشتن سرور مجازی نگهداری و تنظیماتش سخت هست اکثر سایت های بزرگ هم دارن از هاست استفاده میکنن.من که خودم قبلا روی هاست دی ال بودم واقعا راضی بودم درست هست قیمت کمی بالا بود ولی واقعا ارزشش رو داشت ولی دیگه این شرکت از میادین کنار رفت :(

قیمت های ایران هاست هم که نگاه میکردم ۱ گیگ یک ساله هست ۱۶۰ تومن که خیلی بالا هست :D البته شنیدم مثل هاست دی ال سرعت و پشتیبانیش خوب هست.

الان که داشتم سایت اقای mhosseina رو نگاه میکردم برای من کمی دیر لود شد :( البته قیمت هاش هم زیاد مناسب نیست :D انگاری کمتر از ۱۵ گیگ نداره

لینک ارسال

سلام به همه دوستان

بنده حدود 6 ماهه که دارم از Netafraz.com استفاده می کنم ....

واقعا پشتیبانیشون وحشتناک خوبه

من ساعت 12 شب تیکت زدم و 5 دقیقه بعد جواب گرفتم

کارهایی رو واسم انجام دادن که اصلا به اونا ربطی نداشته

به نظر من عالیه

قیمت هاش هم خوبه

من یه 25 گیگ گرفتم 75 تومن

واسه تست سرعت هم سایت منو (MyGem.ir) رو می تونید تست کنید

موفق باشید

لینک ارسال

خوب دیگه.هر راحتی ای یه سختی داره دیگه.اینجوری نبود که دیگه ....یا باید دانش خود شخص بالا بره یعنی بالا ببره و خودش حرفه ای بشه یا اینکه میتونه ماهیانه مبلغی رو بپردازه تا کانفیگشو انجام بدن و مدیریتش کنند.

------

اکثر سایتهای بزرگ از سرور اختصاصی استفاده میکنند یا سرور مجازی.تعداد سایتهای بزرگی که از هاست اشتراکی استفاده میکنن کمه.تبصره : در اینصورت هاستش باید خیلی عالی و با کیفیت و قوی بوده باشه چون جوابگو نخواهد بود.مثل همین وی بی ایران که یه سایت تقریبا بزرگیه که از هاست دی ال سرویس داشت.حالا یه چندتایی مثل وی بی ایران دیدین رو هاست بوده به خاطر این بوده که هاستش مثل هاست دی ال کارش درست بوده و کیفیت سرویسش عالی و منابعش بیش از حد شیر نشده بود که کیفیت بیاد پایین.چون یه هاست اشتراکی معمولی جوابگو نخواهد بود.

لینک ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...