رفتن به مطلب

فروش چند دامنه و یک سایت با قالب شخصی سازی شده

acrobat.96

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و عرض خسته نباشید!

دوستان به شدت نیاز مالی دارم. یک سایت دانلود فونت دارم که حدودا یک ماه از افتتاحش میگذره. 6 7 تا فونت هم برای دانلود گذاشتم.بخاطر مشکلاتم نشد بروزش کنم. هاست دانلود 10 گیگابایتی داره. که به صورت ماهانه هستش.از شرکت میهن وب هاست. 1 گیگابایت هاست داره که دوره اش مرداد ماه تموم میشه. اونم از شرکت میهن وب هاست. هاستش هم روی سرور هایی با هارد های ssd هستش که سرعتش 5 برابر بیشتر میشه!!

آدرس: www.Fonti.ir

دامنه بسیار خوب و به یاد ماندنی داره که مربوط به موضوع سایت هم هست.

با توجه به وقتی که برای شخصی سازی قالبش گذاشتم و هاستش، قیمت پایه برای فروش: 100 هزار تومن هستش. که در صورتی که زود بهم پیام بدید تا 80 هم پائین میام.

فقط خیلی نیاز دارم دوستان.

چند تا دامنه هم دارم.

25 هزار تومن => www.Vgraphic.ir (وی گرافیک.آی آر) خوراک سایت دانلود گرافیک و از اینجور چیزا

20 هزار تومن => www.newbies.ir (نیوبیز.آی آر) خوراک سایت های اموزشی باتوجه به معنی دامنه (تازه وارد ها)

20 هزار تومن => www.i4tech.ir (آی فور تچ.آی آر) برای سایت های آی تی و فناوری.

30 هزار تومن => www.BehtarinWeb.ir (بهترین وب.آی آر) دامنه فوق العاده برای مجله های اینترنتی و شرکت های هاستینگ و طراحی سایت.

30 هزار تومن => www.BehtarinForum.ir (بهترین فوروم.آی آر) دامنه فوق العاده برای راه اندازی سایت های انجمن

25 هزار تومن => www.Fri3nd.ir (فرند.آی آر) دامنه مناسب برای سایت های شبکه اجتماعی

---

دوستان در صورت تمایل برای خرید هر یک از موارد، با ایمیل [email protected] تماس بگیرید. یا به شماره تماس 09374129114 پیامک بدید.(اگر خاموش بود به شماره 09119924246 پیامک بدید)

محمد محسنی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...