رفتن به مطلب

چند سوال در مورد ادیتور و تنظیمات

ارسال‌های توصیه شده

سلام چندتا سوال در مورد ادیتور و تنظیمات انجمن داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید

1 - من میخوام موقعی که یک مطلبی داخل انجمن میزارم متن اون هم تراز باشه justify که همچین گزینه ای تو ادیتور نداره

2 - عکس هایی هم که میزارم قابلیت تغییر ساز نداره همینطور نمیشه عکس رو وسط چین کرد یعنی توی ادیتور چنین چیزی نیست

سوالات بعدی در مورد تنظیمات هست

3 - وقتی کسی توی سایت ثبت نام میکنه ایمیل ارسال نمیشه جستجو کردم یه سری کارها هم کردم بازم مشکلم حل نشد نمیدونم php mail بزارم یا smpt

4-  میخوام کاری کنم که مهمان که وارد سایت میشه متن رو ببینه ولی اگه عکس یا لینکی بود نشون نده یه مد نصب کردم همه مطلب رو نشون نمیداد بعد این مد Bim) Hide link and code رو نصب کردم اینم اصلا کار نمیکنه فعالش هم کردم عکس ها و لینک هارو نمایش میده

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

2. عکس ها رو میشه وسط گذاشت تو پست

3. مشکل می تونه از هاستتون یا سرور هم باشه

4. یه شات از تنظیمات این Hide Link And Code بدید لطفا

--------------------

من الان عضو شدم بررسی می کنم :x

ایمیل که ارسال نشد

آیا اون ایمیل که وارد کردید رو تو هاست ساختید ؟ :|

لینک ارسال

عکس من توی سایت دیگه آپلود میکنم توی ادیتور تصویر رو میزنم لینک رو میدم ولی وسط نمیاد و تغییر سایز هم نداره متن هم هم تراز نمیشه

تنظیمات افزونه hide

post-4909-0-43299700-1439993607_thumb.jp

تنظیمات ایمیل

post-4909-0-52750200-1439994105.jpg

من توی دایرکت ادمین یه ایمیل ساختم [email protected]

pass : ****************

user name : [email protected]

Pop3 Server:mail.20patogh.com

Smtp Server: mail.20patogh.com

اینا رو بهم داد کجا از این مشخصات استفاده کنم تا ایمیل ارسال بشه

ایمیل رو همه مدله امتحان کردم جواب نداد لوکال هاست گذاشتم هرچی گذاشتم ارسال نکرد

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

درود.

در مورد سوال شماره 1، شما 2 راه حل دارید!

1) Justify کردن کل مطالب پست ها به صورت پیش فرض از CSS و بدون نیاز به ویرایش متن توسط کاربر.

برای این روش باید فایل style.css را از ویرایشگر قالب باز کنید و کلاس :

.post_body .post

را پیدا کنید و به آن اضافه کنید :

text-align: justify;
direction: rtl;

با این کار تمام مطالب را تحمیل به Justify کرده اید.

2) شما می توانید یک، BBcode برای Justify ایجاد کنید و در نوار ابزار ویرایشگر متنتون قرار دهید.

بنده 1 نمونه ساده با نام Justify برای روش 2، آماده کرده ام که می توانید از طریق وارد کردن این XML در تنظیمات BBcode های خود، از آن استفاده نمایید.

bbcode.xml

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده

در مورد سوال 4.

در لینک زیر که رفتم مشکلی ندارد !

http://forum.20patogh.com/topic/8-%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%9F-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1/

دقت کنید، در تنظیمات این مود نوشته شده : Image With link ! یعنی هنگامی که عکسی که می گذارید، دارای لینک باشد نمایش نخواهد داد !

در مورد سوال 2.

عکس رو همانطور که دوستمون Cycloner گفتند، می توانید وسط چین یا چپ چین و یا راست چین بودن آن را با ویرایشگر متن تایین کنید، ولی در رابطه با تغییر سایز کلیه عکس های مطالب به اندازه دلخواه، باید درStyle.css با ویرایشگر پوسته، کلاس زیر را پیدا کنید :

.resized_img

Width و Height مورد نظر را برای آن اضافه کنید، به طور مثال :

.resized_img {
    margin: 0 5px 5px 0;
    display: block;
    width: 100px;
    height: 500px;
}

البته، خودم این مورد رو تست نکردم و نمی دونم 100% عملی باشه یا نه!

در مورد مشکل 3.

تنظیمات را به این شکل تنظیم کنید :

post-824-0-62994900-1440016830_thumb.png

دقت کنید، ایمیل دریافتی را در صورت دلخواه تعویض نمایید.

لینک ارسال

در مورد سوال 4.

در لینک زیر که رفتم مشکلی ندارد !

http://forum.20patogh.com/topic/8-%D9%86%DB%8C%D8%B1%D9%88%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%87-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D9%88%D8%B1%DB%8C%D9%87%D8%9F-%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D9%88%DB%8C%D8%B1/

دقت کنید، در تنظیمات این مود نوشته شده : Image With link ! یعنی هنگامی که عکسی که می گذارید، دارای لینک باشد نمایش نخواهد داد !

در مورد سوال 2.

عکس رو همانطور که دوستمون Cycloner گفتند، می توانید وسط چین یا چپ چین و یا راست چین بودن آن را با ویرایشگر متن تایین کنید، ولی در رابطه با تغییر سایز کلیه عکس های مطالب به اندازه دلخواه، باید درStyle.css با ویرایشگر پوسته، کلاس زیر را پیدا کنید :

.resized_img

Width و Height مورد نظر را برای آن اضافه کنید، به طور مثال :

.resized_img {
    margin: 0 5px 5px 0;
    display: block;
    width: 100px;
    height: 500px;
}

البته، خودم این مورد رو تست نکردم و نمی دونم 100% عملی باشه یا نه!

در مورد مشکل 3.

تنظیمات را به این شکل تنظیم کنید :

attachicon.gifemail.png

دقت کنید، ایمیل دریافتی را در صورت دلخواه تعویض نمایید.

سلام ممنونم برای راهنمایتون هم تراز کردن درست شد ولی مشکل ایمیل باز هست تنظیمات رو همینجور که گفتین گذاشتم ولی باز نشد اون عکس هم که میگم منظورم این هست موقعی که عکسی از سایت دیگه میزاری اگه بزرگ باشه دیگه قابلیت نداره عکس رو کوچک کرد

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
saeedsaeed، در تاریخ 20 Aug 2015 - 10:34 صبح گفته است:

سلام ممنونم برای راهنمایتون هم تراز کردن درست شد ولی مشکل ایمیل باز هست تنظیمات رو همینجور که گفتین گذاشتم ولی باز نشد اون عکس هم که میگم منظورم این هست موقعی که عکسی از سایت دیگه میزاری اگه بزرگ باشه دیگه قابلیت نداره عکس رو کوچک کرد

یک عکس از تنظیمات فعلی بگذارید بازم بررسی کنیم، ضرری نداره.

یک فایل PHP هم پیست کردم براتون برای تست هاست و سرویس php_mail، قبل از آپلود کردن این فایل، آن را با یک text Editor باز کنید و چند کار ساده باید انجام بدید و آپلود کنید. (توضیح دادم درون فایل) 

بعد 1 بار آدرس فایل را در مرورگر خود باز کنید، اگر ایمیلی دریافت نکردید یعنی مشکل از هاست می باشد، برخی اوقات هم PBL Block می کنه یک دامنه رو باید بررسی کنید که دامنه از PBL بلاک نباشد.

mail_test.php

لینک ارسال

<?php $to = '[email protected]';  /* مثلا : [email protected] */
 $subject = 'Test email using PHP';
 $message = 'This is a test email message';
 $headers = 'From: [email protected]' . "\r\n" . 'Reply-To: [email protected]' . "\r\n" . 'X-Mailer: PHP/' . phpversion(); mail($to, $subject, $message, $headers, '[email protected]');
 /* مثلا : [email protected]*/
?>

این کد رو گذاشتم صفحه هم اجرا کردم ایمیل ارسال نکرد

لینک ارسال

• تیم مدیریت/توسعه دهنده
<?php $to = '[email protected]';  /* مثلا : [email protected] */
 $subject = 'Test email using PHP';
 $message = 'This is a test email message';
 $headers = 'From: [email protected]' . "\r\n" . 'Reply-To: [email protected]' . "\r\n" . 'X-Mailer: PHP/' . phpversion(); mail($to, $subject, $message, $headers, '[email protected]');
 /* مثلا : [email protected]*/
?>

این کد رو گذاشتم صفحه هم اجرا کردم ایمیل ارسال نکرد

ایمیل دریافت کننده را به یک Gmail تغییر دهید.

شاید با سرویس Yahoo هاست مشکل داشته باشد.

مشکل از سمت PBL Spamhouse هم ندارید، بررسی کردم : https://www.spamhaus.org/query/domain/20patogh.com?domain=20patogh.com

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...