رفتن به مطلب

دانلود || IPS UTF8 Database Converter

MReza

ارسال‌های توصیه شده

IPS UTF8 Database Converter

توسط این اسکریپت دیتابیس IPB خود را می توانید به UTF-8 تبدیل نمایید.

روش کار:
لطفا قبل از انجام مراحل پشتیبان بگیرید. هرگز بدون پشتیبان تبدیل نکنید.
1) پوشه utf8convert رو در روت انجمن آپلود کنید.
2) مسیر روبرو رو اجرا کنید: yorforumdomain.com/utf8convert/readme.html
3) از پایین صفحه روی دکمه Start Web converter کلیک کنید و در صفحه باز شده، با کلیک روی تبدیل دیتابیس‌ها اجازه دهید تا مبدل عملیات خودش رو شروع کند.

UTF8 Database Converter
This tool will convert your IP.Board 3.x database to UTF8 (with a collation of utf8_unicode_ci).
This tool has a web interface and a CLI interface which is preferable where permission allows. The download zip contains full instructions inside the "readme.html" document.

Your original data is not overwritten until you confirm that the conversion has been successful so you can test this out as many times as you like.

Beta Release
As this is a beta release, please be aware that there may be bugs. If you do spot one, please post it to the IPS Extras bug tracker.

Requirements
Please note that the UTF8 Converter has the following requirements:

PHP 5.3
MySQL 5.0.3

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 22
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

یه سوال ایا این مشکلی پیش نمیاره الان ازش استفاده کنیم ..ضمنا ایا لازمه و اجباریه؟ کسی اطلاعاتی داره؟

لینک ارسال

بعد از تبدیل چی بر سر دیتابیس میاد؟؟

من تو هاستم چندتا دیتابیس تارم که فقط یکی مختص انجمنمه و بقیه مال سایته!! چجوری فقط دیتابیس انجمن رو عوض کنم؟؟

لینک ارسال

بهرحال یه ریسکه ..مخصوصا یا دیتابیس سرو کله میزنه...اگه کسی قدم جلو گذاشتو انجام داد نتیجه بگه:) فول بکاپ قبل عمل فراموش نشه

لینک ارسال

دقیقا حتما بک اپ باید گرفته بشه اول.

برای ارتقاع به 4 اجباریه که دیتابیس ها به صورت utf8 باشن.

و حتما هرکی انجام داد این کار رو همینجا اعلام کنه اصلا چطوری این کار رو کرده. یه اموزش میخواد این مبدل خودش.

لینک ارسال

دقیقا حتما بک اپ باید گرفته بشه اول.

برای ارتقاع به 4 اجباریه که دیتابیس ها به صورت utf8 باشن.

و حتما هرکی انجام داد این کار رو همینجا اعلام کنه اصلا چطوری این کار رو کرده. یه اموزش میخواد این مبدل خودش.

پیشنهاد میکنم یکی تون یک انجمن آی پی بیغیر تو هاستش نصب کنه و دامنه .tk بهش وصل کنه و بعد این کانورتر  نصب کنه و بعد نتیجه رو اینجا بازگو کنه.

لینک ارسال

اقا من یه هاست دارم ..اضافی ..هرکی خواست دسرسی میدم برا خودش حسابی ازمایش کنه ببینه چجوریه ..فقط دامنه تا فردا ست میشه دی ان اسهاش

لینک ارسال

کسی جواب نداد!!!!!!!!!

میشه این کانورت فقط واسه یک دیتابیس اعمال بشه؟؟

چون چندتایی دیتابیس دارم که یکی مال انجمن و چندتا مال سایته!! نمیخوام واسه سایت اعمال بشه!! و فقط واسه دیتابیس انجمن اعمال بشه....

اقا من یه هاست دارم ..اضافی ..هرکی خواست دسرسی میدم برا خودش حسابی ازمایش کنه ببینه چجوریه ..فقط دامنه تا فردا ست میشه دی ان اسهاش

اگه میدی کامل واسه خودم باشه من میخوام. :D

و اگر میدی واسه چند روز واسه آزمایش بهتره به یکی دیگه بدی چون همینجوریش سرم شلوغه. :DD:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...