رفتن به مطلب

مشکل در پست بیت

ارسال‌های توصیه شده

با سلام لطفا به عکس زیر توجه کنید

89761372830694601655.png

از وقتی ک پست بیتم رو ب روشی ک شما گقتید پست بندی کردم توی قسمت محل سکونت همونطوری ک در عکس میبینید نوشته از کادر بیرون میزنه ! چیکار کنم ک اینطوری نشه یا نوشته اگر طولانی شد بره خط زیر و از کادر خارج نشه

و یه چیز دیگه اینکه چجوری میتونم نامکاربر رو که الان در کادر خاکستری رنگه بیارمش بالای آواتار که وسط باشه

یه سوال دیگم هم اینه ک میشه اسم کاربر بالای آواتراش تو قسمت سفید رنگ باشه نه توی کادرخاکستری بالاش؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

از داخل کدهای .IPBFarsi_Button {}  که داخل استایل قالب تعریف  کردید این کد را حذف کنید 

white-space: nowrap;

این دو تا سوال فرق داره؟

و یه چیز دیگه اینکه چجوری میتونم نامکاربر رو که الان در کادر خاکستری رنگه بیارمش بالای آواتار که وسط باشه

با این

یه سوال دیگم هم اینه ک میشه اسم کاربر بالای آواتراش تو قسمت سفید رنگ باشه نه توی کادرخاکستری بالاش؟

ویرایش شده توسط Pois0nous
  • پسند 2
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

باید از تمپلت های قالب درست کنید....به آموزشی که داخل انجمن است توجه کنید...روال کار به اون صورت هستش

http://ipsfarsi.com/topic/14209-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D8%B2%DB%8C%D8%A8%D8%A7%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D8%A7%D8%B7%D9%84%D8%A7%D8%B9%D8%A7%D8%AA-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%DB%8C-userinfopane/

• پسند 2
لینک ارسال

با سلام از شما تشکر میکنم

AliSky  و Pois0nous

از مطالبی که بهم دادی خیلی تونستم استفاده کنم و مشکلم حل شد میشه لطفا یه راهنمایی دیگه هم بکنید اونم اینکه چجوری اندازه فونت نام کاربری رو فقط برای قسمت پست بیت بزرگ تر کنم و اینکه یه خط فاصله باشه بین نام کاربری و آواتار که اینطوری بهم چسبیده نباشن و اینکه چجوری در کادر قرارش بدم مثل بقیه قسمت ها

48946403001570737281.png

ویرایش شده توسط hasti
لینک ارسال

براي اون يك خط فاصله افتادن بين اواتار و اسم توي userinfopane كد هاي مرتبط با اواتار رو پيدا كنيد قبلش يك <br/> بزنيد! اون اسلش بعد از r هست!

لینک ارسال

براي اون يك خط فاصله افتادن بين اواتار و اسم توي userinfopane كد هاي مرتبط با اواتار رو پيدا كنيد قبلش يك <br/> بزنيد! اون اسلش بعد از r هست!

اینجا نباید <br/> میزدم بلکه باید بعد از اون قسمت که نام کاربری بود اضافه میکردم

میشه عکس درجه کاربری رو بیارم بالای آواتار ؟ چجوری؟

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...