رفتن به مطلب

پشتیبانی از درگاه پرداخت زرین پال

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت
با سلام!

این تایپیک  تاپیک اختصاصی برای پشتیبانی از درگاه پرداخت زرین پال میباشد.
این درگاه که از فروشگاه ساز بزرگ و حرفه ای Nexus و همچنین ماژول Subscrption (کاربران ویژه) پشتیبانی می کند، خواهید توانست تمامی پرداخت های سایت خود را توسط این درگاه انجام دهید، چه فروش فایل که شما خواهید توانست تمامی فایل های خود را توسط فروشگاه ساز بزرگ Nexus به فروش برسانید و چه فروش اکانت ویژه که کاربران بعد از پرداخت وجه بصورت اتوماتیک خواهند توانست درجه کاربری خود را ارتقاء دهند.

آموزش کانفیگ درگاه های ایرانی در Subscription: 

نکته :

بعد از نصب به مسیر زیر مراجعه کنید :

system  > Tools&setting > cache management از سربرگ ها Nexus رو انتخاب کنید و pay-gateways و pay-methods رو یکبار recache کنید.(برای این کار روبروی هر مورد یک شکل فلش وجود داره.روی اون کلیک کنید)

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

ممنون از

فایلی که فرید عزیز ارائه کردند برای درگاه پرداخت، دارای یک محدودیت هست. یعنی پس از نصب درست کار می‌کند ولی بعد از مدتی (مدت زمانش را حساب نکردم ولی بیش از یکی دو هفته بود)، محدودیت حداقل قابل پرداخت درگاه از بین می‌رود. یعنی پس از مدتی، با هر مبلغی و با هر حداقلی مشکل دارد و دکمه پرداخت نهایی که متصل به درگاه می‌شود اصولا ظاهر نمی‌شود.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

من nexus و هوک درگاه زرین پال رو نصب کردم

ولی جایی برای وارد کردن مرچنت زرین پال نمی بینم

این کارو رو کردم درست شد:

http://ipsfarsi.com/topic/11470-%D9%81%D8%A7%D9%8A%D9%84-%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%B5%D8%A7%D8%B5%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C/page-5#entry36129

لطفا به پست اول اضافه کنید .

همچنین برای اینکار باید ionCube Loader روی سرور شما فعال باشه .

لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

سلام من Subscription رانصب کردم و درگاه زرین پال به سلامت روی اون نصب شد هنگامی که میخوام پرداخت انجام بدم بهم خطا میده و میگه همچین چیزی وجود نداره ... 

من دفعه اوله دارم بازرین پال کار میکنم لطفا راهنمایی کنید که چطوری باید این پرداخت انجام بشه قسمت product ID توی Subscription را چطوری باید پر کنم ! 

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

منتظرباشید تا خود سازنده ی ماژول بیاد چون ایشون کدهاشو نوشته و میدونه چی به چیه

یا کسانی که نصب وکار کردند اگر ببینند میان کمکتون میکنن

لینک ارسال

بله ممنون آخه چون 72 ساعت گذشت آپ کردم اگه کمک کنند دوستان خیلی ممنون میشم چون خیلی باهاش کشتی گرفتم نفهمید چی بی چی شد ... 

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...