رفتن به مطلب

دو تا سوال

ارسال‌های توصیه شده

سلام.اقا چطوری مثل ویبلوتین یه بخش ایجاد کنیم تو مشخصات کاربری که بشه پیغام بازدیدکننده داد؟ نه پیغام خصوصی!

دوم اینکه من مد حالت من رو نصب کردم اصلا نمایش داده نمیشه!تو انجمن هم گشتم راه حل پیدا نکردم.اصلا اون بخشی که باید بالای انجمن بیاد تا انتخاب کنیم حالت رو نمیاد.دسترسی ها رو هم تغییر دادم اما نشد

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اون مد حالت من..فقط یه ایکون هست که باید بریزی تو پوشه تصاویر قالبی که استفاده میکنی در هاست...برات نشون میده انوقت....داخل همون مد حالت من برو یه ایکونه به اسم icon_moods

برای پیغام بازدید کننده...هم فقط بروزرسانی وضعیت هست که میشه  پیغام داد....که البت یه هوک هست بی بی کدهارو بهش اضافه میکنه میشه در بروزرسانی وضعیت عکس و شکلکم گذاشت....ولی چیزی کامل شبیهه پیغام ویبی نداره

• پسند 2
لینک ارسال

اون مد حالت من..فقط یه ایکون هست که باید بریزی تو پوشه تصاویر قالبی که استفاده میکنی در هاست...برات نشون میده انوقت....داخل همون مد حالت من برو یه ایکونه به اسم icon_moods

برای پیغام بازدید کننده...هم فقط بروزرسانی وضعیت هست که میشه  پیغام داد....که البت یه هوک هست بی بی کدهارو بهش اضافه میکنه میشه در بروزرسانی وضعیت عکس و شکلکم گذاشت....ولی چیزی کامل شبیهه پیغام ویبی نداره

اصلا مربوط به ایکون نیست!.اصلا اون بالا چیزی اضافه نمیشه.از توی پنل مدیریت هم حالت رو انتخاب میکنم واسه خودم اما نمایش داده نمیشه

لینک ارسال

اصلا مربوط به ایکون نیست!.اصلا اون بالا چیزی اضافه نمیشه.از توی پنل مدیریت هم حالت رو انتخاب میکنم واسه خودم اما نمایش داده نمیشه

چرا مربوط به ایکونه..وقتی ایکون بریزی نمایش میده..قبل اون نیست...ضمنا شما الان برو رو قالب دیفالت میبینی ایکون داره..و قالبی دیگه نه....این مد ایکونش فقط مسیر قالب دیفالتو میشناسه

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما مطمئن هستید که تنظیاتشو از منو  Moods << other  درست انجام دادی !

از تنظیمات مد باید در قسمت Group Permissions (Use)  گروه کاربری موردنظر انتخاب کنید تا دسترسی داشته باشند

و از قسمت Dark Skins قالب خودتونو انتخاب کنید تا نمایش داده شود....

لینک ارسال

شما مطمئن هستید که تنظیاتشو از منو  Moods << other  درست انجام دادی !

از تنظیمات مد باید در قسمت Group Permissions (Use)  گروه کاربری موردنظر انتخاب کنید تا دسترسی داشته باشند

و از قسمت Dark Skins قالب خودتونو انتخاب کنید تا نمایش داده شود....

بله دوست عزیز.چند بار این کار رو کردم.

شما درست میگی.ولی من اینو قبلا هم نصب کردم.اونطوری عکس نمیاد ولی بالای انجمن یه چیزی اضافه میشه که میتونی انتخاب کنید!

ویرایش شده توسط RezaPro
لینک ارسال

اقا کسی نیست؟!

دادا منم همین رو ریختم مشکلم همین بود پاکش کردم کلا بخش مد حالت من رو انجمن کار نمیکنه انگار من فکر کردم مشکل از نصب من بود ولی انگار فایلش مشکل داشت فکر کنم

لینک ارسال

این مد مشکل نداره..من ازش استفاده میکنم..حتی چند دسته شکلک حالت هم بهش اضافه کردم..

داداش منم بار اولم نیست که.از وقتی هاست رو انتقال دادم اینطوری شد.
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...