رفتن به مطلب

حذف برخی فیلدها از مشخصات کاربر در پستها

ارسال‌های توصیه شده

سلام

می خواستم بعضی از فیلدها رو که برای کاربران تعریف کردم رو از قسمت مشخصات کاربر توی پستها بردارم، قبلا که تعریف کردم یه کاری کردم که بعضی ها اون قسمت بیان و بعضی نیان ولی یادم نیست چیکار کردم و الآن هرچی دنبالش گشتم پیدا نکردم :)

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

کدومشون رو میخواید بردارید؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما برای این مورد خودتون تاپیک بزنیداونجا جواب بدم.ایشون تو مشخصات کاربری گفتند.شما تو پروفایل رو میگی

سلام

می خواستم بعضی از فیلدها رو که برای کاربران تعریف کردم رو از قسمت مشخصات کاربر توی پستها بردارم، قبلا که تعریف کردم یه کاری کردم که بعضی ها اون قسمت بیان و بعضی نیان ولی یادم نیست چیکار کردم و الآن هرچی دنبالش گشتم پیدا نکردم 

همین مشخصات کاربری مثل جنسیت و محل سکونت و فلان از طریق قسمت custom profiles field اضافه شده.ازونجا تغییرات رو اعمال کنید

زیرمجموعه ی بخش member در پنل ادمین هست

• پسند 1
لینک ارسال

آره اونجا رفتم ولی هرچی گشتم گزینه ای پیدا نکردم که این تنظیم رو انجام بده :sad1:  مثلا همین محل سکونت

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مگه محل سکونت موجوده در مشخصات کاربری توی تاپیک و پست ها؟

من که تو مشخصات کاربری در پست ها چیزی به عنوان محل سکونت نمیبینم.

برای ایجاد کردنش هم از همون قسمت استفاده .کنید

تو سایت خودتون منظورمه

• پسند 1
لینک ارسال

چرا از بعضی ها توی انجمنهای خصوصی هست، نمی دونم از کجا اومده ولی هست! یه فیلد هم خودم اضافه کردم که برا همه اضافه شده، به هر حال توی اون قسمت اسم اون گزینه ای که دقیقا این کار رو می کنه چیه، یعنی کدوم گزینه یا تنظیم هست که مشخص می کنه کدوم فیلد رو نمایش بده و کدوم رو نده

post-1561-0-18380700-1390562416.png

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

شما از قسمت custom profile fields یه عکس بذارید.تو پنل ادمین زیرمجموعه ی members هست.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

شما اگر قصد دارید که برای کاربرای دیگه نمایش داده نشود و فقط برای خود کاربر قابل مشاهده باشد از بخش Custom Profile Fields  فیلد Make this a private profile field?   روی Yes قرار دهید 

در صورتی که می خواهید کلا نمایش داده نشود (حتی برای خود کاربر) محتوای فیلد Topic View Format?  حذف کنید، که در این صورت فقط در پروفایل کاربر خواهد بود.

• پسند 4
لینک ارسال

سلام 

شما اگر قصد دارید که برای کاربرای دیگه نمایش داده نشود و فقط برای خود کاربر قابل مشاهده باشد از بخش Custom Profile Fields  فیلد Make this a private profile field?   روی Yes قرار دهید 

در صورتی که می خواهید کلا نمایش داده نشود (حتی برای خود کاربر) محتوای فیلد Topic View Format?  حذف کنید، که در این صورت فقط در پروفایل کاربر خواهد بود.

دقیقا منظورم همین بود که یادم رفته بود چی بود! دمت گرم  :good2:

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...