رفتن به مطلب

دانلود || اسکریپت کامت چت نال

ارسال‌های توصیه شده

نام فایل: اسکریپت کامت چت نال

ارسال کننده: kianit

فایل ارسال شده: يكشنبه ۱۶ تير ۹۲ - ۲۱:۴۰:۱۶

بخش فایل: 3.4

اگه دنبال یه تولبار چت حرفه ای با همه امکانات هستید من به شما کامت چت را معرفی می کنم فولدر cometchat را اپلود و فایل cometchat/install.php را اجرا و کدی که به شما می دهد را در تگ head قالبتان قرار دهید و فایل نصب را پاک کنید و برای مدیریت به ادرس cometchat/admin مراجعه کنید ...
نام کاربری و رمز » cometchat
امیدوارم دوستان گل انجمن فارسی ساز و css راست چین ان را هم منتشر کنند .
با تشکر
یا حق

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 26
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

درود ..دوستان نظرتون درباره کامنت چپت چیه..بعضیها میگن..سرعت لودرو پائین میاره و از منابع سرور زیادی استفاده میکنه..و اینکه امنیت رو در هاست میاره پائین..

اساتید نظرشونو اعلام کنند ممنون

لینک ارسال

من قبل از این 2 سال این اسکریپت را روی شیرترانیکس تست کردم تقربا می گم بله . حق با شماس امید وارم نسخه های بعدیش خیلی حساب شده تر باشه ولی امکاناتش خوبه باگ دیتابیس هم نداره از اون لحاظ زیاد مشکلی نیست ...

اولین کسی بودم که نسخه 3.2 و 5 نال را منتشر کرد . با تشکر

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

میشه متن چت های خصوصی انجام شده رو ادمین بخونه؟اگه میشه راهنمایی کنید مشکلی پیش اومده

لینک ارسال

چیه قراره حمله تروریستی به سایتت بکنن . ولا ادم دیگه از دست ادمین ها هم امنیت نداره بله میشه خواند ... :D

لینک ارسال

ایشونم ازش میپرسم درست جواب نمیدن شما که نمیدونی چی شده چرا اینطور صحبت میکنی :mad:

داداش برای فارسی سازی من میتونم یا اکسپورت کنم فارسی ساز کامل بهت بدم یا فارسی سازی که برادرمون کیان ای تی اماده کردن رو روش نصبش  رو کمکت کنم البته فارسی ساز موجود در اینجا یکم ناقصه کامل فارسی نیس :love:

لینک ارسال

اسکریپت راست چین هم شده یا هنوزم با مشکلات قدیم هستش و با نام کاربری فارسی هم مشکل داره؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...