رفتن به مطلب

ارسال در انجمن بدون نیاز به جیمیل و بدون کپچا

ارسال‌های توصیه شده

سلام. وقت بخیر. برای ارسال در انجمن بدون عضویت  چطور میشه اجبار ورود آدرس جیمیل رو برداشت؟  امکانش هست که بشه بدون نیاز به جیمیل و یا حداقل فقط با ورود نام کاربری و رمز  و بدون داشتن هیچ جیمیلی بشه کاربر بشن و ارسال انجام بدن؟ 

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 8 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

سلام. وقت بخیر. برای ارسال در انجمن بدون عضویت  باید اجبارا جیمیل وارد بشه؟  امکانش هست که بشه بدون نیاز به جیمیل و یا حداقل فقط با ورود نام کاربری و رمز  و بدون داشتن هیچ جیمیلی بشه کاربر بشن و ارسال انجام بدن؟ 

امکانش هست ولی شدیدا توصیه نمیشه چون در عرض چند روز هزاران ربات و اسپمر حمله می کنن و کلی پست و تبلیغات می گذارند و حتی ممکنه ویروس و فایل های مخرب آپلود کنند که در نتیجه سایتتون به فنا میره و امکان این که از طرف سرویس دهنده هاستینگ به صورت تعلیق یا مسدود بشید خیلی زیاده ، حتی ممکن است حملات دیداس صورت بگیره که سرور شما از دسترس خارج میشه و هزار مشکل دیگه .

اما اگر باز هم تمایل دارید می تونید از قسمت پنل ادمین > کاربران > محافظت از هرزنامه و نوع کد امنیتی را هیچکدام تنظیم و برای مطالب هم قسمت سیستم > مطالب > گزینه "پست قبل از ثبت نام" را بر روی "اجازه داده شود که گروه کاربر تازه وارد بتوانند محتوایی ارسال کند" تنظیم کنید.

لینک ارسال

در 34 دقیقه قبل، CHRIS-7 گفته است :

امکانش هست ولی شدیدا توصیه نمیشه چون در عرض چند روز هزاران ربات و اسپمر حمله می کنن و کلی پست و تبلیغات می گذارند و حتی ممکنه ویروس و فایل های مخرب آپلود کنند که در نتیجه سایتتون به فنا میره و امکان این که از طرف سرویس دهنده هاستینگ به صورت تعلیق یا مسدود بشید خیلی زیاده ، حتی ممکن است حملات دیداس صورت بگیره که سرور شما از دسترس خارج میشه و هزار مشکل دیگه .

اما اگر باز هم تمایل دارید می تونید از قسمت پنل ادمین > کاربران > محافظت از هرزنامه و نوع کد امنیتی را هیچکدام تنظیم و برای مطالب هم قسمت سیستم > مطالب > گزینه "پست قبل از ثبت نام" را بر روی "اجازه داده شود که گروه کاربر تازه وارد بتوانند محتوایی ارسال کند" تنظیم کنید.

ممنون. سایت فقط برای گروه کاربری خاص هست و هرگز قصد ندارم در گوگل معرفیش کنم و بخاطر همین از تگ noindex قبل از head استفاده کردم. با این توصیف باز هم امکان پیدا کردن سایت توسط هکر ها و مزاحما وجود داره که مشکل ایجاد کنن؟  این رو هم بگم که گروه کاربری بهیچوجه اهل مزاحمت یا دارای دانش برای هک و .... نیستن. فقط یه نام کاربری میخوان بسازن و یک رمز ورود که خیلی راحت برای همیشه بتونن ورود شخصی داشته باشن و بدون نیاز به جیمیل.

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، hhamedd گفته است :

ممنون. سایت فقط برای گروه کاربری خاص هست و هرگز قصد ندارم در گوگل معرفیش کنم و بخاطر همین از تگ noindex قبل از head استفاده کردم. با این توصیف باز هم امکان پیدا کردن سایت توسط هکر ها و مزاحما وجود داره که مشکل ایجاد کنن؟  این رو هم بگم که گروه کاربری بهیچوجه اهل مزاحمت یا دارای دانش برای هک و .... نیستن. فقط یه نام کاربری میخوان بسازن و یک رمز ورود که خیلی راحت برای همیشه بتونن ورود شخصی داشته باشن و بدون نیاز به جیمیل.

به هر صورت مراحل بالا رو که گفتم انجام بدید و مواردی که پایین تر می گم هم مربوط به ثبت نام هستش

پنل ادمین > سیستم > ورود و عضویت > تب عضویت و قسمت "تمامی حساب های جدید" را بر روی "بدون نیاز به اعتبارسنجی" قرار بدید تا نیاز به تکمیل تایید ثبت نام از طریق ایمیل نباشد. و در همان قسمت در تب مدیریت حساب هم می تونید موارد دیگر را تنظیم کنید که به فارسی هم توضیح داده شده !

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...