رفتن به مطلب

بزرگ کردن سایز آواتار

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان عزیز

بعد از ارتقاع سیستم به 4.2 تنظیمات قالب بهم ریخت و باید دوباره سفارشی سازی می شد که یکیش بزرگ کردن سایز اواتار بود

در حال حاضر از قسمت گروه های کاربری که برای هر گروه سایز اواتار رو انتخاب میکنم و تغییر میدم سایز ها تغییری پیدا نمی کنه و سایز دیفالت روی 75px هست

این تاپیک رو مشاهده کردم ولی تگ گفته شده و زبانه گفته شده در css این قالب موجود نیست 

قالب Elegant 4.2 هست و نکته بعدی اینکه وقتی تگ های مربوط به اواتار رو دستی در custom.css تغییر میدم به این صورت :

.euip_AvatarSize img, img.euip_AvatarSize, .euip_AvatarSize::after {
    width: 175px;
    height: 210px;
}

باز هم تگ های قبلی ارجعیت دارن و تگ های قبلی رو سیستم میخونه و این تغییرات اعمال نمیشه ! 

لطفا راهنماییی کنید :give_rose:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 9 ساعت قبل، MrAmir گفته است :

سلام دوستان عزیز

بعد از ارتقاع سیستم به 4.2 تنظیمات قالب بهم ریخت و باید دوباره سفارشی سازی می شد که یکیش بزرگ کردن سایز اواتار بود

در حال حاضر از قسمت گروه های کاربری که برای هر گروه سایز اواتار رو انتخاب میکنم و تغییر میدم سایز ها تغییری پیدا نمی کنه و سایز دیفالت روی 75px هست

این تاپیک رو مشاهده کردم ولی تگ گفته شده و زبانه گفته شده در css این قالب موجود نیست 

قالب Elegant 4.2 هست و نکته بعدی اینکه وقتی تگ های مربوط به اواتار رو دستی در custom.css تغییر میدم به این صورت :

.euip_AvatarSize img, img.euip_AvatarSize, .euip_AvatarSize::after {
    width: 175px;
    height: 210px;
}

باز هم تگ های قبلی ارجعیت دارن و تگ های قبلی رو سیستم میخونه و این تغییرات اعمال نمیشه ! 

لطفا راهنماییی کنید :give_rose:

با سلام

تغییرات ظاهرا بر روی انجمن شما اعمال شده و هم اکنون آواتار پست ها در سایز بزرگ هست.کش مرورگر را پاک کنید

در کل برای تغییر سایز آواتار این قالبی که استفاده می کنید, همان طور که آدرس دادید تگ .euip_AvatarSize img, img.euip_AvatarSize, .euip_AvatarSize::after را در بخش css جستجو و width , height را تغییر دهید

موفق باشید.

لینک ارسال

در در 9 دی 1396 در 08:19، علی نوروزی گفته است :

با سلام

تغییرات ظاهرا بر روی انجمن شما اعمال شده و هم اکنون آواتار پست ها در سایز بزرگ هست.کش مرورگر را پاک کنید

در کل برای تغییر سایز آواتار این قالبی که استفاده می کنید, همان طور که آدرس دادید تگ .euip_AvatarSize img, img.euip_AvatarSize, .euip_AvatarSize::after را در بخش css جستجو و width , height را تغییر دهید

موفق باشید.

درود جناب نوروزی عزیز

ممنون از راهنمایی شما 

مشکل به دلیل استفاده از افزونه user info panel هست که css خودش رو برای اواتار ها اعمال میکنه و برای بزرگ کردن سایز اواتار ها از تنظیمات این افزونه باید تغییر سایز انجام داد

برای دوستانی که از این افزونه استفاده نمی کنن تغییر دستی در css یا تنظیمات گروه های کاربری باید تغییرات رو اعمال کنه :give_rose:

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...