رفتن به مطلب

قرار دادن بات ها به عنوان یک یوزر

ارسال‌های توصیه شده

با سلام خدمت اساتید محترم

آیا افزونه ای هست که بات ها یا آی پی های خاصی را انجمن به عنوان یوزری خاص که خودمان تعیین می کنیم ببیند؟

درست است که از لحاظ امنیتی این کار باعث سوء استفاده ی هکر ها یا اشخاص دیگر می شود،اما می شود یک یوزر با دسترسی محدودتر (مثلا اجازه ی ارسال نداشته باشد) ساخت و با آن افزونه به آی پی های خاص موتورهای جستجوگر از جمله google و bing را به آن سطح کاربری تنظیم کرد؟

مثلا من دسترسی دیدن انجمن را برای مهمان بستم تا بعد از عضویت بتواند انجمن را ببیند،این کار باعث می شود که بات های گوگل نیز نتوانند داخل سایت را ببینند،با این که بیشتر سایت ها از جمله facebook.com و twitter.com دسترسی برای مهمان وجود ندارد ، اما تمام لینک هایش در گوگل ایندکس شده. *(مجبورم دسترسی را برای مهمان ببندم)*

چون دیدم سیستم ویبولتین این افزونه را دارد این درخواست را مطرح کردم که بی زحمت اگر همچین افزونه ای وجود داشت برای ما نیز قرار دهید

متشکر

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 3 هفته بعد...

با عرض معذرت این پیام را صرفا جهت آپ کردن تاپیک ارسال می کنم تا اگر دور از چشم اساتیدی که با این موضوع آشنا هستند قرار گرفته باشد رویت شود.

این افزونه واقعا شدید مورد نیاز بنده است

اگر راهی برایش دارید کمک کنید. متشکر

باز هم معذرت از مدیران برای این ارسال

لینک ارسال

در 12 ساعت قبل، itarfand گفته است :

تو این افزونه می تونید مشخص کنید که روبات گوگل چه گروه کاربری باشه:

ممنون

فقط یک مورد

من فعال می کنم و سطح کاربری را قرار میدهم و ذخیره می کنم

اما دوباره واردش می شوم به حالت اولیه باز می گردد

2017-08-09_23-56-18.thumb.png.e0c8f53f270ccaac10a4c16b213807cd.png

آیا این کارش را کرده و تنظیمات اعمال شده یا مشکلی وجود دارد؟

لینک ارسال

من پیشنهاد میکنم این کارو نکنید

فیسبوک یه شبکه جهانیه با دو میلیارد کاربر !یعنی هرکس به اینترنت دسترسی داره یه اکانت هم تو فیسبوک داره.

ضمن اینکه هیچ جای فیسبوک بسته  نیست و قابل دسترسیه، فقط وقتی facebook.com رو میزنید میاد تو صفحه ورود 

خب شما همین کار رو با IPS هم میتونی انجام بدید فقط کافیه از پنل ادمین منوی برنامه ها ،برنامه ی سیستم رو بذاری بعنوان برنامه پیش فرض!

که وقتی آدرس سایتت مثلاً example.com باز شد بیاد تو صفحه ورود اما بقیه قسمت ها مثل انجمن ها و... هم سرجاشون باشن و باز باشن

این روش بهتر از این کاریه که شما میخوای بکنی

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت
در در 31 تیر 1396 در 23:55، ReZa CLONER گفته است :

مثلا من دسترسی دیدن انجمن را برای مهمان بستم تا بعد از عضویت بتواند انجمن را ببیند،این کار باعث می شود که بات های گوگل نیز نتوانند داخل سایت را ببینند،با این که بیشتر سایت ها از جمله facebook.com و twitter.com دسترسی برای مهمان وجود ندارد ، اما تمام لینک هایش در گوگل ایندکس شده. *(مجبورم دسترسی را برای مهمان ببندم)*

کلا تحت هیچ شرایطی من توصیه نمیکنم مطالب از دید کاربران مهمان مخفی باشه جز در صورتی که تالار کاملا خصوصی باشه چرا که شما عملا بازدید کننده های رو از دست میدید.همچنین این کار توی کنسول گوگل وب مستر باعث خطای دسترسی رباتها خواهد شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...