رفتن به مطلب

مشکل در وارد نمودن فایل images قالب Subway

ارسال‌های توصیه شده

سلام

قالب subway رو نصب کردم فقط تصاویر وارد نمیشه و میزنه ( پیام سیستم : وارد نمودن شکست خورد: چیزی برای وارد نمودن وجود ندارد ) قالب نصب شده ولی تصاویر قالب نمایش داده نمیشه.

میشه راهنمایی کنید.

subway.PNG

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در 5 ساعت قبل، masoudmj گفته است :

سلام

قالب subway رو نصب کردم فقط تصاویر وارد نمیشه و میزنه ( پیام سیستم : وارد نمودن شکست خورد: چیزی برای وارد نمودن وجود ندارد ) قالب نصب شده ولی تصاویر قالب نمایش داده نمیشه.

میشه راهنمایی کنید.

subway.PNG

سلام دوست من..به صورت دستی وارد کن بعد ادرسشو بده تو همون قسمت وارد کردن از نشانی بعد ایمپورت رو بزن ایشالله که درست میشه...

لینک ارسال

در در 1395/09/23, 19:31:40، 3a31d گفته است :

سلام دوست من..به صورت دستی وارد کن بعد ادرسشو بده تو همون قسمت وارد کردن از نشانی بعد ایمپورت رو بزن ایشالله که درست میشه...

ممنون از راهنماییتون ولی نمیدونم کجا دستی وارد کنم.این سیستم رو اولین باری هست کار میکنم باهاش.

لینک ارسال

ببینید دوست من شما باید قسمت راهنمای تازه واردین رو مطالعه کنید...

هرچند تایپیک های مشابه شما زیاد بود و طی مشکلی که پیش اومده بود از دست رفتن بخشی از اطلاعات حذف شدن...

1) فایل تصاویر(مثلا مال شما images-subway.xml) رو در پوشه مدیریت در روت هاست آپلود شده باشدبه این ادرس :  که ای پی بی در ان نصبه public_html/admin

2) در بخش وارد نمودن مجموعه عکس لیست باکس تنظیم بر روی پوسته: رو روی پوسته مورد نظر انتخواب کنید مثلا شما subway

3) در قسمت یا نام فایل XML آرشیو را وارد نمایید: نام فایل تصاویر قالب مورد نظر رو وارد کنید با پسوند  xml  مثلا شما باید بنویسید  images-subway.xml.gz ...توجه کنید : به اخر پسوند یه .gz مثل مثال اضافه کنید...

4) سپس بر روی وارد نمودن بر روی عکس کلیک کنید تا Set  شود..

:DD:موفق باشید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...