رفتن به مطلب

نصب افزونه پارس پال در nexus

omid_student

ارسال‌های توصیه شده

سلام

فکر کنم پست قبلی رو حذف کردید

توی تالار چیزی در مورد نصب افزونه پارس پال روی nexus پیدا نکردم

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

کسی موضوع رو حذف نکرده:
http://ipsfarsi.com/topic/17682-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-nexus/

شما ابتدا فایل رو دانلود میکنید و یه پوشه  هست که باید تو روت انجمن اپلود کنید (محتویات پوشه upload) و یه فایل با پسوند xml هم از قیمت هوک ها باید نصب کنید.رجوع کنید به صفحه ی دانلود خود هوک

لینک ارسال

کسی موضوع رو حذف نکرده:

http://ipsfarsi.com/topic/17682-%D9%86%D8%B5%D8%A8-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D9%88%D9%86%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D9%BE%D8%A7%D9%84-%D8%AF%D8%B1-nexus/

شما ابتدا فایل رو دانلود میکنید و یه پوشه  هست که باید تو روت انجمن اپلود کنید (محتویات پوشه upload) و یه فایل با پسوند xml هم از قیمت هوک ها باید نصب کنید.رجوع کنید به صفحه ی دانلود خود هوک

متاسفم پست تکراری گذاشتم

چون توی مطالب بخش پروفایلم دیدم نیستش گفتم شاید حذف شده

لینک ارسال

کسی موضوع رو حذف نکرده:

منظورم چطور معرفی کردن درگاه به nexus هست چون نه تنظیمی برای دادن کد ماشین و رمز هست و نه اینکه nexus درگاه رو شناسایی میکنه

ممنون میشم راهنمایی کنین

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

تو صفحه ی دانلود این هوک توضیح داده شده.اگر در قسمت در گاه ها پارس پال رو ندیدید کافیه ابتدا یه درگاه بسازید (مثلا در گاه paypal یا از قسمت manual یه درگاه تستی بسازید) سپس مسیبینید درگاه پارس پال نیز ظاهر شده.حالا اون در گاه تستی رو میتونید حذف کنید.
باقی کار مشخصه.

لینک ارسال

ممنون از پاسختون

اینکار انجام دادم و پارس پال نمایش داده شد

ولی فعلا نه توی پرداخت nexus انتخاب شده و نه جایی داره که کد ماشین و رمز رو بدم

بابت شکیبایی ممنون

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

نشون داده نمیشه چون درگاهی ثبت نکردی هنوز.فعلا فقط پارس پال اماده به کار شده .از روبروی اون درگاه باید روی دایره سبز رنگ که + توشه کلیک کنی و درگاهتو ایجاد کنی.

لینک ارسال

نشون داده نمیشه چون درگاهی ثبت نکردی هنوز.فعلا فقط پارس پال اماده به کار شده .از روبروی اون درگاه باید روی دایره سبز رنگ که + توشه کلیک کنی و درگاهتو ایجاد کنی.

سپاسگذارم

انجام شد و ایشالله این اخریش هست که تموم بشه یه پستی توی تالارتون میذارم نحوه نصبتشو توضیح میدم چون توی سایت شما نبود

وقتی همه چیز انجام میشه پرداخت رو که میزنم نمیره و صفحه سفید دیده میشه

ایا تنظیم دیگه ای باید انجام بدم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

چه اروری میده؟

فکر کنم مشکل از ip هست و باید رجوع کنید به پارس پال و ip دقیق انجمنتون رو بهش بدید.

لینک ارسال

چه اروری میده؟

فکر کنم مشکل از ip هست و باید رجوع کنید به پارس پال و ip دقیق انجمنتون رو بهش بدید.

احتمال زیاد از آی پی باشه ولی تا جایی که یادمه به آی پی خطا میداد و از خطا میشد تشخیص داد که برای چیه

به هر حال ای پی رو ثبت میکنم اگه حل شد که این موضوع ایشالله بسته میشه

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...