رفتن به مطلب

آموزش : قرار دادن مشخصات کاربری در کادر

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

به درخواست دوستان چگونگی قرار دادن مشخصات کاربری در کادر رو توضیح خواهم داد. نتیجه نهایی مثل شکل زیر خواهد شد :

post-1-0-88945300-1319395330_thumb.jpg

ابتدا کد های زیر را در ipb_styles.css در انتهای آن وارد نمایید. برای این کار مسیر زیر را بروید .

Look & Feel  >  Manage Skin Sets & Templatesl  >  Manage Templates & CSS

/********************************************************/
/* Post info bit										*/
.IPBFarsi_Button {
width: 120px;
line-height: 22px;
font-size: 12px;
padding: 0 0px;
margin: 2px 0px;
background: #f6f6f6;
background: -moz-linear-gradient(top, #f6f6f6 0%, #e5e5e5 100%); /* firefox */
background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#f6f6f6), color-stop(100%,#e5e5e5)); /* webkit */
border: 1px solid #dbdbdb;
-moz-box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,1) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
-webkit-box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,1) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,1) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
-moz-border-radius: 3px;
-webkit-border-radius: 3px;
border-radius: 3px;
color: #616161;
display: inline-block;
white-space: nowrap;
-webkit-transition: all 0.2s ease-in-out;
-moz-transition: all 0.2s ease-in-out;
}
.IPBFarsi_Button.important {
	background: #9f2a00;
	background: -moz-linear-gradient(top, #9f2a00 0%, #812200 100%); /* firefox */
	background: -webkit-gradient(linear, left top, left bottom, color-stop(0%,#9f2a00), color-stop(100%,#812200)); /* webkit */
	border: 1px solid #812200;
	color: #fbf4f4;
	-moz-box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,0.4) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
	-webkit-box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,0.4) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
	box-shadow: 0px 1px 0px rgba(255,255,255,0.4) inset, 0px 1px 0px rgba(0,0,0,0.3);
}
.IPBFarsi_Button:hover { opacity: 0.8; }

حالا زبان Templates را انتخاب کنید و سپس در بخش Global Templates بیت userInfoPane را انتخاب کنید.

حالا با قرار دادن عبارت IPBFarsi_Button در قسمت class هر قسمت از کد ها می توانید کادر خود را ایجاد کنید. به عنوان مثال اگر می خواهید عنوان کاربری کادر داشته با شد کافیست کد زیر را پیدا کنید

<p class='desc member_title'>

و آن را به صورت زیر تغییر دهید :

<p class='desc member_title IPBFarsi_Button'>

برای آواتار در انتهای کد زیر :

class='avatar'

که بدین گونه شود :

class='avatar IPBFarsi_Button'

برای عنوان کاربری :

class='group_title'

تبدیل به :

class='group_title IPBFarsi_Button'

برای رنک گروه کاربری

class='group_icon'

تبدیل به

class='group_icon IPBFarsi_Button'

برای تعداد پست ها :

class='post_count desc lighter'

تبدیل به

class='post_count desc lighter IPBFarsi_Button'

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 21
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

q4h6agmwwg9vn7xlcrn.png

کادر بندی کردم ممنون برای این پست خوبت آقا وحید میشه یه کاری کنی که ارسال ها و سن و پست ها و .. نوشته ها راست چین باشه یه css دیگه مثلا

/* Post info bit																			    */
. 1IPBFarsi_Button {
    width: 120px;
    line-height: 22px;
    font-size: 12px
......

یه 1 اضافه کنی به IPBFarsi_Button و دوتا css باشه که اون قسمت هایی که میخوام وسط باشه از IPBFarsi_Button و اون قسمت هایی که میخوام راست باشه از1 IPBFarsi_Button

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خواهش می کنم

نمی دونم منظورت کدوم قسمت ها هستش که راست به چپ نشده ولی ، مشکل از راست به چپ نشدن نیست چون با قرار دادن direction:rtl; کل قالب راست به چپ می شه و اون جاهایی که مشکل دار دیده می شه از Template Bit هست که برای زبان های لاتین ساخته شده. اگر بگید که دقیقا کجا منظورتون هست من راهنمایی می کنم که مشکل رو رفع کنید. :wub:

لینک ارسال

با نوشته ها هستم اونجایی که نوشته مثلا ارسال ها: 72 بیاد سمت راست تر و اول کادر

که با داشتن دوتا استایل میتونیم اون قسمت هایی که می خوایم سمت راست تر باشن و اون قسمت هایی که می خوایم وسط باشن مثل آواتار رو پوشش بدیم که در حال حاظر وسط فقط هست از text-aligen هم استفاده کردم توی ترجمه نوشته نوشته مثلا ارسال ها رو با کد رنگ و اندازه تغییر دادم رنگ و سایزش رو ولی اینکه نوشته رو ببرم سمت راست وقتی میزدم کادر بندی بهم می ریخت و مقداری که مقابل نوشته بود می رفت زیر نوشته مثلا

72

اینطوری شد !

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

همون طور که قبلا گفتم این مشکل نه از فارسی ساز هست و نه فارسی سازی قالب ، باید پوسته رو تغییر بدید :

آموزشش هم قبلا گفتم :

موفق باشید

لینک ارسال

اين كار هم كردم نشد اونطوري كه مي خوام

• --------------- محبوبيت: 563

مي خوام بشه

• محبوبيت: 563

اينكه نوشته مثلا ارسال ها: 3637 وقتي توي كادر قرار ميگيره مياد وسط رو هم ميشد كاريش كرد عالي ميشد همون سمت راست بگيره اون كدي كه گفتين هم زدم ولي وقتي كادر بندي ميكنيم فكر ميكنم اون كد ديگه بدون استفاده بشه و همون استايل كادر رو در نظر بگيره :wub: براي اواتار و نام كاربر خوبه و هشداره ا اينا وسط باشن خوبه اگه يه استايل ديگه هم براي سمت راست رفتن ميدادي عالي ميشد نمي دونم درست توضيح دادم يا نه

توي استايل بندي بايد تغييراتي بدم :wub: يه كاري هم كردم اومد سمت راست ولي عددش رفت پايين -_- :(

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

به تاپیک جداگونه بزنید و نمونه کد های Template bit رو بزارید تاراهنمایی تون کنم.

موفق باشید

لینک ارسال

• 2 ماه بعد...

آقا وحید میشه یه لطفی کنی کد کادر فرومو که هم رنگیه هم قشنگتره بزاری؟ این کادی که دادی خیلی سادس

البته اگه میشه ... :o

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آقا وحید میشه یه لطفی کنی کد کادر فرومو که هم رنگیه هم قشنگتره بزاری؟ این کادی که دادی خیلی سادس

البته اگه میشه ... :o

منظورتون کجاست؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...