رفتن به مطلب

عدم ارسال لینک فعال سازی !!!

ارسال‌های توصیه شده

با سلام

تو انجمن بعد از اینکه کاربران ثبت نام می کنند لینک فعال سازی ارسال نمشه !!

من کدم قسمت ها رو باید چک کنم ؟

لطفا هرچه سریع تر کمکم کنید .:wacko:

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

اول از همه خودتون با یک ایمیل معتبر چک کنید ببینید برای خودتون نمی یاد ، بیشتر اوقات به پوشه Spam یا Bulk می ره که بیشتر کاربران نادیده می گیرن.

دوم به قسمت Security and Privacy برید گزینه New registration email validation بر روی چی تنظیم شده. حالا روی Admin بزارید و دوباره تست کنید.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

با تشکر از جوابی که دادین .

من مراحلی رو که گفته بودین رو انجام دادم بازم نشد :D

الان چی کار کنم ؟:wacko:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از ایمیلی که آدرس اون رو برای ارسال گذاشتید برید ببینید که پیغامی دریافت نکردید؟!

بخش تنظیمات ایمیل Email Set-up متد ارسال ایمیل PHP Mail هستش؟

لینک ارسال

با سلام

بله تنظیماتی ایمیل ستاب همونی هست که شما فرمودین .

خودم برای تست یه اکانت درست کردم و ایمیل هاهو دادم ولی بازم درست لینک فعال سازی ارسال نمیشه که نمیشه ....

هی دارم تست می کنم منظورم اینه وارد اکانت جدیدی که درست کردم میشم و دوباره لینک فعال سازی رو ارسال می کنم ولی به ایمیلم هیچی ارسال نمیشه ... :wacko:

نکنه از تنظیمات سرور هستش ؟:D

ولی فکر نکنم که چون سرویس ارسال ایمیل برای سامانه تماس با درست کار می کنه .... :D

اوضاع انجمن ما خیلی خرابه چون الان رفتم دیدم بیچاره 30 نفر منتظر دریافت لینک فعال سازی هستن :huh:

لطفا به دادم برسید ^_^

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

اون سی نفر رو می تونید از بخش کاربران خودتون دستی ایمیلشون رو فعال کنید. فعلا ایمیل فعال سازی رو لغو کنید. حدس می زنم مشکل از فایل Class_mail باشه. اما در این لحظه Error_Log سرور رو ببینید چه خطاهایی داده که مربوط به ایمیل هست. این طوری دلیلش رو می شه فهمید.

موفق باشید

لینک ارسال

سلام

من اون 30 نفر رو دستی فعالشون کردم ولی از کجا می تونم به Error_Log سرور دسترسی داشته باشم ؟

من یه Error_Log تو قسمت مدیریت انجمن دیده بودم :wacko:منظور شما همونه ؟ (اونجا رفتم دیدم هیچ اروری ثبت نشده بود)

من Logged Email Errors انجمن رو چک کردم دیدم یه ایمیل اونجا هستش :D این همون ایمیل فعال سازی کاربری بود که خودم ایجادش کرده بودم .

الان به نظر شما چی کارش مبیشه کرد ؟

</h3> <h3>

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خوب این طور که پیداست می خوره مشکل از سرور باشه. ارور ها رو می تونید از طریق cPanel ببینید. دقیقا نوشته Error Logs . تنها کار فعلا پیدا کردن مشکل هست از طریق همین Error Log .

موفق باشید

لینک ارسال

با سلام

من یه بارم با میل جی میل تست کردم . در عین ناباوری دیم جواب داد :wacko::D :o

یعنی وقتی کاربری میل yahoo رو وارد می کنه لینک فعال سازی براش ارسال نمیشه :huh: ولی وقتی میل gmail رو وارد می کنه لینک براش در آن واحد ارسال میشه و لینک هم به درستی کار می کنه :D

به نظر شما علت این اتفاق چی میتونه باشه ؟ ^_^

ویرایش شده توسط PGT
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دامنه شما یا به احتمال زیاد IP سرور شما به عنوان اسپمر توی سرویس یاهو شناخته شده و تمام ایمیل ها بلوکه می شن. می تونید IP برای سایتتون بخرید تا این مشکل رو بر طرف کنید.

موفق باشید

• پسند 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...