رفتن به مطلب

مشکل قالب در نسخه 4.1.18 ( همراه راه حل )

ارسال‌های توصیه شده

سلام

نمیدونم جای درستی برای تاپیک انتخاب کردم یا نه

در نسخه جدید 4.1.18 چه با قالب دیفالت و چه با قالب های دیگه ، وقتی لوگوی اشتراک گذاری رو بخواین انتخاب کنید که در نسخه های قبل استفاده میکردین ، خطای زیر رو میده :

Capture.PNG

با توجه به اینکه قالب رو خریداری کرده بودم ، با طراح قالب Ehren صحبت کردم و متوجه شدم که مشکل باگ هست در 4.1.18 و طی مکاتبه با Invision Power این متن رو برای من فرستادن :

نقل قول

Thank you for bringing this to our attention. I can confirm this as a bug and have committed a fix for 4.1.18.1. In the meantime the restrictions for the image are that it needs to be at least 200 x 200px

Please let us know if we can be any further assistance  

Kind Regards

Andrew Millne
Invision Power Services Inc.

دوستان لطفا عجله ای برای رفتن به 4.1.18 نکنید چون تا امشب 4.1.18.1 منتشر میشه.

خواستم اطلاع رسانی کرده باشم برای دوستان

@وحید نامنی

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام . ممنون بابت اطلاع رسانی .

ببخشید . براتون ممکن هست که فیکس هایی که انجام شده و تغییراتی که داده شده رو بگید ؟ به فارسی . یکی دو قسمتش رو درست نفهمیدم . مخصوصا در رابطه باگ فیکس اپلیکیشن ها و افزونه ها . 

ممنون .

لینک ارسال

در 2 دقیقه قبل، Jon Snow گفته است :

سلام . ممنون بابت اطلاع رسانی .

ببخشید . براتون ممکن هست که فیکس هایی که انجام شده و تغییراتی که داده شده رو بگید ؟ به فارسی . یکی دو قسمتش رو درست نفهمیدم . مخصوصا در رابطه باگ فیکس اپلیکیشن ها و افزونه ها . 

ممنون .

اگه منظورتون نسخه 4.1.18 هست که توی این لینک گفته شده :

https://invisionpower.com/release-notes/

به ترتیب :

• گزینه share کردن در سایت Pinterest اضافه شده
  • قسمت خرید کاملتر شده و توی قسمت کلاینت میتونید کل قسمتهای لازم رو باهم توی یک لینک دانلود کنید.
  • اگر در قسمت گفتگو ها نیاز به تغییر فرمت باشه انجام میده وگرنه وقت و سرعت سرور رو بابت این مورد نمیگیره
  • ورود دو مرحله ای به انجمن ساز که یا با جواب دادن به سوالات از پیش تعیین شده است یا با برنامه google authenticator که باید روی گوشی هوشمند نصب باشه
  • تصاویری که در متن قرار میدین عناوین خاص خودشون رو خواهند داشت تا بهتر بشه روشون تغییر داد
  • اعضایی که با شبکه های اجتماعی وارد انجمن میشن نیازی نیست دیگه ای-میل خودشون رو تائید کنن که اکانت مال خودشونه ( به صورت خودکار متوجه میشه سیستم )
  • اگه تقویم رو فعال کرده باشین و توی تویم محلی رو نشانه گذاری کرده باشین ، توی نقشه اون محل رو نشون میده و نقشه هم دقیق تر شده
  • اگه انجمنی دارین که قبلش باید شما تائید کنید تا تاپیک و پست توش قرار بگیره ، الان یه دکمه Hide و مخفی کردن هم داره
  • در صورتی که آپلود تصاویر پروفایل رو غیر فعال کرده باشین حتما دیدین که از آدرس میشد بازم آپلود کرد ، در صورت غیر فعال کردن تو نسخه جدید این قسمت هم غیر فعال شده
  • در صورتی که تگ ها چند زبانه بود ( مثلا انگلیسی و فارسی ) بعضی وقتا قاطی میشد ، این مشکل برطرف شده
  • میتونید تصاویر متحرک GIF رو هم کراپ و کوچک و بزرگ کنید با ابزار ImageMagick
  • در صورتی که قسمت خرید فعال باشه ، در قسمت خریداری شده ها میتونید به فایلها برگردید
  • در Admin CP در صورت بن کردن کاربر ، امکانات بیشتری را به شما نمایش میدهد
  • در Admin CP بهتون نمایش میده که کاربری با شبکه اجتماعی ثبت نام کرده یا عضو شده
  • به صورت مستقیم میتونید کپی/پیست انجام بدین از طریق سایت imgur و در متنتون نیازی نیست آدرس وارد کنید.فقط کافیه لینکش رو توی متنتون بذارید و ادیتور خودش شناسایی میکنه و نمایش میده ( همین قابلیت برای چندین سایت در 4.1.17.1 معرفی شده بود که واقعا کاربردیه مثلا شما یه لینک از سایت fixit میذارین و خودش کل متن رو میاره براتون توی متن شما! )
  • مشکلاتی که توسط برنامه ها/افزونه های نصب شده توسط ادمین و نوشته شده توسط افرادی دیگر ، بوجود میاد الان راحت تر میشه تشخیص داده بشه و خطاهاش بیشتر مشخص میکنه مشکل رو
  • این قسمت آخر هم فرستادن خودکار مشکلات پیش اومده برای شرکت هست که متوجه بشن و Fix‌کنن هرچه زودتر اون قسمت رو که البته برای کسانی که نخریدن و از نال استفاده میکنن این قسمت فکر کنم باید غیر فعال باشه.

امیدوارم کافی بوده باشه ترجمه ام.

ببخشید اگه جایی مشکل داشت خیلی هول هولی ترجمه کردم الان.

لینک ارسال

سلام

خدا قوت خوبید؟

یعنی الان اپدیت نکنیم؟

این باگ فکر نکنم اونقدر خطرناک باشه که اپدیت نکنیم درسته؟؟

با تشکر

یاحق

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، ircfc گفته است :

سلام

خدا قوت خوبید؟

یعنی الان اپدیت نکنیم؟

این باگ فکر نکنم اونقدر خطرناک باشه که اپدیت نکنیم درسته؟؟

با تشکر

یاحق

نه اصلا مشکل خاصی نیست

شما عکس 200*200 رو آپلود بکنید مشکل برطرف میشه

میتونید با خیال راحت آپدیت کنید.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...