رفتن به مطلب

مشکل در هنگام ورود به پنل

ParsinReza

ارسال‌های توصیه شده

با عرض سلام و خسته نباشید

وقتی میخوام وارد کنترل پنل ادمین بشم 

این ارور رو میده :

Your login credentials were not valid 

این سرویس رو به تازگی روی سی پنل نصب کردم .

لطفا راهنمایی کنید ؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

این پیغام بدین معنی هست که شما مشخصات حساب کاربری تون رو برای ورود صحیح وارد نمی کنید. اگر کلمه عبور خودتون رو یادتون رفته بر روی بازگردانی کلمه عبور در صفحه ورود در صفحه اول انجمن ها کلیک نمایید.

لینک ارسال

نه درست وارد میکنم . زیرا من تازه نصب کردم این سیستم را و با همان یوزر و پسوردی که هنگام نصب وارد کردم قصد دارم وارد بشم .

لینک ارسال

در هنگامی که بازگردانی رمز ورود رو از داخل انجمن میزنم با این ارور مواجع میشم .

Oops! Something went wrong!

[#10112]

We could not find the member account for the name or email address you supplied. Please verify the information and resubmit the form.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

این خطا یعنی اینکه نام کاربری یا ایمیلی که وارد کردید همونی نیست که در بار اول که IPB رو نصب کردید برای حساب کاربری خودتون تعیین کردید. در کل دارید مشخصات تون رو اشتباه می زنید.

لینک ارسال

ببخشید یک سوال دیگر هم داشتم شاید مرتبط با این موضوع نباشد ، اگر اشتباه باشد بگویید یک تاپیک دیگر باز کنم ! بازم ببخشید 

آیا IPB از پنل ریسلری  RW2-2008 پشتیبانی میکنه ؟ منظورم این است که میشه روی این سیستم نصبش کرد ؟

آیا امکانش هست سایت خودمان که با ASP.NET است را با اون مطابق کرد یعنی با همان اکانتی که در سایت عضو میشوند در انجمن هم بتوانند وارد شوند ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آیا IPB از پنل ریسلری  RW2-2008 پشتیبانی میکنه ؟ منظورم این است که میشه روی این سیستم نصبش کرد ؟

پنل ریسلری RW2-2008 در دنیای وب بین المللی وجود خارجی ندارد بلکه نامی هست که سرویس دهنده شما برای یکی از خدمات خودش انتخاب کرده. برای اینکه بدونید سرویس شما از IPB پشتیبانی می کنه نه IPB از سرور شما< اسکریپت ملزومات IPB را از بخش سوالات رایج کاربری در بالای همین صفحه دریافت کرده و روی سرور خودتون نصب کنید و نتایج رو مشاهده کنید که آیا سرور شما توانایی پشتیبانی از IPB رو داره یا خیر.

آیا امکانش هست سایت خودمان که با ASP.NET است را با اون مطابق کرد یعنی با همان اکانتی که در سایت عضو میشوند در انجمن هم بتوانند وارد شوند ؟

بستگی داره که متدی که شما برای هش کردن کلمات عبور استفاده می کنید جی هست. از md5 استفاده می کنید؟

لینک ارسال

میشه اسکریپت ملزومات IPB لینکش رو بدید !؟

که نصب کنم روی سیستم خودمون !؟

بستگی داره که متدی که شما برای هش کردن کلمات عبور استفاده می کنید جی هست. از md5 استفاده می کنید؟

بله از md5 استفاده می کنیم .

این خطا یعنی اینکه نام کاربری یا ایمیلی که وارد کردید همونی نیست که در بار اول که IPB رو نصب کردید برای حساب کاربری خودتون تعیین کردید. در کل دارید مشخصات تون رو اشتباه می زنید.

من الان سیستم رو پاک کردم و دوباره نصب کردم باز هم نمیتونم لاگین بشم اطلاعات رو درست وارد میکنم ؟!

لینک ارسال

لطفا توضیحات رو مطالعه بفرمایید .

شما اسکریپت ملزومات IPB را از بخش سوالات رایج کاربری در بالای همین صفحه

یعنی این گزینه aa.jpg

و سپس انتخاب " اسکریپت تست ملزومات هاستینگ قبل از نصب IPB "

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...