رفتن به مطلب

چند سئوال قبل از نصب IPBoard

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان

من از ویبولتین استفاده می کنم و مدتی هست بنا به دلایلی قصد دارم به IPBoard تغییر بدم اما قبل از شروع چندین سئوال داشتم

1- IPboard پولی هست ؟ از کجا میشه اصلیشو تهیه کرد ؟ نسخه نال شده باید هاست وارز داشته باشه؟

2- من میتونم روی هاستم در یک دیتابیس دیگر اول IP نصب کنم و کامل تنظمیات رو انجام بدم و بعد کل مطالب ، پست ها ، کاربران ، آمارها و ... رو انتقال بدم به IP ؟

3- آیا IP امکان اتصال به وردپرس را دارد؟ اتصالش راحته؟

مثلا یک فرم عضویت به فیلدهای دلخواه خودم درست کنم و وقتی کاربری ثبت نام کرد و مثلا خواست از ووکامرس "فروشگاه من" خرید انجام بده دیگه نیازی به عضویت و وارد کردن آدرس مجددا نداشته باشه

4- در IP میشه برای عضویت گزینه تایید با اس ام اس گذاشت؟

مثلا یکی میخواد عضو بشه اول شماره موبابلش وارد کنه و بعد یک اس ام اس براش ارسال بشه و کد تایید داخلش باش. کد تایید رو که زد اونوقت صفحه وارد کردن مشخصات کاربری براش باز بشه. برای جلوگیری از مالتی یوزر

یا اینکه اگر کسی میتونه همچین چیزی بنویسه چقدر هزینه داره؟

5- هاست مناسب برای IPboard چه مشخصاتی داره؟

ممنونم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 23
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

1- بله پولی هست و نسخه اصلی رو هم می توانید از سایت اصلی تهیه کنید. و برای نسخه نال هم هاست وارز نیاز نیست.

2- بله امکان داره، بغیر از لایک ها (البته اینو مدیران توضیح دهند بهتر است.)

3- بله امکان دارد. کار نکردم که بدونم راحت هست یا نه. قسمت دوم سوال هم باید بگم که IPB فروشگاه ساز حرفه ای تر از ووکامرس داره، چرا از فروشگاه ساز خود IPB استفاده نکنید؟

4- بله، آقا فرید از برنامه نویسان IPB نسخه ای رو تهیه کرده اند که می توانید با ایشان در ارتباط باشید.

5- بستگی به فعالیت سایت شما داره.

لینک ارسال

ممنون مدیر عزیز

من الان نصب کردم اما بعد از نصب فارسی ساز هنوز سایت انگلیسی هست

http://upload7.ir/preview.php?user=&file=0bf1dbcee01b37f9965b3dcf34b73fef5185b75b.png

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یعنی پنل مدیریت ip فارسی نیست ؟  :shok1: 
ورژن 4 هنوز نیومده ؟

تمامی سوالات شما رو ما بارها و بارها پاسخ دادیم. لطفا جستجو بفرمایید. اما دلیل اینکه فارسی نشده اینه که فارسی سازی مدیریت IPB باعث از کار افتادن بعضی از قسمت ها میشه و گرنه فارسی اون موجود هست. نسخه 4 تماما فارسی شده.

اینکه نسخه 4 اومده یا نه هم گفتیم فعلا نسخه بتا هست. متاسفانه امکان پاسخ گویی به سوالات شما به جزییات زیاد فراهم نیست به این علت که اینقدر موارد برای کاربرانی که از VB به سایت ما مراجعه می کنند زیاد هست و این سوال پرسیده شده که دیگه نخ نما شده.

با تشکر

موفق باشید

لینک ارسال

سلام عزیز :)

به علت مشکلاتی که در نسخه قبل بود IPS پنل مدیریتی نسخه 3 رو زبان اصلی کرد در حال حاضر پنل مدیریتی IPS 4 فارسی شده است که به علت RC بودنش الان پیشنهاد نمیشه عزیز به نظر ممن الان IPS 3 رو نصب کن تا IPS 4 نالش بیاد

لینک ارسال

میگم چرا مدیر اینقدر اعصبانی هست  :give_rose: 
میدونم باید قبل از ارسال جستجو کنیم ، جستجو کردم اما جوابی نگرفتم

assassin عزیز ممنونم از پاسختون

من نسخه رایگان نمیخوام پولی و اصل میخوام چون از نظر من درست نیست یکی دیگه زحمت میکشه و من رایگان استفاده کنم

قیمت 175 دلار برای یکسال هست ؟

لینک ارسال

من نسخه رایگان نمیخوام پولی و اصل میخوام چون از نظر من درست نیست یکی دیگه زحمت میکشه و من رایگان استفاده کنم

قیمت 175 دلار برای یکسال هست ؟

عزیز جان من خودم به شخصه 2 3 ساله نسخه نال رو استفاده میکنم بعدشم با توجه به این (یکی دیگه زحمت میکشه و من رایگان استفاده کنم) این خودش خیلی بیشتر از این حرفا در میاره من خودم نسخه نالو به خیلی از دوستام گفتم و خیلی از سایت های خود من هم از نسخه نال استفاده میکنم حتی سایت مرجعم

لینک ارسال

عزیز جان من خودم به شخصه 2 3 ساله نسخه نال رو استفاده میکنم بعدشم با توجه به این (یکی دیگه زحمت میکشه و من رایگان استفاده کنم) این خودش خیلی بیشتر از این حرفا در میاره من خودم نسخه نالو به خیلی از دوستام گفتم و خیلی از سایت های خود من هم از نسخه نال استفاده میکنم حتی سایت مرجعم

ممنونم از پاسختون

جسارتا میشه سئوالات اول هم پاسخ بدید ممنون میشم

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...