رفتن به مطلب

پوسته ی اختصاصی و ریسپانسیو آی پی بی فارسی Elegant

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

پوسته ی اختصاصی و ریسپانسیو آی پی بی فارسی Elegant

با سلام.

خوب امروز براتون پوسته ی اختصاصی و بسیار زیبا و ریسپاسیو آی پی بی فارسی رو برای دانلود قرار دادم به خاطر درخواست زیاد کاربران گرامی (پوسته ی همین انجمن)

طراحی این پوسته از 20 اسفند 1392 شروع شد با کمک سحر عزیز و دو هفته کارش به طول انجامید و بعد یک سری تست ها 12 فروردین هم اینجا نصب و قابل استفاده گردید.

این پوسته رو که اختصاصی اینجا هست و دمو هم در همینجا هم اکنون دارید مشاهده میکنید رو به رایگان برای دانلود قرار میدم تا کاربران سایت ازش استفاده ببرند.

نکات مهم:

1: این پوسته برای این انجمن بهینه و طراحی شده و بهترین حالت رو تو انجمن اینچنین داره

2: بازم میگم این پوسته بهینه و اختصاصی اینجا بود و هست و احتمال اینکه به خاطر نصب هوک و مد های فراوان بعضی قسمت ها خوب نشون داده نشن وجود داره

بنابراین پشتیبانی کاملی ازش صورت نمیگیره ولی مانند سایر پوست هه ا میتونید تو تاپیکش مشکلاتشو عنوان کنید ولی خوب کمتر میتونم بابتش وقت بذارم.

3: با اینکه این پوسته طرحش به خاطر اینکه اینجا خیلی وقته نصب شده و در حال استفاده هست مشخصه و کپی کردنش کار مضحکیه ولی خوب تنها خواهشم اینه اون قسمت

Designed By SaEeD NaZaRi & SaHaR MoRaDi

رو کاری نداشته باشید.باقی قسمت ها رو به دلخواه میتونید تغییر بدید.

4: در صورتیکه امکان اپدیت به ورژن 4 + پشتیبانی اختصاصی میخواید میتونید این پوسته رو با مبلغ کمی خریداری کنید و از آپدیت ها و فیکس ها و ساپورت کاملش بهره مند بشید.در صورت تمایل پ.خ ارسال کنید به بنده.

5: این پوسته فقط برای کاربران رسمی قابل دانلود هست برای همین اینجاارسال شده فعلا و بعدا مکانش تغییر داده خواهد شد.

تذکر: حذف کپی رایت و استفاده تجاری ازین پوسته برای سایرین ممنوع هست.

موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 85
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

سلام.

ممنون بابت این پوسته ولی اگر وقت دارید. میتونید راهنمایی کنید که چطور رنگشو تیره کنم. قسمت بک گراند. و سایر قسمت ها.

ممنون میشم

لینک ارسال

سلام.

آیا کسی دواء مارو نداره؟

سلام.

ممنون بابت این پوسته ولی اگر وقت دارید. میتونید راهنمایی کنید که چطور رنگشو تیره کنم. قسمت بک گراند. و سایر قسمت ها.

ممنون میشم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دوای شما inspect element مروگر هست.هر جایی که میخواید ادیت کنید ببینید کدش چیه و تو استایل های پیداش کنید و تغییراتتو نرو تو فایل استایل بدید.

لینک ارسال

دوای شما inspect element مروگر هست.هر جایی که میخواید ادیت کنید ببینید کدش چیه و تو استایل های پیداش کنید و تغییراتتو نرو تو فایل استایل بدید.

اتفاقا اول اینکار کردم. دیدم که کد رنگی برای تغییر نداره. بک گراند با تاپیک میخوام تغییر رنگ بدم

بعد بعضی جاها که دیدم به صورت rgba بود چطور به کد رنگ تغییر بدم؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

دقیقا به من بگو رنگ کدوم قسمت رو میخوای تغییر بدی.

rgb / rgba / hex / hsl اینا همشون فرمت های رنگ هستن.

تو همون inspect element کروم روی دکمه ی cog چرخ دنده کلیک کن و color format رو به دلخواهت اونجا تعیین کن.

لینک ارسال

دقیقا به من بگو رنگ کدوم قسمت رو میخوای تغییر بدی.

rgb / rgba / hex / hsl اینا همشون فرمت های رنگ هستن.

تو همون inspect element کروم روی دکمه ی cog چرخ دنده کلیک کن و color format رو به دلخواهت اونجا تعیین کن.

کلا میخوام رنگشو تیره کنم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

اخه یکی دوتا کد نیست بهت بگم و اموزش بذارم..یه خورده باید CSS/HTML بلد باشید بتونیدبرای خودتون انجام بدید...

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام من رو این پوسته Custom Sidebar Blocks رو نصب کردم اما فعال نمیشه قبلا رو یه پوسته دیگه فعال بود ایا امکانش رو این پوسته نیست؟

ممنون

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

از تو boardindextemplate باید سایدبار رو فعال کنید.به صورت دیفالت غیر فعالهخ سایدبار دراین پوسته.

ههمون خط اول و دومشه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...