رفتن به مطلب

مشکل لینک ها بعد تبدیل

ارسال‌های توصیه شده

سلام.

توی آموزش تبدیل که آموزشش رو داده بودید گفته بودید که با گذاشتن چند فایل در هاست و در محل نصب انجمن مشکل لینک ها حل میشود.

ولی با این کار وقتی کسی وارد لینک های قبلی میشود با خطای صفحه یافت نشد مواجه میشود.

میتونید کمک کنید چکار باید بکنم

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

منظورتون کدوم آموزش هست ؟

در ضمن لطفا قوانین رو رعایت کنید.

لینک ارسال

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

از چه سیستمی و چه نسخه ای  تبدیل کردید به IPB ؟

همراه Converter پوشه ای باید وجود داشته باشه به نام همون سیستمی که ازش تبدیل کردید.

فایل های درون اون پوشه (نه خود پوشه) رو انتقال بدید به جایی که انجمن نصبه. سپس فایل config.php رو با مشخصات IPB تون تنظیم کنید.

لینک ارسال

از چه سیستمی و چه نسخه ای  تبدیل کردید به IPB ؟

همراه Converter پوشه ای باید وجود داشته باشه به نام همون سیستمی که ازش تبدیل کردید.

فایل های درون اون پوشه (نه خود پوشه) رو انتقال بدید به جایی که انجمن نصبه. سپس فایل config.php رو با مشخصات IPB تون تنظیم کنید.

ویبولتین هست. و همین کار رو کردم. فایل config.php کدوم سیستم؟ و چه مشخصاتی توش بزارم

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

ویبولتین هست. و همین کار رو کردم. فایل config.php کدوم سیستم؟ و چه مشخصاتی توش بزارم

گفتم که ! وقتی اون فایل های درون پوشه رو انتقال بدید همراه اون ها یک فایل config.php هم هست.

توضیحات:

http://ipsfarsi.com/topic/11108-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-phpbb-%D8%A8%D9%87-pb/

لینک ارسال

گفتم که ! وقتی اون فایل های درون پوشه رو انتقال بدید همراه اون ها یک فایل config.php هم هست.

توضیحات:

http://ipsfarsi.com/topic/11108-%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D9%84-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%B2-phpbb-%D8%A8%D9%87-pb/

من اون کارهارو انجام دادم ولی Invalid IPB path مواجه میشم.

میشه دقیق تر توضیح بدید. 

مخصوصا این دوتا:

گزینه دوم : مسیر کنونی انجمن تون رو بدون داشتن / در انتها وارد کنید.

گزینه سوم : اسمی که برای عملیات تبدیل انتخاب کردید رو وارد کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مسیر صحیح رو می تونید از قسمت     System Settings  >      System  >      General Configuration     در بخش Path to 'upload' directory پیدا کنید. کافیه عبارت /upload رو از انتهای اون حذف کنید. حتما / حذف کنید.

لینک ارسال

مسیر صحیح رو می تونید از قسمت     System Settings  >      System  >      General Configuration     در بخش Path to 'upload' directory پیدا کنید. کافیه عبارت /upload رو از انتهای اون حذف کنید. حتما / حذف کنید.

سلام

این رو نگفتید:

گزینه سوم : اسمی که برای عملیات تبدیل انتخاب کردید رو وارد کنید.

الان میخوام فایل showthread.php اجرا کنم اررور Invalid Conversion ID میده.

ولی forumdisplay.php بدون اررور اجرا شد

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...