رفتن به مطلب

انتقال مطالب بين دو انجمن آي پي بي

ارسال‌های توصیه شده

سلام

ميخوام مطالب انجمن ديگم رو به انجمن جديد برم

ايا ميشه مثل وردپرس انجام داد

افزونه خاصي داره يا راه ديگه داره

قبلش جستجو كردم به نتيجه اي نرسيدم

تشكر اگه لطف بفرماييد و كمكي كنيد.

يا علي

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

فرض می گیریم می خواید انجمن 1 رو با انجمن 2 ادغام کنید. کلیه فایل ها و دیتابیس انجمن 1 رو به سرور انجمن 2 ببرید. یعنی می خوایم همه چی دیگه توی انجمن 2 باشه.

روی انجمن 2 تبدیل کننده رو نصب کنید مشخصات دیتابیس انجمن 1 رو بهش بدید تا همه چیز رو تبدیل کنه.

موفق باشید

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما اگر بخواید گزینشی ببرید دچار مشکل می شید. مگر اینکه فقط بخواید کاربران تون رو انتقال بدید و بقیه چیز ها رو نخواید. اما اگر بقیه رو می خواید مثل لیست انجمن ها ، لیست تاپیک ها، خود پست ها، پیوست ها، آواتار ها، تنظیمات هر کاربر کلش رو انتقال بدید که مشکلی ایجاد نشه.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

انجمن آموزش مخصوص طرح سوال نیست. لطفا این مورد رو مد نظر داشته باشید که انجمن های پشتیبانی عمومی مخصوص طرح سوال هست. انجمن آموزش مخصوص گذاشتن آموزش هست و نه درخواست.

من فقط ميخوام پست ها و تصاويري كه براشون گذاشتم رو ببرم و نه چيز ديگه اي رو

گفتم خدمت تون که چی کار کنید. کلش رو انتقال بدید. اگر تیبل به تیبل بخواید انتقال بدید باید این توانایی رو داشته باشید که خودتون برنامه نویسی کنید و اسکریپتش رو بنویسید.

مشکلی با انتقال دیتابیس هست و فایل ها هست؟

لینک ارسال

انتقال بدید پستم رو

دفعه بعد در عمومی میذارم

مشکلی ندارم فقط خواستم بدونم چه تیبل هایی رو ببرم

چون من کامل اینور ساختم اگر بخوام همه رو انتقال بدم بخاطر اینکه اینجا اسمموضوعات انجمن فرق داره خراب میشه و قاطی گفتم ÷ست های ارسالیم رو با تصاویر ÷یوست شده اش ببرم بعد اونجا تو موضوعات خاص خودشون لینک کنم.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...