رفتن به مطلب

این خطا ها چیست؟

ارسال‌های توصیه شده

توی پنل من بخش تنظیمات هوک ها چند خطا وجود داره

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_min' in /home3/*****/public_html/kazeroon.org/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3361

Warning: Illegal string offset 'hook_php_version_max' in /home3/*****/public_html/kazeroon.org/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3361

Warning: Illegal string offset 'required_applications' in /home3/*****/public_html/kazeroon.org/admin/applications/core/modules_admin/applications/hooks.php on line 3375

این خطا ها قابل درست شدن هست یا باید انجمن رو از اول نصب کنم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یکی از هوک ها با نسخه php شما سازگار نیست که با غیر فعال کردن یکی یکی اون ها می تونید پیداش کنید سپس با ویرایش اون و تغییر max version می تونید مشکلات رو رفع کنید.

لینک ارسال

خاطر نصب HQ Forum Icons هست

با غیر فعال کردن هوک هم خطا از بین نمیره (اما جلو هوک نوشته که با php سازگار نیست)

حالا راه حل چیه؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

خاطر نصب HQ Forum Icons هست

با غیر فعال کردن هوک هم خطا از بین نمیره (اما جلو هوک نوشته که با php سازگار نیست)

حالا راه حل چیه؟

یکی از هوک ها با نسخه php شما سازگار نیست که با غیر فعال کردن یکی یکی اون ها می تونید پیداش کنید سپس با ویرایش اون و تغییر max version می تونید مشکلات رو رفع کنید.

از علامت مداد رو به روی هوک استفاده کنید تا هوک رو ویرایش کنید و جزییات اون رو تغییر بدید. از نسخه 2.0.1 این مد استفاده می کنید ؟

لینک ارسال

از علامت مداد رو به روی هوک استفاده کنید تا هوک رو ویرایش کنید و جزییات اون رو تغییر بدید. از نسخه 2.0.1 این مد استفاده می کنید ؟

آره. از نسخه 2.0.1 استفاده میکنم (ورژن اون 2010 هست :wacko1: )

جزئیات کدوم یخش رو تغییر بدم؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آره. از نسخه 2.0.1 استفاده میکنم (ورژن اون 2010 هست :wacko1: )

جزئیات کدوم یخش رو تغییر بدم؟

وقتی روی مداد زدید بعد روی زبانه Requirements کلیک کنید از اونجا می تونید نسخه php رو بالاتر ببرید.

لینک ارسال

وقتی روی مداد زدید بعد روی زبانه Requirements کلیک کنید از اونجا می تونید نسخه php رو بالاتر ببرید.

عبارت 5 یا 5.4 رو که قرار میدم ارور زیر ظاهر میشه

There is 1 warning in the enabled hooks!
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

min = 5.4.0

max = 5.4.40

یا  هردو 0 برای نداشتن محدودیت

لینک ارسال

min = 5.4.0

max = 5.4.40

یا  هردو 0 برای نداشتن محدودیت

فقط اعداد زیر رو قبول میکنه

min:4 max:6

min:0 max:0

اما باز هم خطای موجود در پنل برطرف نمیشه

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما مطمئنید مشکل از Forum Icons هست ؟ اگر کل برنامه ها و هوک ها رو غیر فعال کنید باید خطا از بین بره ! زمانی که همه رو غیر فعال کردید بعدش دونه دونه فعال کردید متوجه شدید این مد هست ؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...