رفتن به مطلب

Internal Server Error

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یک تاپیک قبلا با این عنوان باز شده بود ولی هم اینکه مشکل من رو برطرف نمیکرد و هم اینکه قفل شده بود و امکان ارسال پاسخ ناممکن. بهمین دلیل توی این قسمت این مشکل رو مطرح می کنم به امید اینکه مشکلم رو برطرف کنه

فایل فشرده IPB رو از همین جا دانلود کردم و محتویات پوشه ی Upload رو توی یک فایل در روت به اسم forums آپلود کردم . وقتی آدرس اونجا رو توی مرورگر میزنم این ایراد رو میگیره :

Internal Server Error

Directory "/public_html/forums" is writeable by group

نمیدونم فکر میکنم ایراد مربوط به Permission یه فایلی هست اما چه فایلی نمیدونم . اگه ممکنه یک نفر کمک کنه . سپاس

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

دسترسی پوشه ی forums رو که روت انجمنتون میشه نباید 777 بذارید به خاطر مسائل امنیتی برای همین ای پی بورد بهتون اخطار میده.دسترسی شو بذارید 755

در ضمن ادرس سایتتون رو در پروفایلتون وارد کنید.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

وقتی  Internal Server Error مییاد یعنی مشکل از طرف سرور هست! با پشتیبانی فضای میزبانی خودتون تماس بگیرید.

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

خودش به حالت default روی 755 هست و این ارور رو میده . نمیدونم چکار باید کرد واقعا . . .

همونطور که اقا وحید گفتن با میزبان هاستتون تماس بگیرید مشکل رو شرح بدید چون برای ای پی بورد در حالتیکه گفتیم همچین اروری بهتون میده.چون مشکل امنیتی ایجاد میکنه و ای پی بورد این خطا رو میده.دسترسی پوش هی روت نباید 777 باشه.حالا که میگید 755 هست پس با هاستتون هماهنگ کنید ببینید مشکل از کجاست

وقتی  Internal Server Error مییاد یعنی مشکل از طرف سرور هست! با پشتیبانی فضای میزبانی خودتون تماس بگیرید.

وحید جان هاستت کاملا اوکی هم باشه دسترسی پوشه ی روت 777 باشه  این ارور رو بهت میده.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

وحید جان هاستت کاملا اوکی هم باشه دسترسی پوشه ی روت 777 باشه  این ارور رو بهت میده.

به تنظیمات وب سرور ربط داره همیشه این طور نیست! :)

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

به تنظیمات وب سرور ربط داره همیشه این طور نیست! :)

شما پوشه ی روت همین انجمن رو بذار 777 ببین ای پی بورد این ارور رو میده یا نه.

حد اقل آپاچی و لایت اسپید این مدلی هستند. اکثر کاربرای اینجا وب سرور هاستشون یکی ازین دو تاست.

من رو هاست هایی که رو پارس پک و ابتین وب هستند تست کردم.

الان سایت دموی آی پی بی فارسی رو باز کن: وب سرور آپاچی

http://ipbfarsi-demo.ir/

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

حد اقل آپاچی و لایت اسپید این مدلی هستند. اکثر کاربرای اینجا وب سرور هاستشون یکی ازین دو تاست.

همون طور که گفتم به تنظیمات وب سرور مرتبطه! وگرنه اون وب سروری که من و شما روی لوکال استفاده می کنیم آپاچی هست غیر اینه ! تفاوت توی ماژول ها و تنظیماتش هست. توی هوست های share برای جلوگیری از خرابکار می یان از suphp استفاده می کنند که همزمان با فعال سازی اون یکسری دستور العمل های امنیتی فعال می شه. اصلا هم ربطی نداره شما از چه وب سروری استفاده می کنی. توی وب سرور های دیگه مثل Nginx شرایط متفاوته!

پس همون طور که گفتم ربط به خود وب سرور نداره! ربط به تنظیمات وب سرور داره که چه طوری برای چه کاری Config می شه.

خوب لوکال با هاست سیستم عامل کرنل لینوکسی متفاوته شما پوشه ی روت همین انجمن رو بذار 777 ببین ای پی بورد این ارور رو میده یا نه.

ربط نداره ! به طور مثال کرنل اوبونتو سرور با اوبونتو دسکتاپ یکی هست. دستورات نصب Lamp هم یکی هست ! اما چیزی که نسخه سرور رو سرور می کنه تنظیمات هست. کرنل این وسط هیچکارس مگر شما بخوای از cPanel استفاده کنی که نیاز باشه Distro متفاوت داشته باشی! وگرنه کرنل نقشی نداره. چه زمان کرنل نقش داره زمانی که ماژول ثالثی بیاد روی کرنل سوار بشه مثل GrSec که یکسری تغییرات کلی ایجاد می کنه و هماهنگ سازی اون اصلا برای هوست های اشتراکی کار ساده ای نیست!

جمع بندی بخوام بکنم همون حرفم می شه که گفتم :D ! تنظیمات وب سرور هست که چنین چیزهایی رو پدید میاره وگرنه خود وب سرور به صورت Stock کار خودش رو انجام می ده. شما الان توی VPS ها و Dedicated server ها که فقط یک سایت میزبانی می شه شما پوشه رو بگذار 777 هیچ اتفاقی نمی افته البته که کار عاقلانه ای نیست :)!

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

درسته  منظور همون تظنیماتشه چون تو لوکال هم اپاچی داریم استفاده میکنیم دیگه ولی خوب تو لوکال به خاطر اینکه حساسیتش تو زمنه ی امنیت خیلی کمتره تقریبا محدودیت نداره تو این زمینه ها و برای همین اروری نمیبینیم.ولی تو هاست های اشتراکی و ... و مخصوصا این ارور رو که گفته مشکلش به خاطر همون دسترسی هست.الان اروری که میبینه مثل همونه.

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...