رفتن به مطلب

نمایش لینک با زدن دکمه تشکر

ارسال‌های توصیه شده

سلام

در انجمن زیر برای نمایش دادن یک متن خاص اول باید روی دکمه تشکر بزنید تا متن رو نشون بده ، حالا می خواستم بپرسم همچین چیزی هم برای IPB هست.

لینک انجمن مورد نظر: http://forum.soft98.ir/thread22081-202.html

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

مد HIDE Content + Ajax Thanks چنین چیزی می شه.

لینک ارسال

با سلام :)

مد HIDE Content + Ajax Thanks چنین چیزی می شه.

هر دو مد نصب کردم ولی با زدن دکمه تشکر متن رو از حالت hide خارج نمیکنه و باید حتما reply کنی تا نشون بده ، با تنظمیاتش خیلی بازی کردم به جایی نرسیدم اگر میشه راهنمایی کنید که با زدن دکمه تشکر متن مورد نظر رو نشون بده...

لینک ارسال

هر دو مد نصب کردم ولی با زدن دکمه تشکر متن رو از حالت hide خارج نمیکنه و باید حتما reply کنی تا نشون بده ، با تنظمیاتش خیلی بازی کردم به جایی نرسیدم اگر میشه راهنمایی کنید که با زدن دکمه تشکر متن مورد نظر رو نشون بده...

:scratch_one-s_head:

منظور آقا وحید اینه تا وقتی این دو مد همزمان نصب باشند چنین مشکلی خوهید داشت :unknown: 

یکی رو حذف کنید. :sorry:

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من تست نکردم ولی همزمانی این دو تا مد ها با هم باعث چنین کاری می شه. فکر می کنم یکی از دوستان اگر اشتباه نکنم Rez@ با این دو تا کار کردند. از ایشون کمک بگیرید.

لینک ارسال

این کار شدنی هست

دو تا مد نصب میکی ، بعد باید در کد های مد Ajax Thanks‌ تغییراتی اینجاد کرد. این تغییرات رو تو خوده فایلی که از همین سایت دانلود کردم گذاشته بود و گفته که باید چکار کنید حالا من اینجا هم میزارم تا بقیه دوستان هم استفاده کنند:

اگر ورژن IPB شما 3.3.x به پایین هست باید به این مسیر Open /admin/sources/classes/bbcode/custom/tbHideContent.php بروید و اگر ورژن IPB بالاتر از 3.4.x هست به این مسیر Open /admin/sources/classes/text/parser/bbcode/tbHideContent.php  باید رفت.

در مرحله بعد باید یک کدی را در مسیر بالا که گفتم اضاف کنید. اگر ورژن مد Hide Content شما پایین تر از 2 هست به دنبال کد زیر بگردید :

$existing[ $this->topic['tid'] ] = ( intval($hideCheck['found']) > 0 ) ? true : false;

و اگر ورژن Hide Contect شما بالاتر از 2.1 هست به دنبال کد زیر بگردید:

$existing[ $this->topic['tid'] ] = ( intval($hideCheck['pid']) > 0 ) ? true : false;

سپس کد زیر را به زیر کدهای بالا اضاف کنید:

// [EN34] Ajax Thanks v1.0.8

if ( $this->settings['en30_ajaxthanks'] && $this->settings['en30_ajaxthankshidehack'] && ! $existing[ $this->topic['tid'] ] && $this->memberData['member_id'] )
						{
							$this->DB->build( array( 'select' => 'thankers', 'from' => 'posts', 'where' => 'topic_id='.$this->topic['tid'] ) );
							$this->DB->execute();

while( $row = $this->DB->fetch() )
							{
								if ( $row['thankers'] != "" )
								{
									$thankers = unserialize( stripslashes( $row['thankers'] ) );

foreach ( $thankers as $id => $name )
									{
										if ( $id == $this->memberData['member_id'] )
										{
											$existing[ $this->topic['tid'] ] = true;
											break;
										}
									}
								}

if ( $existing[ $this->topic['tid'] ] )
								{
									break;
								}
							}
						}

// [EN34] Ajax Thanks v1.0.8
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...