رفتن به مطلب

مشکل عدم ارسال تاپیک جدید

ارسال‌های توصیه شده

سلام. متأسفانه در انجمن ما یه مشکل عجیب ایجاد شده. وقتی یک مطلبی در یکی از انجمن ها میخوایم که ارسال کنیم بعد از زدن دکمه ارسال پست ارسال نمیشه و بعضی وقت ها هم به صفحه نخست منتقل میشه

مشکل از کجاست؟ ممنون

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

یک تاپیک تستی ایجاد کردم مشکلی پیش نیومد. توی انجمن خاصی این اتفاق می افته؟ مشکل برای خود شما تنهاست یا چندین کاربر با این مشکل مواجه شدن؟

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

من یه مورد هم در مورد این اطاعیه که بالای انجمن زدید بگم  "اطلاعیه مهم در مورد زبان انجمن"

نیای به این کار نیست که خود کاربر این عمل انجام بده شما می تونید از قسمت  Mange Language   قسمت Swap Member Language Choice مانند زیر عمل کنید .

گذینه ی ... If using را بر روی زبان English و گذینه ... Switch to را بر روی فارسی قرار دهید
بر روی Swap Language Choice کلیک کنید

یا گزینه اول روی (Default Language) گزینه دوم روی فارسی تنظیم کنید و Swap Language Choice کلیک کنید
اصولا این حالت بهتر جواب میده...اگر باز اعمال نشد هردو حالت را بصورت (Default Language) قرار دهید و Swap Language Choice کلیک کنید
لینک ارسال

بله. اون رو تست کردیم. متأسفانه برای همه کاربران تغییر نکرده. به همین خاطر تنها راه چاره زدن اطلاعیه بود.

اما این ارسال نشدن تاپیک برای مثال تو انجمن آندروید یه پست مقایسه گوشی که میخواهیم بذاریم ارسال نمی کنه. حجم پست یکم زیاده. نمی دونم شاید به خاطر اون باشه. اما من تو تنظیمات موارد مربوط به محدودیت تو ارسال ها رو زیاد کردم. ولی جواب نگرفتم.

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام دوباره :)

اگر حجم پست بالا هستش مشکل از تنظیمات سرور هست و کاری از دست شما بر نمیاد. با پشتیبانی سرورتون تماس باید بگیرید و مشکل رو مطرح کنید.

لینک ارسال

افزایش داده بودم. کارساز نبود. ممکنه از safe mod باشه؟

من سیف مودم خاموشه و نمیکدونم که از سیف مود هست یا نه ولی طبیعتا از هاسته::

خوب آخرین راه اینه برو وجاهایی که میگم و چیزی که میگم رو بررسی کن شاید از اون باشه::

1. Admin CP
  2. Support
  3. Diagnostics
  4. Overview
  5. PHP INFO  )(<>>>>>>>>>جلوی PHP Versoin نوشته روی اون کلیک کن:
  6. post_max_size
  7. ببین post_max_size  اندازه اش چقدره و اینجا بگذار !
لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...