رفتن به مطلب

اطلاعیه پوسته های راستچین رایگان آی پی بی فارسی

ارسال‌های توصیه شده

• مدیر کل بازنشسته سایت

با سلام خدمت کارربان عزیز.

یه نکته ای رو میخواستم یاد آوری کنم خدمت شما

1-تمام پوسته های زیبا و جالب انگلیسی و لاتین آی پی بورد رو من  و وحید نامنی و alisky  داریم به رایگان براتون اینجا راستچین و هماهنگش میکنیم و قرار میدیم.

یعنی از وقتمون داریم داریم برای شما میزنیم و اینجا قرار میدیم تا شما کاربرا استفاده کنید. همشون که رایگان برای دانلود هستند و بدون اینکه حتی هزار تومن هم هزینه کنید.هیچ انجمن پشتیبانی همچین کاری انجام نمیده.به راحتی به همشون دسترسی دارید

در نتیجه خواستم یاد اوری کنم دیگه حد اقل انتظار ما از شما کاربرا در قبال کاری که ما براتون انجام میدیم اینه که کپی رایت پوسته ها رو لطفا کاری نداشته باشید و دست نزنید و حذف نکنید.که ادامه شو تو قسمت 2 توضیح دادم

والا چیزی از سایتتون و انجمنتون کم نمیشه.همینقدر برای ما کافیه  و باعث رضایته.

میتونیم به جای کپی رایت های فعلی کپی رایتی بذاریم با دست زدن یا حذفش قالب انجمنتون بخوابه و بهم بریزه ولی خوب برای پوسته های رایگان من این روشو قبول ندارم و به کابرا ها احترام میذاریم

لازم به ذکر هست فقط کپی رایت تو فوتر و قسمت پایین ایندکس انجمن رو دارم عرض میکنم.اگه تو لوگو یا پیام به کاربرا اسمی از خودمون گذاشتیم که شما تغییرش بدید مطابق با انجمنتون و هیچ مشکلی نداره و این مورد سوء تفاهم نشه

-------------------

2-و نکته ی بعدی و جدای از قبلی هم اینه که کاربرانی که کپی رایت ها رو دستکاری یا حذف کنند دیگه ازشون تو ای پی بی فارسی پشتیبانی صورت نخواهد گرفت.

دیگه خودتون میدونید و وجدانتون.موفق باشید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 ماه بعد...
  • 11 ماه بعد...

به نظر بنده هم این حق شماست که کپی رایت رو نگهداری کنیم، بنده به شخصه کپی رایت رو حذف نمی کنم.

از زحماتتون کمال تشکر و قدردانی رو دارم.

لینک ارسال

حذف کپی رایت دلیلی هم نداره !

من واقعا نمیتونم درک کنم بعضیا رو حساب چی میان اون یه تیکه متن رو حذف میکنن یا آدرسشو تغییر میدن ! 

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

قالب Disco light رو از کجا میتونم تهیه کنم دوستان گشتم نبود تو فروم

درخواست تون رو در بخش سوالات و مشکلات مطرح کنید به جای اینکه در ادامه یک تاپیک که اصلا ارتباطی به درخواست شما نداره.

لطف قوانین انجمن رو مطالعه کنید که نحوه استفاده از انجمن رو بدونید تا با مشکل مواجه نشید!

قفل

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...