رفتن به مطلب

اتصال انجمن به وردپرس

ارسال‌های توصیه شده

سلام دوستان ...

من اومدم انجمن سایتمو با استفاده از سیستم IPB ساختم و به صورت ساب دامین هم ساختم : forum.takwarez9.in

بعد حالا یه سوالی داشتم :

کاربرها باید تو سایت بنده عضو باشن تا بتونن فیلم دانلود کنن، الان من اومدم انجمن رو راه اندازی کردم و میخوام کاری کنم که وقتی تو انجمن عضو میشن ، بتونن با همون یوزر پسورد تو سایت هم لوگین باشن و فیلم دانلود کنن، ایا شدنیه با این سیستم یا نه ؟

ممنون از شما

ویرایش شده توسط takwarez
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

انتقال به بخش پشتیبانی عمومی

دوست عزیز توی سه جا نوشته شده انجمن متفرقه مخصوص سوالات مربوط به IPB نیست لطفا دفت کنید.

• پسند 1
لینک ارسال

سلام دوستان ...

من اومدم انجمن سایتمو با استفاده از سیستم IPB ساختم و به صورت ساب دامین هم ساختم : forum.takwarez9.in

بعد حالا یه سوالی داشتم :

کاربرها باید تو سایت بنده عضو باشن تا بتونن فیلم دانلود کنن، الان من اومدم انجمن رو راه اندازی کردم و میخوام کاری کنم که وقتی تو انجمن عضو میشن ، بتونن با همون یوزر پسورد تو سایت هم لوگین باشن و فیلم دانلود کنن، ایا شدنیه با این سیستم یا نه ؟

ممنون از شما

سلام ,

با اجازه دوستان

--

من هم دنبال این موضوع گشتم ,برای اینکار باید مد نصب کرد , به این تاپیک یه سر بزنید

http://ipsfarsi.com/topic/13571-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-wordpress-IPS-connect-php-null-111/?hl=%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3

اگه نتیجه ای گرفتید به ما اطلاع بدید

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

دوستان لطفاً قبل از ارسال تاپیک داخل انجمن سرچ کنید.این طوری خیلی سریع تر به پاسخ سوالتون میرسید چون خیلی از سوالات که پرسیده میشه قبلاً داخل انجمن توسط سایر دوستان پرسیده شده و پاسخ داده شده.

برای هماهنگ سازی IPB با  wp  دو پلاگین متفاوت وجود داره که هر دو هم تجاری هستن و هنوز نسخه ی رایگانشون ارائه نشده.

یکی از دوستان قبلاً پلاگین مورد نظر رو خریدن و نال کردن و با قیمت کمتر اقدام به فروش میکنن.

دوستانی که نیاز دارن میتونن با ایشون تماس بگیرن و هماهنگی های لازم رو به عمل بیارن.

برای اطلاعات بیشتر این تاپیک رو مطالعه کنید:

http://ipsfarsi.com/topic/12822-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%BE%D9%84%D8%A7%DA%AF%DB%8C%D9%86-%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-IPB/?hl=%D9%87%D9%85%D8%A7%D9%87%D9%86%DA%AF%20%D8%B3%D8%A7%D8%B2%DB%8C%20%D9%88%D8%B1%D8%AF%D9%BE%D8%B1%D8%B3

IPB Farsi هیچ مسئولیتی در قبال خرید شما و این پلاگین نداره. چون این دوستمون خرید کردن و اقدام به فروش کردن ما فقط و فقط این پلاگین رو معرفی میکنیم.

• پسند 1
لینک ارسال

کسی تو این انجمن توانایی نوشتن چنین مدی رو داره ؟! که بتونه IPB .و وردپرس یا cms اختصاصی رو یکی کنه ؟ اگر کسی هست لطفا قیمت بدید ببینیم چه قدر در میاد

لینک ارسال

سلام دوستان ...

والا یه راهی برای اتصال وردپرس به سیستم IPB تو نت پیدا کردم : این هم ادرس اموزش : http://ashiyane.org/forums/showthread.php?22313-IP-Converge

من همه مراحل رو رفتم و نصب کردم و نصبش هم تموم شد، منتهی الان نمیدون اینی رو که نصب کردم باید چه کارش کنم، لطفا راهنمایی کنید ...

ممنون از شما

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...