رفتن به مطلب

500 internal server error

ارسال‌های توصیه شده

با سلام!

شاید شما هم بعضی مواقع موقع نصب اسکریپت با ارور 500 internal server error مواجه شده اید، و نه تنها در IPB  بلکه در بقیه CMS ها هم این موارد رو شاید دیده باشید.

من در 3 تا CMS مختلف تست کردم و حتی در هاستی که نمی تونستم IPB رو نصب کنم با تغییر فایل htaccess این ارور برطرف شده و نصب انجام شد.

اگر برای اولین بار هست که نصب می کنید این فایل رو داخل htaccess قرار دهید و اسکریپت را نصب کنید. (تقریبا 98 درصد مشکل با این فایل حل خواهد شد):

# Protect the conf_global.php file
<files conf_global.php>
ErrorDocument 403 http://www.your-site.com/403.html
Order deny,allow
deny from all
</files>

<IfModule mod_rewrite.c>
Options -MultiViews
RewriteEngine On
RewriteBase /
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteRule \.(jpeg|jpg|gif|png)$ /public/404.php [NC,L]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
</IfModule>

# Protect the initdata.php file
<files initdata.php>
ErrorDocument 403 http://www.your-site.com/403.html
Order deny,allow
deny from all
</files>
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

موقع نصب اولیه IPB این فایل یعنی htaccess خالی هست، و باید این کدها رو داخل فایل htaccess قرار داد. و اینکه این کدها فقط برای IPB هست.

لینک ارسال

موقع نصب اولیه IPB این فایل یعنی htaccess خالی هست، و باید این کدها رو داخل فایل htaccess قرار داد. و اینکه این کدها فقط برای IPB هست.

خوب الان که نصب کردم انجمن رو این فایل کجاست ؟  چون تو هاست فقط یه فایل htaccess میبینم که اونم فکر کنم برای وردپرس هست . htaccess انجمن IPB دقیقا تو چه ادرسیه ؟

لینک ارسال

خوب الان که نصب کردم انجمن رو این فایل کجاست ؟  چون تو هاست فقط یه فایل htaccess میبینم که اونم فکر کنم برای وردپرس هست . htaccess انجمن IPB دقیقا تو چه ادرسیه ؟

اگه سابدامین ایجاد کردین، حتماً اون موقع یه اسمی برای انجمن مثل "forum" یا "forums" و یا ... انتخاب کرده اید و فایل های انجمن رو هم داخل اون فولدر ریختین،.

لینک ارسال

اگه سابدامین ایجاد کردین، حتماً اون موقع یه اسمی برای انجمن مثل "forum" یا "forums" و یا ... انتخاب کرده اید و فایل های انجمن رو هم داخل اون فولدر ریختین،.

درسته . پس یه htaccess هم اونجاست . بگردکم ببینم پیداش میکنم یا نه .

ممنون

لینک ارسال

• 7 ماه بعد...

ببخشید منم این ارور رو گرفتم بدون اینکه اخیرا اسکریپت و یا چیز خاصی نصب کرده باشم.

به نظر شما مشکل از هاست است ؟

میشه راهنمایی کنید من الان آیا باید کار خاصی انجام بدم یا نه منتظر شم خودش برطرف شه؟

ممنون

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...