رفتن به مطلب

آمار گیر انجمن

ارسال‌های توصیه شده

سلام خسته نباشید . میخواستم بدونم چجوری میشه از امارگیرهای انلاین مثل پرشین استت استفاده کرد ؟؟؟

یه کد اچ تی ام ال میده میگه درون وب سایتتون قرار بدید ؟ کجا باید بزارمش ؟؟؟

ایا خود انجمن امار گیر نداره ؟؟؟

این کد رو میده البته این نصف کدیه که میده :

<Body>
<!-- PersianStat -->
<!-- URL: http://mazhabnet.net -->

);
</script>
<!-- /PersianStat -->
 </Body>

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام

بهترین آمارگیر که میشه استفاده کرد گوگل آنالیز هست که می تونید کد این آمارگیر رو از طریق آدرس زیر در انجمنتون قرار بدین:

System > System Settings > Search Engine Optimization

اگر هم میخواین در خود کدهای قالب قرار بدین کد آمارگیرتون رو به قسمت Look & Feel  روی گزینه ی manage skin sets & templates کلیک کنید و قالب مورد نظورتون رو انتخاب کنید  یک فلش رو به پایین کنار نام قالب هست اون رو ک بزنید یکسری گزینه نمایان میشه شما گزینه ی دوم یعنی manage templates & css رو بزنید وقتی به صفحه ی جدید وارد شدید این صفحه به صورت پیشفرض قسمت template رو برای شما باز میکنه.روی قسمت global template کلیک کنید وقتی کدهای این قسمت براتون لود شد کد آمارگیرتون رو در انتهای کد ها قبل از body بزارید یا جایی که خودتون صلاح میدونید.

از این مد هم میتونید استفاده کنید:

http://ipsfarsi.com/topic/11831-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-hq-stats-hq/?hl=%D8%A2%D9%85%D8%A7%D8%B1%DA%AF%DB%8C%D8%B1

• پسند 3
لینک ارسال

• 1 سال بعد...

با سلام.

بنده در از یک آمار گیر کد گرفتم.

البته من همون کارو کردم ولی نیومد از CSS.

می خوام تو انجمن اون کد ها رو بذارم البته همه جای انجمن :)

میشه بگید چطور اون کارو بکنم؟

ویرایش شده توسط CYCLONER
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام.

تشکر در تاپیک دیگه مشکل حل شد :x

در ضمن من فکر می کنم شما قوانین انجمن رو نخوندید. یکی از قوانین انجمن اینه که تاپیک های قدیمی رو بالا نیارید. یکبار قوانین رو مطالعه کنید تا دچار مشکل نشید.

بر عکس انجمن های پشتیبانی دیگه که شتر با صاحابش گک می شه اینجا من وبقیه مدیران خیلی حساسیم روی قوانین انجمن. پس قوانین رو مطالعه کنید که دچار مشکل نشید!

قفل

• پسند 3
لینک ارسال

مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...