رفتن به مطلب

عدم ارسال ایمیل ( Gmail )

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

از قسمت ایمیل تسترهم امتحان کردم ایمیلی برای جیمیل فرستاده نمیشه و ولی برای یاهو فرستاده میشه ....

ارسال نمی شه یعنی برگشت می خوره ؟! یا ارسال می شه ولی به Gmail نمی رسه؟

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

با سلام :)

ارسال نمی شه یعنی برگشت می خوره ؟! یا ارسال می شه ولی به Gmail نمی رسه؟

ممنون از پاسخ سریعتون

توی قسمت کاربری که درخواست ارسال ایمیل فعال سازی جدید انجام میشه  موفقیت آمیز بودن ارسال ایمیل رو میزنه

توی قسمت پنل ادمین هم ( تستر ایمیل ) اونجا هم ایمیل درست ارسال میشه ( موفق میزنه )

ایمیل فقط به یاهو میرسه

توی میلم هم ایمیل برگشتی دریافت نمی کنم !

لینک ارسال

من قبلا همچین مشکلی داشتم ..ولی با یاهو ....اولا بگم این مشکل اصن از انجمنساز نیست....اول به سرورت ابلاغ بده پورتهای ایمیل چک کنند ..فعال باشن....بعدش ..من قبلا با این مشکل برخو.ردم..یاهو انجمن منو اسپمر شناخته و تو لیست سیاه قرار داده بود و کلا ردو بدل ایمیل یاهو بسته شده بود..یعنی ارسال میشد ولی بدست گیرنده نمیرسید...درخواست اغو دادیم از طرف یاهو ..درست نشد....با تقیر میل سرور ..درست شد..که کلا سرور هم اغییر دادم...احتمال اینکه جمیل شمارو در لیست سیاه قرار داده باشه هست.....البته اینم از ظعف سرورهاست..که یاهو و جمیل انجمن  رو اسپمر شناسایی کنندایمیلشو ببندند...

• پسند 1
لینک ارسال

اینی که شما می فرمائید اصلا با عقل خودتون جور در میاد؟ سیستم ارسال ایمیل یا کلا نمیفرسته که حتماً یه مشکلی داره، یا اینکه اگه ارسال کرد باید به همه جا ارسال کنه، الان من با گوگل ثبت نام کردم. پس چرا با من قهر نکرده؟

1385131937481.png

• پسند 2
لینک ارسال

من قبلا همچین مشکلی داشتم ..ولی با یاهو ....اولا بگم این مشکل اصن از انجمنساز نیست....اول به سرورت ابلاغ بده پورتهای ایمیل چک کنند ..فعال باشن....بعدش ..من قبلا با این مشکل برخو.ردم..یاهو انجمن منو اسپمر شناخته و تو لیست سیاه قرار داده بود و کلا ردو بدل ایمیل یاهو بسته شده بود..یعنی ارسال میشد ولی بدست گیرنده نمیرسید...درخواست اغو دادیم از طرف یاهو ..درست نشد....با تقیر میل سرور ..درست شد..که کلا سرور هم اغییر دادم...احتمال اینکه جمیل شمارو در لیست سیاه قرار داده باشه هست.....البته اینم از ظعف سرورهاست..که یاهو و جمیل انجمن  رو اسپمر شناسایی کنندایمیلشو ببندند...

ممنون از راهنماییتون ، بله احتمالا می تونه این دلایل و داشته باشه

لینک ارسال

اولا خیلی ممنون که تست کردید

بعدشم والله اگه مشکلش برام قابل درک بود که یه تاپیک نمی زدم که وقت اساتید و بگیرم و راهنمایی بخوام

هر مشکلی حتما استدلالی داره ، می خواید دست رسی ادمین و جیمیل خودمو بدم تست بزنید  برای جیمیل خودم نمیاد :biggrin1:

بازم ممنون از تستون

یکی دیگه از دوستانم تست کرد مشکلی نبود

انگار با جیمیل من قهره :mocking:

اینی که شما می فرمائید اصلا با عقل خودتون جور در میاد؟ سیستم ارسال ایمیل یا کلا نمیفرسته که حتماً یه مشکلی داره، یا اینکه اگه ارسال کرد باید به همه جا ارسال کنه، الان من با گوگل ثبت نام کردم. پس چرا با من قهر نکرده؟

1385131937481.png

لینک ارسال

نه دوست من، ناراحت نشید، شما یک وبمستر هستید، و از کاربراتون توقع دارید وقتی ثبت نام می کنند حتماً اگه ایمیل به inbox ارسال نشد یه نگاهی هم به spam بکنند، آیا خودتون اینکار رو انجام میدین؟ حالا چرا ایمیل به spam ارسال میشه؟ آیا نمیشه کاری کرد که مستقیم به inbox بره؟ چرا که نه، خیلی هم آسونه ولی ماها همیشه دوست داریم دیگران جواب سوالات ما رو بدن، هیچ وقت خودمون از فکرمون استفاده نمی کنیم.

• پسند 1
لینک ارسال

نه دوست من، ناراحت نشید، شما یک وبمستر هستید، و از کاربراتون توقع دارید وقتی ثبت نام می کنند حتماً اگه ایمیل به inbox ارسال نشد یه نگاهی هم به spam بکنند، آیا خودتون اینکار رو انجام میدین؟ حالا چرا ایمیل به spam ارسال میشه؟ آیا نمیشه کاری کرد که مستقیم به inbox بره؟ چرا که نه، خیلی هم آسونه ولی ماها همیشه دوست داریم دیگران جواب سوالات ما رو بدن، هیچ وقت خودمون از فکرمون استفاده نمی کنیم.

بازم ممنون بابت تذکرتون

نه چه ناراحتی !!! هرکسی سوالی بپرسه و با این جوابا برخورد کنه حتما سوال بعدی رو نمی پرسه میره توی پوشه اسپم می گرده که حداقل این نوع جوابا رو دریافت نکنه

بازم ممنون

لینک ارسال

بازم ممنون بابت تذکرتون

نه چه ناراحتی !!! هرکسی سوالی بپرسه و با این جوابا برخورد کنه حتما سوال بعدی رو نمی پرسه میره توی پوشه اسپم می گرده که حداقل این نوع جوابا رو دریافت نکنه

بازم ممنون

اصل کاری هم اینه

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...