رفتن به مطلب

دانلود || Easy Pages

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

نام فایل: Easy Pages

ارسال کننده: وحید نامنی

فایل ارسال شده: سه شنبه ۲۳ مهر ۹۲ - ۱۱:۱۲

بخش فایل: 3.4

توسط این مد می توانید صفحات اختصاصی در انجمن خود ایجاد نمایید.

Some of the features of this application:

• Create custom pages using BBCode, PHP, HTML, or IP.Board's Rich-Text Editor.
  • Place each page within IP.Board's skin, or build it from the ground up.
  • Choose your own page URL for SEO purposes.
  • Limit who can view a page with group permissions.
  • Use 'static blocks' of text or even PHP to avoid repeating code across multiple pages.
  • Place static blocks in pages, or anywhere in your skin.

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

سلام.

فکر کنم که مشکلی وجود داره. فایل ها رو در هاست آپلود کردم اما در Manage Applications & Modules برای نصب چیزی نیامد. در عوض بالای کنترل پنل ادمین سه تا ارور ظاهر شده. فایل ها رو پاک کردم و از نو آپلود کردم اما باز هم به همون شکل هست.

لینک ارسال

سلام.

فکر کنم که مشکلی وجود داره. فایل ها رو در هاست آپلود کردم اما در Manage Applications & Modules برای نصب چیزی نیامد. در عوض بالای کنترل پنل ادمین سه تا ارور ظاهر شده. فایل ها رو پاک کردم و از نو آپلود کردم اما باز هم به همون شکل هست.

برای امنیت انجمنت آدرس پوشه ادمین رو عوض کردی؟

اگه عوض کردی حواست باشه قبل از آپلود مد های جدید اون پوشه ای که اسمش admin هست رو اسمشو عوض کنی و به نام جدید پوشه ادمینت تغییر بدی و بعد آپلود کنی

لینک ارسال

برای امنیت انجمنت آدرس پوشه ادمین رو عوض کردی؟

اگه عوض کردی حواست باشه قبل از آپلود مد های جدید اون پوشه ای که اسمش admin هست رو اسمشو عوض کنی و به نام جدید پوشه ادمینت تغییر بدی و بعد آپلود کنی

همیشه همین کار رو انجام می‌دم.

لینک ارسال

همیشه همین کار رو انجام می‌دم.

مطمئنی برای این یه مورد هم انجام دادی؟

یه بار دیگه از اول تست کن و یادت نره اسم پوشه رو تصحیح کنی

لینک ارسال

بله. من دوباره این کار رو کردم ولی باز هم نتیجه نداشت. سه تا ارور در بالای کنترل پنل ادمین می آید.

هر سه هم به فایل information.xml مربوط می شود. در لاین های 14 / 15 و 16

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

لطفا ارور ها رو بگذارید تا متوجه بشیم که مشکل از کجا و چه چیزی هست. در غیر این صورت عیب یابی بر مبنای اروری که متنش موجود نیست ، امکان پذیر نیست!

لینک ارسال

ارور ها

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: Opening and ending tag mismatch: update_check line 12 and data in .../public_html/admin/applications_addon/other/easypages/xml/information.xml, line: 14 in /home3/varzesh1/public_html/ips_kernel/classXML.php on line 333

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: Opening and ending tag mismatch: data line 3 and information in .../public_html/admin/applications_addon/other/easypages/xml/information.xml, line: 15 in /home3/varzesh1/public_html/ips_kernel/classXML.php on line 333

Warning: DOMDocument::load() [domdocument.load]: Premature end of data in tag information line 2 in .../public_html/admin/applications_addon/other/easypages/xml/information.xml, line: 16 in /home3/varzesh1/public_html/ips_kernel/classXML.php on line 333
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

شما فعلا از مد دیگه ای که برای ساخت صفحه هست استفاده کنید تا این مد مورد بررسی قرار بگیره :)

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...