رفتن به مطلب

عکس در متن

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یه مشکل ابتدایی دارم، عکسی که می خوام تووی متن کامل نمایش داده بشه و بندانگشتی نشه رو باید چطوری تووی متن بزارم؟

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

1. System Settings >
  2. Forums >
  3. Topics, Posts and Polls

در قسمت Attached Image Options ، قسمت Show thumbnail of attached image رو اگه no کنی دیگه عکس ها به صورت بند انگشتی دیده نمیشه .

حالا یه راه دیگه هم داره اینه که اگه نخواهی این گزینه رو لغو کنی ، باید عکس هات رو هاست آپلود کنی و در قسمت تصویر ادیتور ، می تونی آدرس بدی و همونجوری اندازه واقعی میاره.

یا علی

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام شما می تونید از این مد که پیوست میکنم استفاده کنید.با استفاده از این مد می تویند در تاپیکتون مستقیم عکس رو از روی کامپیوتر خودتون آپلود کنید و نیازی به آپلود در جای دیگه نییست.

وقتی روی آیکون درج تصویر کلیک می کنید غیر از فیلد آدرس (که باید آدرس عکس آپلود شده رو وارد کنید) یه فیلد دیگه وجود داره که مستقیم می تویند از طریق اون عکس رو از کامپیوتر خودتون در تاپیکتون درج کنید و با اندازه ی واقعی هم نمایش داده میشه.

روی 3.3 و 3.4 تست شده

image_uploader_for_ipb_ckeditor.zip

• پسند 3
لینک ارسال

نصب کردم جواب نداد، وقتی عکسو انتخاب می کنم و آپلود میکنم به جای عکی، سایت وردپرسو نشون میده و خطا میده که آدرسی وارد نشده است!

به هرحال ممنونم

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مشکل از هوک نیست.به خاطر ادرس انجمن شما و اینکه کنار وردپرسه با همین میره تو وردپرس.بهتر بود تو سابدامین نصب میکردید انجمن رو.

• پسند 1
لینک ارسال

سعیدجان نویسنده یه هوک باید همه ی شرایط رو در نظر بگیره، سابدامین برای سایت من لازم نبود چون انجمن در راستای سایته

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

ربطی به هوک نداره برادر.وقتی وردپرس تو روت نصبه و انجمن در یک پوشه این مشکلات هم پیش میاد.خودم تو سایتم وردپرس نصبه تو روت و در یک پوشه اپلود سنتر کلیجا.ازین مشکلات زیاد میبینم.چون کلیجا تو سابدامین برای من خوب کار نمیکنه و با کوکی و ... مشکل داره وگرنه تو ساب نصب میکردم.

یا انجمن رو تو روت نصب کنید یا اگه روت نصب نمیکنید و مثلا وردپرس تو روت نصب میکنید تو سابدامین نصبش کنید خیالتون راحت

• پسند 1
لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

مثل تغییر ادرس انجمن می مونه!!

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...