رفتن به مطلب

مشخصات فضای هاست مناسب برای شروع کار با IPB

mmotlagh

ارسال‌های توصیه شده

با سلام به همگی دوستان

میخواستم بپرسم واسه کسی که میخواد کاملا به صورت آزمایشی کار رو شروع کنه و سیستمش هم فعلا رایگانه چه خصوصیات حداقلی واسه هاست مناسبه؟

توضیح اینکه میخوام سایت اصلی همونجا که هست باشه و یه IPB نال شده روی یه هاست وارز راه بندازم به هم وصلشون کنم

حداقل چقدر باید فضا داشته باشه و چقدر پهنای باند و چه خصوصیاتی داشته باشه؟

توضیح جانبی اینکه برای هاست دانلود هم اینکارو کردم و هاست خیلی ارزونی گرفتم، بعد فهمیدم پهنای باند رو خیلی باید افزایش بدم قیمتش همون شد! یا اینکه واسه سایت اصلی اول یه اکانت ارزون از برتینا گرفتم واسه وردپرس، بعد به دلیل پیامهای مکرر هاست مبنی بر استفاده بیش از حد منابع مجبور شدم چند بار پلان هاست رو افزایش بدم قیمتش خیلی رفت بالا آخرش فهمیدم باید می رفتم جایی که هاست وردپرسی میده ... میخوام واسه انجمن همچو مشکلی پیش نیاد که بعدا معلوم بشه یه آیتم خیلی مهمه و همون قیمت رو ببره بالا ... سیستم هیچ در آمدی نداره و خیلی قیمت واسم مهمه ...

در حال حاضر روی 500 مگابایت تا یک گیگ هاست وارز با پهنای باند نامحدود فکر می کنم ولی هیچ شناختی نسبت به IPB ندارم و سایت اصلی هم وردپرسه

خیلی خیلی ممنون میشم اگر راهنمایی کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

اصلا فضا و پهنا مهم نیست اول کاری یا اینکه بازدید زیادی نداری سایتت هنوز رشد نکرده.

قبلش از هرجایی که میخواید بگیرید تیکت بزنید بپرسید محدودیت هاشون چجوریه.

رم 128 مگ باید باشه حداقل.ازین پایینترکاکرد درست درمونی نداره.

safe mode توش باید خاموش باشه.اگه روشنه تیکت بزنید تا غیر فعالش کنند.قبل خرید تیکت بزنید بببینید براتون انجام میدند یا نه.

suhosin هم مقادیرش باید از یه اعداد خاصی کمتر نباشه که دقیقا یادم نیست چند بود ولی تو انجمن سرچ کنید پیدا میکنید.

دیگه احیانا مورد خاصی نیست و اکثر سرویس دهنده ها محدودیت خاص دیگری ندارن.

لینک ارسال

ممنون به خاطر این راهنمایی

در این مدت من تیکت زدم و همین سوالا رو پرسیدم منتها بعضی ها محدودیت رم رو مطرح کرده بودند و یکی از هاستها پاسخ داده بود که این مشخصات مربوط به سرور مجازی است نه هاست اشتراکی ...

با توجه به راهنمایی شما اگر هاست اشتراکی بگیرم نمیتونم IPBoard رو نصب کنم؟

لینک ارسال

ممنون به خاطر این راهنمایی

در این مدت من تیکت زدم و همین سوالا رو پرسیدم منتها بعضی ها محدودیت رم رو مطرح کرده بودند و یکی از هاستها پاسخ داده بود که این مشخصات مربوط به سرور مجازی است نه هاست اشتراکی ...

با توجه به راهنمایی شما اگر هاست اشتراکی بگیرم نمیتونم IPBoard رو نصب کنم؟

سلام خدمت شمادوست عزیز

بله به راحتی میتونید با آی پی بی روی هاست های اشتراکی کار کنید ، البته در مواردی دیده شده که دوستان برای کار با بعضی مد ها یا اپلیکیشن ها به یه سری فانکشن نیاز دارند که برخی از هاست های اشتراکی اون فانکشن ها رو مسدود کرده اند (البته این مورد نادر هست)

موفق باشید

لینک ارسال

اگه هاست دارید، این فایل رو روی هاستتون آپ کنید و آنزیپ کنید و از مرورگرتون وصل بشید میتونه بهتون بگه هاسستون چه کمبودهایی داره

check_requirements.zip

لینک ارسال

• 9 ماه بعد...

اگه هاست دارید، این فایل رو روی هاستتون آپ کنید و آنزیپ کنید و از مرورگرتون وصل بشید میتونه بهتون بگه هاسستون چه کمبودهایی داره

attachicon.gifcheck_requirements.zip

خب من هنوز هاستو نگرفتم . اگه خریدمو نیازاش براورده نشد چه کار کنم؟  :shok1:

لینک ارسال

• مدیر کل بازنشسته سایت

سلام 

خب من هنوز هاستو نگرفتم . اگه خریدمو نیازاش براورده نشد چه کار کنم؟  :shok1:

شما می تونید از پارس پک هاست بگیرید که یه پنل خوبش حدود 10 تومن میشه و برای IPB هم کاملاً مناسب هست و حتی در طول دوره می تونید ارتقا بدین.  مثلا بعد از مدتی رم شما دچار کمبود شد ... می تونید فقط رم رو ارتقا بدین یا هر مشخصه ی دیگه رو...

لینک ارسال

نگير! سالانه اصلا هاست نگير! يا ماهانه بگير يا فوق فوقش سه ماهه!

لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

نگير! سالانه اصلا هاست نگير! يا ماهانه بگير يا فوق فوقش سه ماهه!

تایید میشه !

حکایت ما هست که از هاست پرداز گرفتیم و هنوز حتی 1 ماه نشده ساسپند کردن تیک رو هم جواب نمیدن همینجوری رو هوا هستیم .

سعی کنید از شرکت معتبر بگیرید و حداکثر 3 ماهه بردارید و تمدید کنید

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...