رفتن به مطلب

Driver Error در انجمن

amir68

ارسال‌های توصیه شده

سلام

این ارور رو به هنگام باز کردن فروم میده:

There appears to be an error with the database.

If you are seeing this page, it means there was a problem communicating with our database. Sometimes this error is temporary and will go away when you refresh the page. Sometimes the error will need to be fixed by an administrator before the site will become accessible again.

You can try to refresh the page by clicking here

Return to the index

ویرایش شده توسط amir68
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• پاسخ 20
  • عمر موضوع
  • آخرین پاسخ

بیشترین ارسال‌ها در این موضوع

ارسال‌های محبوب

تو پنل ادمین هست.ازون منوی بالا بگردی پیدا میکنی.منم بعضی اوقات تو همین IPB farsi با این مشکل بر خورد میکنم.مشکل از هاستینگه

وقتی دیتابیس در حال نوشتن باشه و در همون حالت سرور ریست شه یا کرش کنه این ارورر روخ میده

اگر از هاست معتبر استفاده کنید اصولا هر هفته یک بار بک آپ میگیرند ... برای من پیش اومد که کل پوشه ها در هاست پاک شد تیکت زدم و گفتم کلا آخرین بک آپ رو ریستور کنند . بعد از ریستور متوجه شدم از دیتابی

بارها برای من هم رخ داده

برو به قسمت support-Diagnostics-Database checker

اگه تشخیص داد که خرایه دکمه فیکس رو بزن و شاید بتونه درستش کنه

یه راه دیگه هم هست اینه که بری تووی phpMyAdmin دیتابیس انجمن رو که انتخاب کردی و وارد تیبل هاش شده از قسمت پایین گزینه Check all رو بزنی و از نوار کشویی روبروش یکی از گزینه های Check/Analyze/Repair رو بسته به انتخاب خودت بزنی

اگر بکاب داری از phpMyAdmin هاستت برو و برش گردون

ولی برای من وقتی چندین بار چنین اتفاقی افتاد (که از جانب هاست بود) مجبور شدم انجمن رو دوباره نصب کنم

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

یعنی کسی نمیدونه منشا این مشکل چی هست و برای چی اتفاق میوفته؟

این قسمت

support-Diagnostics-Database checker کجاستش؟

لینک ارسال

تو پنل ادمین هست.ازون منوی بالا بگردی پیدا میکنی.منم بعضی اوقات تو همین IPB farsi با این مشکل بر خورد میکنم.مشکل از هاستینگه

• پسند 1
لینک ارسال

وقتی دیتابیس در حال نوشتن باشه و در همون حالت سرور ریست شه یا کرش کنه این ارورر روخ میده

• پسند 1
لینک ارسال

اگه بکاب نداری برو دوباره نصب کن

بعداز نصب هم یادت باشه هر روز بکاب گیری کنی

قبل از این اطلاعات دیتابیستون رو توی پیام خصوصی برای من ارسال کنید ببینم می تونم کاری انجام بدم یا خیر

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...