رفتن به مطلب

دانلود || Members Online Today

ارسال‌های توصیه شده

• بنیان گذار IPSFarsi

thumb-607bc35975d9f2eef0cf14c5f803f918-members-online-today.png

نام فایل: Members Online Today

ارسال کننده: وحید نامنی

فایل ارسال شده: ۱۹ بهمن ۱۳۹۱

بخش فایل: 3.4

این هوک افرادی که امروز یا 24 ساعت گذشته آنلاین بوده اند رو در پایین افراد آنلاین نمایش میدهد نمایش می دهد

شامل نسخه فارسی

Keeps track of the number of registered members that have visited your site today and also records which day you set the record for the most members online in the same day. Also features the ability to let your members expand or collapse the list of members so that it can be easily hidden when not needed, to choose which groups can see the list, and to choose which groups display in the list.

برای دریافت فایل اینجا را کلیک کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 1 سال بعد...

این مد ظاهرا فارسی ساز نداره چون هر چی سرچ کردم چیزی پیدا نکردم

چطور می تونم فارسیش کنم یا به عبارتی فایل زبانش کجا هست تا بتونم فارسی کنم چون الان نصب کردم و تو انجمن متنونی که بالای نمایش کاربران در 24 ساعت گذشته هست تماما انگلیسی نوشته

با تشکر

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

بارها توضیح داده شده شما هر چیزی رو که بخواید فارسی کنید فقط کافیه به بخش Manage Language برید زبان مورد نظر تون رو انتخاب کنید و عبارت مورد نظرتون رو جستجو کنید.

اگر به مشکل بر خوردید در مورد ترجمه جستجو کنید نزدیک حداقل 15 تا تاپیک در همین چند ماه اخیر وجود داره که می تونید کمک بگیرید.

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

مدی هست که میزان آنلاین بودن امروز رو هم نشون بده؟

تعداد ساعاتی که در یک روز آنلاین بودن رو فکر نمی کنم. ولی تعداد کل ساعات آنلاین مدش هست :

http://ipsfarsi.com/files/file/548-sos33-total-time-spent-on-forums/

لینک ارسال

• 1 ماه بعد...
  • بنیان گذار IPSFarsi

در انجمن ما با وجود نصب کامل، نشون نمیده افراد آنلاین در 24 ساعت گذشته رو!

تمام مد ها همراهشون یک فایل Readme هست که برای مطالعه قرار داده می شه.متن زیر از همون فایل راهنما هست :

Still inside the Admin CP, visit the System tab -> System Settings page, and click on the Hooks tab. There will be a section here entitled Members Online Today

لینک ارسال

• 3 ماه بعد...

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...