رفتن به مطلب

پلاگین وردپرسی جهت نمایش آخرین ارسال های انجمن ساز آی پی بی در وردپرس

ارسال‌های توصیه شده

انجمن ساز آی پی بی ساخت شرکت IPS به عنوان قوی ترین انجمن ساز جهان امروزه در بین کاربران فارسی زبان هم به خوبی جا افتاده و تیم پشتیبانی فارسی آی پی بی در ایران در تلاشند که با ارائه خدمات این چنینی نظرات کاربران را جذب کند .
نگارش اول این افزونه تنها توسط دنیای وردپرس ساخته شده هست و آماده برای دانلود قرار گرفته است.
لازم به ذکر است که این نسخه اول میباشد . به زودی نگارش دوم این افزونه با امکانات قوی تر و شکیل تر ارائه میشود.

ویژگی ها :‌

• نصب و استفاده سریع و راحت
  • نمایش عنوان آخرین ارسال انجمن ها , آخریت پاسخ , تعداد بازدید , نام آخرین کاربر ارسال کننده
  • تنظیم اطلاعات دیتابیس انجمن آی پی بی در پیشخوان
  • تنظیم تعداد نمایش تاپیک ها در پیشخوان

دانلود افزونه :
 صفحه افزونه

دانلود نسخه فیکس شده :

IPB-last-topics-woo-confilict-solved.zip
آموزش نصب :

• نصب و فعال سازی افزونه
  • رفتن به تنظیمات پلاگین و پر کردن اطلاعات دیتابیس و آدرس انجمن و تنظیم تعداد نمایش آخرین ارسال ها .
  • قرار دادن تگ [lasttopics] در برگه یا مطالب یا استفاده از کد زیر در قالب :‌
<?php lasttopics(); ?>
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• 2 هفته بعد...

ممنون

من خودم تالا از نیوک استفاده نکردم . باید ببینم سیستمش چه جوریه همچنین کدنویسیش

لینک ارسال

• 1 سال بعد...

تو توضیحات در مورد وردپرس نوشته ورود کاربران بدون نیاز به ثبت نام و... میخوام بدونم چجوری باید این قابلیت رو فعال کرد؟

• نصب تمامی مد های سیستم بدون نیاز به ویرایش هرگونه فایلی تنها با افزودن یک فایل XML - این فایل XML تمامی کار ها را به صورت اتوماتیک انجام خواهد داد.
  • مدیریت و تجربه کاربری لذت بخش با استفاده از Ajax تعبیه شده در سیستم ، مانند ارسال پاسخ سریع، پروفایل کاربری ، مرتب کردن انجمن ها و خیلی مکان های دیگر.
  • ورود یکپارچه شده با سایت های اجتماعی و مهم . به طور مثال کاربر با داشتن حساب کاربری در فیس بوک، تویتر ، یاهو می تواند بدون عضویت در سیستم وارد IPB شود.
  • هماهنگ شده با وردپرس، نیوک، دیتالایف و جوملا بدین صورت که کاربران نیاز به عضویت دوباره در IPB نخواهند داشت و با همان مشخصات عضو شده می توانند وارد IPB شوند.
لینک ارسال

• 5 ماه بعد...

سلام دوستان ...

میخوام کاری کنم که فقط انجمنهای خاصی رو بتونم آخرین ارسالهاشون رو تو این افزونه نمایش بدم. یعنی یکسری انجمنها رو فیلتر کنم که اخرین مطالبش نیاد تو این افزونه !!! باید چه کار کنم ؟؟؟

ممنون و تشکر

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام دوستان ...

میخوام کاری کنم که فقط انجمنهای خاصی رو بتونم آخرین ارسالهاشون رو تو این افزونه نمایش بدم. یعنی یکسری انجمنها رو فیلتر کنم که اخرین مطالبش نیاد تو این افزونه !!! باید چه کار کنم ؟؟؟

ممنون و تشکر

امکان چنین چیزی رو این افزونه نداره.

لینک ارسال

امکان چنین چیزی رو این افزونه نداره.

خب اقا وحید نمیشه کدهاشو کمی تغییر داد و فقط بعضی انجمن ها رو نشون بدیم ؟؟؟؟

لینک ارسال

بایگانی شده

این موضوع بایگانی و قفل شده و دیگر امکان ارسال پاسخ نیست.

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...