رفتن به مطلب

مشکل با بهم ریختن قالب - {حل شده}

MirOmid

ارسال‌های توصیه شده

با سلام و خسته نباشید. لطفا راهنمایی بفرمایید که چرا برای قسمت فروم من رو این شکلی میاره. با تشکر مقدار رم نیز 128 می باشد

تالار تخصصی انیمیشن پویانما

ویرایش شده توسط razavi
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

چک کنید safe mode در سرور off باشه.

در کنترل پنل ادمین هیچ اروری نشون نمیده؟

مثلا مقادیر suhosin رو تنظیم کنید و ...؟

با سلام و تشکر . هیچ اروری در کنترل پنل نشون داده نمیشه. الان به هاستینگ تیکت زدم که چک کنند ببینند Safe Mode به حالت Off هست یا خیر. اگر نیست Off کنند.

لینک ارسال

آقا این رو برام فرستادن

آپشن

safe_mode

یک آپشن منسوخ شده پی.اچ.پی بوده و از ویرایش

5.4

نیز به صورت کامل حذف گردیده است. این آپشن بر روی تمامی سرورها غیر فعال می باشد. مطابق لینک ارسالی قبلی تمامی پیش نیازهای اسکریپت مورد نظر شما بر روی سرور فعال بوده است. به منظور بررسی شکل لطفا جزییات دقیق مشکل را به همراه پیام های خطای دریافتی برای ما ارسال فرمایید.

post-898-0-58582500-1347527928_thumb.jpg

ویرایش شده توسط razavi
لینک ارسال

minify

رو روی No بگذارید(در پنل از بخش SYSTEM SETTING بعدش General Configuration گزینه :Minify CSS and JS).بعد این کار با یه مرورگر دیگه هم چک کنید .

لینک ارسال

minify

رو روی No بگذارید(در پنل از بخش SYSTEM SETTING بعدش General Configuration گزینه :Minify CSS and JS).بعد این کار با یه مرورگر دیگه هم چک کنید .

ممنونم از راهنمایی هاتون ولی الان این شکلی شده و rtl نیست. چیکارش کنم؟ فکر کنم مشکل از خود قالب باشه. لطفا کمک کنید تا این مشکلم حل بشه. خودتون چک کنید. ببینید. www.puyanama.com/forum

با تشکر

post-898-0-23878600-1347530114_thumb.jpg

ویرایش شده توسط razavi
لینک ارسال

شما در کنترل پنل به look&feel سپس manage language برید و از جلوی زبان فارسی بر روی آیکون مداد کلیک کنید و Display right to left? رو yes کنید.

سپس کش مرورگرتون رو پاک کنید.

لینک ارسال

شما در کنترل پنل به look&feel سپس manage language برید و از جلوی زبان فارسی بر روی آیکون مداد کلیک کنید و Display right to left? رو yes کنید.

سپس کش مرورگرتون رو پاک کنید.

استاد دست گلت درد نکنه

ممنونم بینهایت تشکر می کنم

لینک ارسال

سلام من چطوری می تونم سظح دسترسی کسانی که از سایت بازدید می کنند رو محدود کنم تا نتونن موضوع جدیدی ارسال کنند؟؟؟؟؟ با تشکر

درستش کردم

لینک ارسال

با سلام.

ازین به بعد اگر سوالی دارید یا به مشکلی برخوردید سعی کنید برای اون مشکل یه تاپیک جدید ایجاد کنید شاید اون مشکل یا سوال برای یه کاربر دیگه پیش اومده باشه و میتونه تاپیکشو راحتتر ببینه.البته اول تو انجمن از بالا که گزینه ی جستجو داره در انجمن جستجو کنید.چون خیلی از سوالهایی که دارید و خیلی از مشکلهاتون قبلا توسط کاربرای دیگه پرسیده شده و جواب داده شده.در صورتی که چیزی پیدا نکردید تاپیک جدید ایجاد کنید

با تشکر از همه ی دوستان @};-

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...