رفتن به مطلب

برگزيدن روبات ها به عنوان كاربر نه مهمان [حل شد]

ارسال‌های توصیه شده

سلام، قبلا تو نسخه های قبلی امكانش رو داشت كه توی سيستم معرفی كنيم كه روبات گوگل چه دسترسی به انجمن داشته باشه و چه چيزهايی رو نه

الان كه من ميخوام قسمت هايی رو برای كاربران تعريف كنم نميتونم گزينه مربوط به اينكار رو پيدا كنم ، آيا حذف شده يا جاش تغيي كرده در ضمن هرچی توی live search ميزنم هم نمياد! خلاصه برجك ام رو زده

• پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

خوب توی نسخه 3.3 به شدت روی سئو کار شده ، واقعا هیچ انجمن سازی رو من ندیدم حتی با پلاگین مخصوص تا این حد SEO باشه. یکی از بهترین کارهایی که تیم IPS کرده اینه که برای گوگل Full Optimize شده از این نظر که خیلی از کار ها رو خودشون توی این نسخه Build-In انجام دادن. تنها گزینه ای که واقعا نیاز هست اینه که شما می تونی برای موتور های جستجو پوسته مخصوص انتخاب کنی ( از طریق IP.SEO ) . موتورهای جستجو هم الان به عنوان User Agent هم شناخته شدن توی سیستم .

شما الان هر کاری با گروه مهمان بکنی روی Crawl موتور های جستجو تاثیر داره . این کار شما مال زمانی بود که خود سیستم تا این حد سئو نبود.

• پسند 1
لینک ارسال

عجب !

بعد من ميخوام يه قسمتی رو بذارم واسه اعضايی كه نميخوام ببينند ولی ميخوام گوگل مطلب رو index كنه چطوری ميتونم اين كار رو بكنم ؟ از مد بايد استفاده كنم ؟ يا دسترسی مهمان رو ببندم كافيه ؟ يا اينكه من بيام دو تا گروه استفاده كنم يكی مهمان يكی روبات، روبات رو بذارم توی قسمت forums-member-permission اون مهمان رو بذارم واسه همون قسمت مهمان ؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

دسترسی مهمان رو ببنید کافیه و جواب می ده این طوری دو تا تیکه ای کنی فایده نداره !

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...