رفتن به مطلب

SKINBOX Velvet 3.3 RETAiL || فارسی

ارسال‌های توصیه شده

من تازه IPB نصب کردم و هنوز با این سیستم مبتدی هستم

من اصلا هیچی از چطور نصب کردن اسکین تو ورژن 3.3 نفهمیدم.

تو آموزش نصب گفتین که فایل image-xxx.xml.gz رو تو قسمت import image set وارد کنید ولی تو هیچ کدوم از اسکین ها فایل image-xxx.xml.gz وجود نداره و من هیچ جا نتونستم بفهمم چطوری تو ورژن 3.3 اسکین نصب کنم

ممنون می شم کمکم کنید

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

توی نکته نوشتم که : نکته : پوشه upload موجود در پکیج موجود را در انجمن خود آپلود نمایید ! کار همون image-xx.xml رو انجام می ده و فقط باید آپلود کنید. مشکل خودتون رو هم در تاپیک جداگانه بپرسید.

با تشکر

• پسند 1
لینک ارسال

• 1 ماه بعد...

سلام

لطفاً کمکم کنید من باید فایلای داخل این پوشه رو چیکار کنم که بتونم قالب رو نصب کنم من خیلی مبتدی هستم و هیچی بلد نیستم اگه ممکنه خیلی ابتدایی برام توضیح بدید

به تایپیک نصب قالب رفتم اما هیچی ازش سر در نیاوردم از ipb3.3.4 استفاده میکنم .

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

لطفاً کمکم کنید من باید فایلای داخل این پوشه رو چیکار کنم که بتونم قالب رو نصب کنم من خیلی مبتدی هستم و هیچی بلد نیستم اگه ممکنه خیلی ابتدایی برام توضیح بدید

ببخشید اما یه سئوال دیگم برام پیش اومد و اونم اینه که چطور میشه میزان آپلود فایلهارو کم کرد یا غیر فعالش کرد .

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

با سلام

کدوم قسمتش رو متوجه نشدید ؟ اون آموزش به ساده ترین وجه ممکن نوشته شده ، اگر جایی که متوجه نشدید رو بگید تا کمک تون کنیم ولی توی تاپیک جداگانه توی بخش پشتیبانی .

ببخشید اما یه سئوال دیگم برام پیش اومد و اونم اینه که چطور میشه میزان آپلود فایلهارو کم کرد یا غیر فعالش کرد .

قبلا مطرح شده ، پیدا نکردید توی یه تاپیک در بخش پشتیبانی عمومی مطرح کنید.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

• 4 هفته بعد...

سلام

Warning: require_once(C:/www/xampp/htdocs/IPB/public//style_images/master/_php/loader.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in C:\www\xampp\htdocs\IPB\cache\skin_cache\cacheid_5\skin_global.php on line 98

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required 'C:/www/xampp/htdocs/IPB/public//style_images/master/_php/loader.php' (include_path='.;C:\www\xampp\php\PEAR;C:/www/xampp/htdocs/IPB/ips_kernel/') in C:\www\xampp\htdocs\IPB\cache\skin_cache\cacheid_5\skin_global.php on line 98

استایل ایمیج رو وریختم توی روت

فایل ها رو اشتباه ریختم؟

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام :)

پوشه public رو در جایی که IPB نصب کردید وجود داره . حالا پوشه public را که در پکیج قالب هست در همونجا بریزید و فایل ها رو جایگزین کنید. حالا از پنل مدیریت فایل xml را ایمپورت و images directory رو از پایین اسم قالب انتخاب کنید.

توصیم هم این هستش که از WAMP استفاده کنید.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• 4 ماه بعد...

سلام وحید جان

طراحی لوگو برای این پوسته که سه رنگه رو باید با چه نرم افزاری انجام بدم؟ من یه عکسی درست کردم با PSD هاش ولی فایلاش هماهنگ با پوسته نیستن اینه که فهمیدم باید لوگو ساخت

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...