رفتن به مطلب

برای شروعی حرفه ای آماده اید ؟!

سایت ساز IPSنسخه ۴/۴/۹/۲
فارسی ساز IPS ۴.۴بیلد ۵
تاریخ هجری شمسینسخه ۴.۷.۳

توجه کنید برای دانلود فایل های اختصاصی باید سایت خود را ثبت کنید. اطلاعات بیشتر.

جستجو در
 • تنظیمات بیشتر ...
نمایش نتایجی که شامل ...
جستجو در ...

وحید نامنی

بنیان گذار IPSFarsi
 • تعداد ارسال ها

  16535
 • تاریخ عضویت

 • روز های برد

  1441

تمامی مطالب نوشته شده توسط وحید نامنی

 1. وحید نامنی

  IPS Community Suite 4.4.9.2

  نگارش 104050

  507 دریافت

  نسخه نال شده IPS 4.4.9.2 به همراه تمامی برنامه ها در صورت بهم ریختگی پوسته پس از نصب یا ارتقا حتما از بخش پشتیبانی موجود در سیستم، اقدام به پاک کردن cache نمایید. نکته : قبل از ارتقا همیشه از داده های خود، پشتیبان بگیرید. حتما قبل از نصب و ارتقا، چک کنید سرور شما نیازمندی های اولیه برای نصب IPS را داشته باشد. برای این نسخه لازم است، حتما از نسخه PHP 7.2 به بالا و MySQL 5.7 به بالا استفاده نمایید. مشکل پیش فرض سازی زبان فارسی در این نسخه رفع شده است.

  رایگان

 2. وحید نامنی

  IPS Community Suite 4.4.9

  نگارش 104048

  192 دریافت

  نسخه نال شده IPS 4.4.9 به همراه تمامی برنامه ها در صورت بهم ریختگی پوسته پس از نصب یا ارتقا حتما از بخش پشتیبانی موجود در سیستم، اقدام به پاک کردن cache نمایید. نکته : قبل از ارتقا همیشه از داده های خود، پشتیبان بگیرید. حتما قبل از نصب و ارتقا، چک کنید سرور شما نیازمندی های اولیه برای نصب IPS را داشته باشد. برای این نسخه لازم است، حتما از نسخه PHP 7.2 به بالا و MySQL 5.7 به بالا استفاده نمایید. مشکل پیش فرض سازی زبان فارسی در این نسخه رفع شده است.

  رایگان

 3. وحید نامنی

  IPS Community Suite 4.4.8

  نگارش 104047

  52 دریافت

  نسخه نال شده IPS 4.4.8 به همراه تمامی برنامه ها در صورت بهم ریختگی پوسته پس از نصب یا ارتقا حتما از بخش پشتیبانی موجود در سیستم، اقدام به پاک کردن cache نمایید. نکته : قبل از ارتقا همیشه از داده های خود، پشتیبان بگیرید. حتما قبل از نصب و ارتقا، چک کنید سرور شما نیازمندی های اولیه برای نصب IPS را داشته باشد. برای این نسخه لازم است، حتما از نسخه PHP 7.2 به بالا و MySQL 5.7 به بالا استفاده نمایید. مشکل پیش فرض سازی زبان فارسی در این نسخه رفع شده است.

  رایگان

 4. باسلام وقت بخیر اگر مشکلی از طرف هاست شما نباشه، باعث کندی سرعت نمی شود. با نبود SSL برای شما محدودیت هایی وجود خواهد داشت چرا که الان داشتن SSL یک امکان ضروری برای سایت ها به حساب میاد. بله. موفق باشید
 5. وحید نامنی

  مشکل

  این موضوع به دلیل عدم تطابق با اهداف و قوانین انجمن به بایگانی انتقال یافت.
 6. وحید نامنی

  مشکل

  با سلام وقت بخیر من دیدم که توی چندین پست ارسالی تون، بعد از ارسال متن رو ویرایش می کنید و به جاش نقطه میگذارید. لطفا این کار رو نکنید. اگر مشکلی برخوردید زمانی که رفع شد دلیلش هم بگید تا کمک به بقیه بشه ولی این طوری که هم تاپیک می زنید هم به من پیام خصوصی میدید برای مشکل، روش درستی برای رفع مشکلات تون نیست. قوانین انجمن رو مطالعه کنید. قفل
 7. باسلام وقت بخیر نسخه انجمن شما قدیمی هست(نسخه 4.3). باید به نسخه 4.4 ارتقا بدید که از بالای صفحه قابل دریافت هست. آموزش ارتقا رو می تونید از لینک زیر مطالعه کنید: برای تهیه SSL دو راه وجود داره. یکی خرید SSl و یکی اگر هاست شما چنین امکانی داشته باشه استفاده از SSL رایگان هست. برای مشکل اخطار توابع این موارد در هاست شما فعال شده. در هر صورت این موارد رو باید به پشتیبانی هاست تون اعلام کنید تا اون ها شما رو راهنمایی و مشکلات رو برطرف کنند. موفق باشید
 8. باسلام وقت بخیر فایل زیر رو به هاست تون منتقل کنید. همه چیز سبزه؟ همچنین لطفا یک عنوان مناسب برای تاپیک تون انتخاب کنید. (طبق قوانین ارسال) با تشکر
 9. صفحه اول انجمن ها، انجمن افزایش رتبه!!
 10. باسلام وقت بخیر دوست عزیز @hhamedd شما کپی رایت سیستم رو از عمد با استفاده از کد CSS مخفی کردید تا کپی رایت IPSFarsi و سیستم دیده نشه. شما کوچکترین کاری که میشه برای حمایت از پشتیبانی IPS می شه انجام داد رو مانع شدید! دلیلی نداره که انتظار داشته باشید که انجمن IPSFarsi حمایتی در جهت رفع مشکلات شما داشته باشه. درجه کاربری شما نیز از کاربررسمی به کاربرعادی تنزل یافت. موفق باشید
 11. باسلام وقت بخیر با نصب یک افزونه و فعال سازی یک گزینه در IPS می تونید این مورد رو یکپارچه کنید با استفاده از این آموزش. با استفاده از تبدیل کننده IPS امکان تبدیل هست اما اگر فقط مشکل شما یکپارچه نبودن سامانه هست بهترین راه، استفاده از روشی هست که بالا لینک آموزشش رو گذاشتم. موفق باشید
 12. باسلام وقت بخیر آموزش برای نسخه جدید رو می تونید از قسمت زیر مشاهده کنید: https://invisioncommunity.com/4guides/members-and-groups/social-sign-in/google-44-or-above-r299/ نکته مهم اینکه، برای انجمن شما قابل فعال سازی نخواهد بود چرا که حتما نیاز است شما SSL داشته باشید. در صورتی که SSL فعال نباشد، گوگل اجازه ورود نخواهد داد.
 13. وحید نامنی

  Contact Us Captcha

  نگارش 1.0.0

  2 دریافت

  این افزونه به صفحه تماس با ما، برای امنیت بیشتر captcha اضافه می کند.

  رایگان

 14. وحید نامنی

  Topic Meta Description

  نگارش 1.0.0

  1 دریافت

  با استفاده از این افزونه می توانید به صورت کلی تگ توضیحات را طبق دلخواه خود تغییر دهید.

  رایگان

 15. باسلام وقت بخیر باگ فیکس بخش تقویم چند هفته دیگه منتشر خواهد شد.
 16. وحید نامنی

  IPS Community Suite 4.4.7

  نگارش Build 104044

  170 دریافت

  نسخه نال شده IPS 4.4.7 به همراه تمامی برنامه ها در صورت بهم ریختگی پوسته پس از نصب یا ارتقا حتما از بخش پشتیبانی موجود در سیستم، اقدام به پاک کردن cache نمایید. نکته : قبل از ارتقا همیشه از داده های خود، پشتیبان بگیرید. حتما قبل از نصب و ارتقا، چک کنید سرور شما نیازمندی های اولیه برای نصب IPS را داشته باشد. توصیه می شود برای این نسخه حتما از نسخه PHP 7.2 به بالا و MySQL 5.7 به بالا استفاده نمایید. مشکل پیش فرض سازی زبان فارسی در این نسخه رفع شده است.

  رایگان

 17. باسلام وقت بخیر به صورت پیشفرض بکاپ ها در Plesk در مسیر /var/lib/psa/dumps قراره داره. ممکنه یک نسخه بکاپ در اونجا وجود داشته باشه. و لطفا قوانین انجمن رو رعایت کنید. عنوان تاپیک تون رو مرتبط با موضوع بنویسید. اینکه همه بیان این طوری عنوان قرار بدن، کسی با جستجو نمی تونه مشکلش رو حله کنه!
 18. باسلام وقت بخیر . بله همچین پوشه ای بسازید و فایل های IPS رو منتقل کنید. موفق باشید
 19. با سلام وقت بخیر همون طور که دوستان گفتن اصلا Xamp استاندارد نیست ولی کافیه در locale code تنها عبارت fa رو وارد کنید.
 20. باسلام وقت بخیر برای اینکه دقیق بفهمیم مشکل از کجاست،‌ یک رشته از انتهای فایل فارسی ساز انتخاب کنید و بگردید ببینید آیا در سایت شما ترجمه اون هست یا خیر.
 21. با سلام وقت بخیر یک مورد رو باید چک کنید. یکی اینکه Port ای که برای اتصال هست آیا در سرور شما باز هست یا خیر! این خطا نشون می ده که این وسط مشکل شبکه ای وجود داره که امکان اتصال به سرور Gmail رو ناممکن کرده.
 22. با سلام وقت بخیر از این مد ها می تونید استفاده کنید:
 23. با سلام وقت بخیر این مشکل البته ربطی به IPS نداره. برمیگرده به webserver شما. شما هیچ اطلاعاتی از وب سرورتون که چیه و از چه چیزی استفاده می کنید و اینکه هاست اشتراکیه یا VPS و ... به ما ندادید. در هر صورت پاسخ این هست که برای رکورد های فوق در داخل وب سرور هیچ virtual host ای ایجاد نشده.
 24. دوست عزیز، درد و بلاتون بخوره تو سر دشمناتون. اولین حرکت اینه که شما قوانین اینجا رو مطالعه کنید. بعدش یکی پیدا می شه جواب می ده!
×
×
 • اضافه کردن...