رفتن به مطلب

Promoting Content - همرسانی محتوا

   (0 نقد)

MReza
 اشتراک گذاری

سیستم IPS یکی از اولین انجمن‌سازهایی بود که حتی در نسخه‌های قدیمی 3 خود نیز امکاناتی در زمینه هماهنگ سازی با «شبکه‌های اجتماعی» رو معرفی کرده بود. امکاناتی نظیر «لاگین و ثبت نام مستقیم با اکانت موجود در شبکه اجتماعی» که تنها با کلیک روی یک دکمه، کاربر با اطلاعات حساب خودش در شبکه اجتماعی، می‌توانست در سایت هم ثبت نام کند. این قابلیت، در زمان خودش حرکتی انقلابی بود و بسیار الهام بخش قرار گرفت؛ خصوصا اینکه این قابلیت به شکل درونی در سیستم تعبیه شده بود و کل فرایند ثبت نام رو بسیار سریع و ساده می‌کرد.

هماهنگی با شبکه‌های اجتماعی به همینجا ختم نمی‌شد. کاربر در همون نسخه های قدیمی 3 نیز علاوه بر لاگین با اکانت شبکه اجتماعی، قادر بود که هر مدل محتوای ارسالی خودش رو (تاپیک، پست، فایل دانلود، تصویر گالری و ...) رو به محض ارسال، به شکل خودکار به دیوار یا وال خودش در حساب خودش در شبکه اجتماعی هم بچسباند. این کار به قدری سریع، کاربردی و لذت بخش بود که کاربر می‌تونست ارسال مورد علاقه خودش رو از طریق خود سایت، بلافاصله پس از ارسال، به اکانت خودش در شبکه اجتماعی هم ارسال کند.

تمامی این قابلیت‌ها به شکلی جامع‌تر به نسخه 4 هم راه پیدا کرد چون پروژه ای بود که خیلی مورد استقبال قرار گرفت.

 

تیم IPS برای نسخه شدیدا مورد انتظار 4.2، یک سری قابلیت‌های بسیار عالی رو در قالب «همرسانی محتوا» تدارک دیده است که کل فرایند promotion یا همرسانی رو وارد سطح حرفه‌ای تری خواهد کرد.

نگاهی اجمالی

  • ارسال مستقیم یک تاپیک، پست و ... به اکانت کاربر در حال حاضر هم عملیاتی هست؛ کاربر، ارسال های خودش رو به صفحه پروفایل در شبکه اجتماعی هم ارسال می‌کند؛ در نسخه 4.2، این امکان برای مدیر سایت فراهم خواهد شد تا هر نوع از ارسال‌هایی که مد نظرش هست رو به «Page رسمی» سایت در شبکه اجتماعی ارسال کند. این کار در گذشته به شکل RSS و از طریق امکانات شبکه اجتماعی معمولا انجام می‌شد. در نسخه 4.2، این امکانی درونی با گزینه‌های مختلف مثل «هشتگ زدن خودکار» خواهد بود.
  • مدیر می‌تواند زمان‌بندی دقیق برای ارسال محتواها تعیین کند و برای مثال رأس ساعتی خاص، مطالب به شکل خودکار به Page وب‌سایت شما در شبکه های اجتماعی تعیین شده ارسال شود.
  • مدیر می‌تواند غیر از خود یا گروه کاربری، کاربر یا گروه‌های کاربری را هم تعیین کند تا مطالب را در شبکه‌های اجتماعی همرسانی کنند. برای مثال یک کاربر عادی دارای دسترسی، محتوایی که به نظرش جالب هست را انتخاب می‌کند؛ مطلب انتخاب شده وارد فهرست می‌شود و در زمان‌بندی تعیین شده توسط مدیر به Page وب‌سایت در شبکه اجتماعی تعیین شده ارسال می‌شود.
  • هر نوعی از ارسال، برای مثال تنها یک پست در داخل یک تاپیک، یا فقط یک کامنت در صفحه گالری با X عدد کامنت قابل برچسب زنی به عنوان همرسانی هستند. تمامی مطالب فهرست شده در بخش همرسانی نیز به سادگی قابل مدیریت، حذف یا نکته پردازی هست.
  • یکی از جالب توجه ترین امکانات این بخش نیز قسمت Our Picks  یا «برداشت‌های ما» هست. در این صفحه، که کاملا مجزا و به صورت یک صفحه مستقل در فضای سایت قابل دسترسی هست، تمامی محتواهایی که همراسنی شده‌اند، قابل مشاهده هستند.

 

در پایین می‌توانید تصاویری از این قابلیت‌ها را مشاهده کنید:

acp_facebook.jpg.75ce0ebf3128ffb60f68b26

 

acp_schedule.jpg.d7898feb22578d8e3a989e1

 

acp_permission.jpg.0a1fece40c47477568e13

 

button.thumb.jpg.9359067f4ffa6e8bbe090c3

دکمه همرسانی که بالای یک تاپیک، برای مدیر-کاربر دارای دسترسی قابل مشاهده هست

 

link.thumb.jpg.d8ba5bf51d67f7a1d94fed823

گزینه Promote یا همرسانی در منوی مدیریت یک پست مستقل در یک تاپیک

 

dialog.thumb.jpg.fc774c55cf966b7dad6f1fb

مدیریت محتواهایی انتخاب شده

 

Manage_Promoted_Items_-_IPS_Community_Su

فهرست «صف انتشار» محتواهای همرسان شده

 

ourpicks.jpg.4dd07abc2c5c6cdb7cedbaf17e9

صفحه Our Picks یا برداشت‌های ما

 

برای مشاهده مقاله کامل به سایت مرجع مراجعه کنید.

  • پسند 10
 اشتراک گذاری


بازخورد کاربر

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان

×
  • اضافه کردن...

اطلاعات مهم

ما مجبور شدیم تا از کوکی ها و فناوری های مشابه برای اجرای این وب سایت استفاده کنیم تا بتوانیم تجربه بهتری در زمان استفاده از سایت برای شما ایجاد نماییم. سیاست حریم خصوصی.