رفتن به مطلب

وردپرس و آی پی بی

ارسال‌های توصیه شده

سلام ؛

بچه ها من میخواستم سیستم سایتم رو که با وردپرس هست با هم یکی کنم البته یدونه آموزش تو سایت هست که هنوز تست نکردم ولی یه چند تا چیز میخواستم ممنون میشم اگر راهنمایی بکنید :

جدا از این که سیستم عضویت و دیتابیس در IPB و wordpress یکی بشه میخوام یه پنل لاگین هم تو وردپرس بزارم که بشه همون پنل لاگین که تو آی پی بورد هست .

مثل افزونه ویبولتین که واسه وردپرس نوشته بودند که میشد از همون پنل ویبولتین تو وردپرس استفاده کرد .

ارادت

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

جدا از این که سیستم عضویت و دیتابیس در IPB و wordpress یکی بشه میخوام یه پنل لاگین هم تو وردپرس بزارم که بشه همون پنل لاگین که تو آی پی بورد هست .

سلام

طبق اون آموزش این کار انجام میگیره.

در مورد ورود همزمان ب یه پلاگینی هست به نام http://ipbwi.com/products/ که ممکنه اینکار رو انجام بده ، نسخه اصل اون پیدا می شه ولی بدون فایل ثبت کار نمی کنه . به غیر از اون الان یک هوک هست به قیمت 40 دلار که این کار رو می کنه ولی به طور رایگان فعلا در دسترس نیست

لینک ارسال

سلام

طبق اون آموزش این کار انجام میگیره.

در مورد ورود همزمان ب یه پلاگینی هست به نام http://ipbwi.com/products/ که ممکنه اینکار رو انجام بده ، نسخه اصل اون پیدا می شه ولی بدون فایل ثبت کار نمی کنه . به غیر از اون الان یک هوک هست به قیمت 40 دلار که این کار رو می کنه ولی به طور رایگان فعلا در دسترس نیست

مرسی وحید جان فعلاً که استارتش رو نزدم فقط یه چیز دیگه هم یادم رفت بگم : میشه یه فرم ساده عضویت رو بیاری تو وردپرس که هر کسی ثبت کرد اطلاعات تو جفت دیتابیس وردپرس و IPB بره

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

البته وردپرس اصلا سیستم مناسبی برای عضو گیری نیست از هر نظر که بخوایم بررسی کنیم !

یشه یه فرم ساده عضویت رو بیاری تو وردپرس که هر کسی ثبت کرد اطلاعات تو جفت دیتابیس وردپرس و IPB بره

من یه مدت داشتم روش کار می کردم یه همچین چیزی رو ولی فعلا خیلی سرم شلوغه ول کردم. همچین چیزی شدنیه ولی کاربر زمانی که بخواد توی IPB لاگین کنه به دیتابیس IPB اضافه می شه و قبلش اضافه نمی شه!

• پسند 1
لینک ارسال

اين رو هم بگم اا اگه كسی بخواد حمله ای روی وردپرس سايتتون انجام بده IPB خيلی آسيب پذير ميشه چون ضعف های برنامه WP به حمله كننده اجازه ميده كه IPB آسيب ببينه. (فقط نكته امنيتی بود، همه برنامه ها مشكل دارند ولی چيزی كه عموميت داره آسيب پذيریش هم بيشتر ميشه - نسبت استفاده كننده ها رو بايد توی جامعه آماری در نظر گرفت تا بگيم آسيب پذيری وجود داره يا خير)

... قیمت 40 دلار که این کار رو می کنه ولی به طور رایگان فعلا در دسترس نیست

مشكل ماليش نيست، اون برنامه فقط هوك نيست، نويسندش علاوه بر اينكه كدش رو ioncube كرده يه قسمت واسه validate كردن مشتريش هم گذاشته كه نال كردنش خيلی سخت شده. احتمال داره اين برنامه رو بيرون بديم همراه با IP.Nexus كه اون هم كد شده ولی نميدونم تيم FS ميخواد اين رو عمومی بذاره يا نه خصوصی ميمونه. اگه ارسال بشه من خودم برای سايت يه كپی در ميارم نگران نباش.

• پسند 3
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...