رفتن به مطلب

پک سوال ؟؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام ؛

اول عذر خواهی که این تاپیک رو زدم ولی باسه تسریع کار این رو زدم ولی شاید به درد بقیه هم بخوره .

یک سری سوال ها هست که مطرح میکنم و منتظر برای دریافت پاسخ .

• مد فرم تماس با ما برای انجمن
  • مد تشکر همانند همین سایت .
  • آموزش کار با ipdwanload
  • طریقه فارسی کردن کلمات انگلیسی مثل Neutral در بخش لایکها در پروفایل .
  • مد نقشهای گروه کاربری در رنگبندی مثل ( مدیریت کل - عضو سایت - ناظم سایت )
  • فارسی کردن عنوان کاربری: Administrator و بقیه نقش ها در پروفایل کاربری .

• پسند 2
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

در مورد مد تماس با ما برای ورژن 3.2.3 فعلا مجاز نيستم كه اينكار رو بكنم و فايل رو به صورت عمومی بدم بعد از 3 هفته دسترس عموم قرار ميگيره. يه برنامه مجانی رو آقا وحيد زحمت كشيد آپلود كرد « »

مد تشكری كه اينجاست مال خود برنامه هستش شما ميتونيد بريد به اين قسمت

ACP> System Settings >Members >Reputation System

در مورد آموزش IP.Download هم مشكلی نيست ولی وقتگيره - اصلا چيز پيشرفته ای نداره درست مثل خود انجمن باهاش رفتار كنيد (بزودی)

اين يكی رو من نميدونم آقا وحيد در جريانش هست شايد توی بسته جديد اين قسمت ترجمه شده

مد عنوان های كاربرهای انتهای صفحه رو ميگيد ديگه درسته ؟

Group Name Indicator - انجمن پشتیبانی IPB فارسی

اگه درست متوجه شدم شما ميخوايد عنوان كاربری ها رو تغيير بديد درسته ؟ اينجا ميتونيد تغيير كلی بديد

ACP> Members> Member Groups >Manage Member Groups

نت ام رفت رو اسلوموشن

اون برنامه ها رو وقتی نت ام رو به راه شد ميفرستم، الان يك صفحه رو بزور باز ميكنه.

• پسند 1
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

مهدی عزیز زود تر از من پاسخ داد ، منم با یه کم توضیحات بیشتر می گم

اول عذر خواهی که این تاپیک رو زدم ولی باسه تسریع کار این رو زدم ولی شاید به درد بقیه هم بخوره .

سلام این چه حرفیه :D

مد فرم تماس با ما برای انجمن

از این لینک می تونی بگیری این نسخه آخر نیست و با اونی که مهدی گفته سه هفته دیگه عمومی منتشر می شه فرق داره :

مد تشکر همانند همین سایت .

اصلا مد تشکر روی این سایت نصب نیست و پیش فرض خود سیستم هست و اسمش Reputation هست که می تونی از قسمت System Setting بخش reputation تنظیمات رو اعمال کنی.در حالت پیش فرض سیستم Rep سیستم Like هست که باید انتخاب کنی شما .

آموزش کار با ipdwanload

دقیقا چه قسمت هایی از اون چون خیلی گسترده هست :love:

طریقه فارسی کردن کلمات انگلیسی مثل Neutral در بخش لایکها در پروفایل .

شما می تونی هر عبارتی که بخوای به کاربرا اختصاص بدی مثلا بعد از مقدار 20 تا امیتاز مثبت گرفتن. این تنظیمات در آدرس زیر هست :

Members  >    Member Reputation

مد نقشهای گروه کاربری در رنگبندی مثل ( مدیریت کل - عضو سایت - ناظم سایت )

فارسی کردن عنوان کاربری: Administrator و بقیه نقش ها در پروفایل کاربری .

یعنی اینکه چه طوری رنگی شون کنی یا منظورت اونی هست که زیر سایت نشون نمی ده ؟ اونی که زیر سایت نشون میده رو که لینک مدش رو داد ولی اگر بخوای رنگ بدی و اسمشون رو عوض کنی و خلاصه براشون تصویر تعریف کنی از بخش Manage Member Groups هست که توضیح داده شد.

موفق باشی :cool:

• پسند 2
لینک ارسال

مرسی وحید جان در ipbdownload فک کنم بعداً باید یه آموزش کامل بزارید ولی فعلاً فقط خواستم بدونم دقیقاً داستان کارش چطوره چطور باید یک دسته ایجاد کرد و فایل ها رو اپلود کرد .

میدونم بری تو تنظیمات همه اینا و برای سوالای فوقم سرچ میکردم پیدا میشد ولی واقعاً وقتم محدوده الان مینویسم بعداً میرم دیگه جوابا آمادست .

خیلی ممنون . شب بخیر

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...