رفتن به مطلب

میشه تشخیص داد این کاربران مهمان اسپم هستند یا نه ؟

ارسال‌های توصیه شده

سلام ؛

بچه ها میشه تشخیص داد این کاربران مهمان در لیست کاربران آنلاینم اسپم هستند از طرف IPB یا نه ؟

لیست کاربران آنلاین من :

لینک

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

سلام

IP کاربران مهمانت رو whois بگیر ببین چه اطلاعاتی می تونی بگیری. این طوری نیست که بشه فهمید حتما Spammer هستند یا نه.شاید بقیه بچه ها راه حلی داشته باشند :D !

• پسند 1
لینک ارسال

سلام

IP کاربران مهمانت رو whois بگیر ببین چه اطلاعاتی می تونی بگیری. این طوری نیست که بشه فهمید حتما Spammer هستند یا نه.شاید بقیه بچه ها راه حلی داشته باشند :D !

وحید جان میدونی حدس من این بود که پلاگینی باشه که با اجرای اون بشه ip های اسپم رو چک کرد . مثلاً مثل پلاگینی که کاربرانی که چند تا یوزر دارن رو پیدا میکنه . یه همچین چیزی منظورم بود وگر نه فک نمیکنم راهی باشه که همینجوری فهمید spam هستند یا نه .

whois هم گرفتم . بیشتر باسه کشورهای خارج ایران بود مثل روسیه و چین و انگلیس و ...

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

با مد Akismet می شه فهمید طرف اسپمر هست یا نه منتهی زمان پست زدن ، ولی این اجازه رو نمی ده که شما چک کنی از دیتابیسش اسپمر هست یا نه. والا من راهی به نظرم نمی رسه :D

• پسند 1
لینک ارسال

با مد Akismet می شه فهمید طرف اسپمر هست یا نه منتهی زمان پست زدن ، ولی این اجازه رو نمی ده که شما چک کنی از دیتابیسش اسپمر هست یا نه. والا من راهی به نظرم نمی رسه :D

مرسی وحید جان ولی باز من فک میکنم همونطور که هوکی مثل stop spammer هست میشه حرکتی مثل اون کرد چون اسپمر ها مربوط به این سیستم میشه و IPB تشخیص میده .

البته شایدم نباشه ولی من فک میکنم بشه همچین چیزی .

چون این جوری که بوش میاد این مهمونا از اون مهمونای چترن :love: بیان تو سایت بیرون برو نیستن :cool:

لینک ارسال

برای اون مولتی يوزر ها هم برنامه هست حتی اگه كسی بخواد از پروكسی استفاده هم بكنه رو متوجه بشی و جلوشون رو بگيری. فعلا داريم روی مد تبديل IP به آدرس حقيقی كار ميكنيم انشالله وقتی سينا كارش تموم شد روی اين هم مشترك كار ميكنيم. اون برنامه ها رو حالا ميخوای ؟

• پسند 2
لینک ارسال

برای اون مولتی يوزر ها هم برنامه هست حتی اگه كسی بخواد از پروكسی استفاده هم بكنه رو متوجه بشی و جلوشون رو بگيری. فعلا داريم روی مد تبديل IP به آدرس حقيقی كار ميكنيم انشالله وقتی سينا كارش تموم شد روی اين هم مشترك كار ميكنيم. اون برنامه ها رو حالا ميخوای ؟

اگر بدی ممنون میشم .

فقط یه سری اطلاعات بیشتر رو هم در مورد این نرم افزار پیوست کنی بگی چطوری طرز کارش اینا ممنون میشم .

لینک ارسال

اون بسته ها نياز به فارسی سازی داره مشكلی توش نيست فقط يه خطه فعلا نت ام كند شده درست شد ميفرستم.

• پسند 2
لینک ارسال

در مورد مولتی يوزر اگه يه هفته صبر كنی ارسالش ميكنم

فعلا اينها رو ميتونی استفاده كنی

• پسند 2
لینک ارسال

یه سوال داشتم در همین رابطه

برای کاربرای عمومی و حتی حرفه ای! وارد کردن حروف انگلیسی اون هم به اون صورت خیلی سخته و حتی خیلیا نمیتونن اونو تشخیص بدن

هوک یا کدی هست که فارسی باشه یا حداقل ریاضی باشه؟ هم برای قسمت ثبت نام هم برای ارسال پست میخوام استفاده کنم

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...