رفتن به مطلب

لود سریعتر

ارسال‌های توصیه شده

سلام

میدونم که سرعت اینترنت ما فوق العاده ذغالیه و این سیستم ها برای کارشون نیاز به سرعت بالا دارند

ولی چنتا درخواست دارم :

سیستم وردپرس فشرده سازی محتوا برای لود سریعتر و کاهش ترافیک استفاده میکنه، چنین چیزی توو این سیستم وجود داره؟

اگه راهکارهایی برای لود سریعتر فروم هست ارائه بفرمایید

اگه پوسته های بهینه سازی شده ای هم وجود داره معرفی کنید ممنون میشم

ویرایش شده توسط fal
  • پسند 1
لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

با سلام

سیستم وردپرس فشرده سازی محتوا برای لود سریعتر و کاهش ترافیک استفاده میکنه، چنین چیزی توو این سیستم وجود داره؟

وردپرس به هیچ وجه چنین چیزی نداره چون این مورد server side هست و از طریق Gzip اعمال می شه. اگر آپاچی دارید می تونید از کدهای زیر برای تسریع استفاده کنید ( درون htaccess بگذارید ) :

# BEGIN Gzip
<IfModule mod_deflate.c>
AddOutputFilterByType DEFLATE text/text text/html text/plain text/xml text/css application/x-javascript application/javascript
</IfModule>
# END Gzip

همین طور توی مدیریت گزینه minify CSS & Js رو فعال کنید .

اگه راهکارهایی برای لود سریعتر فروم هست ارائه بفرمایید

اگه پوسته های بهینه سازی شده ای هم وجود داره معرفی کنید ممنون میشم

ما بهینه سازی به اون معنا که توی CMS ها داریم توی انجمن ساز ها نداریم و آنچنان نمی تونیم داشته باشیم ، به خاطر نوع کد نویسی قالب های IPB به صورت عادی بهینه هستند. بهترین راه برای ارتقا سرعت این دو راهی بود که در بالا عرض کردم. البته استفاده از CDN رو نمی شه نادیده گرفت که اون خودش سرویسی جداست.

موفق باشید

• پسند 2
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

Content Delivery Network شبکه ای به هم پیوسته هست که نزدیک ترین سرور به شما شناسایی شده و محتوا از اون سرور برای شما نمایش داده می شه که باعث افزایش سرعت فوق العاده ای می شه.

توضیحات بیشتر:

http://tortak.com/view/cdn.html

موفق باشید

• پسند 4
لینک ارسال

• 2 هفته بعد...

کاربرای انجمنم میگن انجمن یا بالا نمیاد یا وقتی میاد کاار نمیکنه ( بخاطر لود خیلی سنگینش) نمیدونم چیکار کنم واقعا

کد Gzip رو گذاشتم و اون گزینه رو هم فعال کردم برای CDN هم که اقدام میکنم

چنت از هوک ها رو هم که غیر ضروری بود حذف کردم و بهتر شد البته خیلی جزیی

اینترنت یه گیگ در ثانیه بدم به کاربرام فکر کنم مشکل حل بشه!

اگه راه دیگه ای هست بگو وحید جان

من فکر میکنم خود سیستم آیپیبی کنده، چون صفحه بالا میاد ولی خیلی طول میکشه تا لود کامل بشه، بنظرم این باید راه حل داشته باشه

ویرایش شده توسط هادی
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من فکر میکنم خود سیستم آیپیبی کنده، چون صفحه بالا میاد ولی خیلی طول میکشه تا لود کامل بشه، بنظرم این باید راه حل داشته باشه

اتفاقا اشکال از IPB نیست. اشکال از سرویس دهنده شما هست. در سرویس های رایگان مثل همینی که شما استفاده می کنید برای اینکه امنیت رو حفظ کنند خیلی از توابع PHP و موارد دیگه ای رو اعمال می کنند که باعث تداخل در سیستم ها می شه . سیستم IPB کاملا بهینه شده هست.

در ضمن در این بازه زمانی به دلیل مسایل سیاسی سرعت اینترنت کشور هم دچار اختلالات هست.

سرعت لود سایت تون رو می تونید از این آدرس تست کنید. اگر واقعا مشکل از طرف IPB بود برای همه بود نه فقط کاربران شما. البته من با کمی سرعت توی سایت شما مواجه نشدم.

http://tools.pingdom.com/fpt

موفق باشید

لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...