رفتن به مطلب

نصب قالب

ارسال‌های توصیه شده

سلام

یکی از اساتید لطف کنه روش یا روش های نصب قالب ( فارسی ) رو بصورت ساده و کامل توضیح بده ممنون میشم واقعا

لینک ارسال
به اشتراک گذاری در سایت های دیگر

• بنیان گذار IPSFarsi

من تا چند دقیقه دیگه آموزش کاملش رو می زارم ولی طرز استفاده کلی به این طریق هست که شما وارد این قسمت می شید :

Look & Feel > Import / Export

همراه قالب ها دو تا فایل xml هست . یکی پسوند images داره و یکی نداره. اونی که پسوند images داره در باکس دوم و اونی که نداره در باکس اول ایمپورت کنید.

بعدش به قسمت Look & Feel > Manage Skin Sets & Templates برید و روی این تصویر skinset_hidden.png که جلوی اسم قالبتون هست کلیک کنید تا نمایان بشه بعدش روی Setting بزنید و تنظیمات مورد نظرتون رو اعمال کنید.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

ممنون آقا وحید، مشکل منم روو همون تنظیماته، گذاشتی زحمت بکش لینکشو بزار اینجا منم مشکلم حل شه

دمت جیز!

لینک ارسال

- این replacements.xml برای چیه؟

- من وقتی قالبو آپ میکنم جلوی اسمش میزاره (Import) این یعنی چی؟

- من همونطوری که گفتی نصب کردم ولی وقتی با اسم کاربری ادمین وارد فروم میشم بهم میریزه!

ویرایش شده توسط fal
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من آموزش نصب قالب رو آماده کردم می تونید از لینک زیر بخونید :

آموزش نصب قالب IPB به صورت کامل

- این replacements.xml برای چیه؟

توی آموزش توضیح داده شده.

- من وقتی قالبو آپ میکنم جلوی اسمش میزاره (Import) این یعنی چی؟

یعنی متعلق به سیستم نبوده و شما خودتون برای سیستم تعریف کردید. از طریق آموزش می تونید نام رو هم تغییر بدید.

- من همونطوری که گفتی نصب کردم ولی وقتی با اسم کاربری ادمین وارد فروم میشم بهم میریزه!

شما یک بار آموزش رو بخونید اگر مشکل همچنان پا برجا بود تاپیک جدیدی بزنید. کمکتون خواهیم کرد :o

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

خیلی ممنون بابت زحمتت آقا وحید

بازم وقتی وارد انجمنم میشم همه چی میریزه بهم، نمیدونم مشکل از منه یا تنظیمات!

اینم عکساش

قبل از ورود

222222222222.jpg

بعد از ورود

22222646556.jpg

ویرایش شده توسط fal
لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

من انجمن تون رو چک کردم ، مشکل از Safe Mode روی انجمن تاثیر گذاشته . باید قابلیت minify رو غیر فعال کنید.

برید بخش SYSTEM SETTING بعدش General Configuration گزینه :

Minify CSS and JS

رو NO بکنید.

موفق باشید

لینک ارسال

مشکل باقیه همچنان

حتی با قالب پیشفرض هم وقتی وارد انجمن میشم چپ چین میشه و وقتی بیرون بیام راست چین میشه!

لینک ارسال

• بنیان گذار IPSFarsi

آها ، حالا متوجه مشکلتون شدم !

این قالب برای استفاده همزمان در دو زبان تهیه نشده ، اگر دقت کنید می بینید که از اون پایین زبانی که انتخاب شده برای شما English هست نه فارسی . وارد قسمت manage Languages بشید و تنظیمات زبان رو برای فارسی به شکل زیر قرار بدید.

Display right to left --- > YES

Default Language --- > Yes

وروی ذخیره بزنید. بعدش گزینه Swap Member Language Choice رو مشاهده می کنید . توی فیلد اول زبان English و در فیلد دوم فارسی رو انتخاب کنید. و روی Swap Language بزنید. این طوری اگر کسی هم زبان انگلیسی رو داشته باشه براش فارسی نمایش داده می شه.

موفق باشید

• پسند 1
لینک ارسال

• کاربران آنلاین در این صفحه   0 کاربر

• هیچ کاربر عضوی،در حال مشاهده این صفحه نیست.
  • اضافه کردن...